|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v svojo sobo?
12.9.2007 16:12:20   
tančica
Kdaj ste vaše malčke prestavile spat v svojo sobo? Mi smo stari 6m pa mi ga je kr težko prestavt v svojo sobcouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 16:15:52   
mika
zakaj bi ga pa sploh preselila v svojo sobo, če si tega  ne želiš? najina pupa spi z nama v postelji, pa je stara dve leti in 8mes.
če vaju z možem ne moti da je v spalnici, potem naj tako ostane.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 16:24:36   
Nogavica
Naša je stara skoraj 10 mesecev pa njena sobica še kar sameva (oz. jo uporabljam za likalno sobo user posted image ). Nekako še nisem pripravljena je "seliti".

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 16:45:52   
a.jda
Naša je stara 3,5 let in spi v najini spalnici , ima posteljico zraven najine. Je tko fajn, ko jo ponoči mal pobožam, lupčknem, js jo še ne dam v svojo sobo spat. Ko bo sama hotla.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 17:05:24   
mika
Je tko fajn, ko jo ponoči mal pobožam, lupčknem, js jo še ne dam v svojo sobo spat. Ko bo sama hotla.


to je tud men najlepšeuser posted image user posted image  ko ji dam lupčka, mi v spanju  cmokne nazaj

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 17:12:43   
max81
Mi2 sva najino selila pred enimi 3M, ko je bila stara 7M, v kratkem pričakujemo še enegauser posted image  , ko sva jo selila nisva imela nobenih težav in upam, da jih tudi v bodoče ne bo..je pa res, da najina prespi celo noč že od samega začetkauser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 17:15:42   
Iša Biša
Ta starejšo smo dali v svojo sobo malo pred 6 -tim mesecem in je takrat tudi že prespala celo noč (z enotedenskim privajanjem).

Tamalo pa smo pri 6 mesecih ravnotako dali v svojo sobo. Sicer se tam počuti odlično in zaspi brez problemov, nismo pa še prešli v fazo celonočnega spanja.

Zakaj? iz praktičnih razlogov, ker je košara postala premajhna v spalnici pa ni prostora za posteljico. Da bi spala v najini postelji pa ni bila rešitev.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 17:20:57   
MarijaPo
Pri treh mesecih je sla v svojo sobo. Prej je bila pa na hodniku pred najino spalnico. (Nikoli nismo spali v isti sobi.)
Mimogrede, nikoli nismo imeli tezav s spanjem in tako je se danes (stara je 15m).

(odgovor članu Iša Biša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 17:31:26   
cmokec
Obe smo prestavili ob 1 letu starosti, da smo selitev praznovali približno skupaj z rojstnim dnevom. Kot nekakšno darilo, pa se je obema fino zdelo, da sta že tako velike in bosta spale v svoji sobi. Selili smo pa s posteljico, šele kasneje sta šli v mladinsko posteljo. Tako sta se najprej navadili prostora, da ni bila prevelika sprememba.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 17:40:28   
melanija
Mi pa smo ta veliko punco dali v svojo sobo pri 10 mesecih, je spala še v posteljici, pri 20 mesecih pa sva jo dala v mladinsko posteljo, ker je na svet prišla sestrica in sva rabila posteljico.
Spomladi smo se preselili in spita obe skupaj v eni sobi v ta velikih posteljah, ta mičkena je imela šele 14 mesecev ko je pristala v njej pa ni bilo nobenih problemov glede spanja.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 18:49:24   
tanjaDi
Patricka pri 2 letih oz. ko se je rodila Alessia (1 mesec prej).

Alessio pa sem zdaj pri 4 mesecih, tako da spita vsak v svoji sobici user posted image  , celo se je tamala ponoči zbujala za papat, odkar je v svoji sobici kar prespi noč user posted image user posted image user posted image
Verjetno ji paše ninat sama, ne voha mleka user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 19:39:15   
lukec
Naš je pa v svoji sobici že kar od rojstva, sicer s široko odprtimi vrati ampak vseeno. No, najina sobe je tako premajhna še za otroško posteljico ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu tanjaDi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 20:38:41   
pikica86
Tudi naš user posted image   je že od rojstva v svoji sobici

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 21:06:54   
kaya2007
mi smo jo dali v svojo sobo pri 3 mesecih, se mi zdi da ji je všeč da ima mir...je pa res da je kar se tega tiče čisto neproblematična, spi kamor jo položiš. Naredi kot sama čutiš da je prav.

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 21:50:30   
Anonimen
mala je od rojstva v svoji sobi....zdej je stara 2 mesca....se mi zdi da je bolš tko, rabma midva z atkojem vsaj malo intime in zasebnosti, vsaj ponočiuser posted image od začetka sem mela bebifon naštiman na najvišjo občutljivost, da sem še dihanje slišala, zdej sem pa malo zmanjšalauser posted image mala pridno spi, ko je lačna začne cmevkat, jo podojim kar v dnevni, je najbolj udobno, pol pa vsaka na vsoj konc....zjutraj ko gre pa atko v službo, jo pa vzamem k sebi in se malo cartama, predvsem zato ker se mi še ne ljubi vstatuser posted image mala pa nebi več spala in edino tko jo prepričam da še potegne kako uricouser posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: v svojo sobo?
12.9.2007 22:29:34   
r1ta
Od prvega dneva, ko sva prišli iz porodnišnice spi v svoji sobi brez problemov. Imam babyfon nažgan 24 ur na dan in ni nobenega problema. Edini minus v primerjavi s spanjem pri starših je ta, da se pač moraš sredi noči vstati in iti v drugo sobo.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: v svojo sobo?
13.9.2007 9:26:45   
bebe&jaz
Tudi moj sine je od prvega dneva spal v svoji sobici. Zdaj je star dve leti in bi pri drugem to zagotovo ponovila. Kadarkoli smo spali v isti sobi (na obiskih pri babici), se ni naspal nihče od nas treh, ker smo se motili eden drugega z obračanjem, smrčanjem,...

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: v svojo sobo?
13.9.2007 15:48:37   
s.
user posted image  od moje sestre, nečak torej, spi v svoji sobici že od 1 meseca. Zjutraj ga prestavi k sebi.
Pa je mali čist ok.

(odgovor članu bebe&jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?