|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 15:32:13   
*lenc@*
Čaw!
Smo mele včer tehtanje in je rekla, da je na spodnji meji, da naj jo mal bolj vzpodbujam za jest. Ona noče, je pa videti živahna in zadovoljna. Saj sicer ni panike večje, le manj pa ne sme pridobit. tiste s podobnimi izkušnjami_kako ste jih pripravile, da so mal bolj jedli?
Jaz jo požgačkam, probam pribavit pa ne gre. Tudi flaše ne mara, nič. Očitn ma zadost ne?
Mate kero finto?


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 15:33:34   
Petraa
otroka nič ne vzpodbujaj za jest,kolikor je lačna že poje. in čisto lepo se je zredila,sploh ni na spodnji mejiuser posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 15:54:17   
eya
800 g v enem mesecu je čisto fajn pridobivanje na teži. Mogoče je P videla kako drugo cifro?

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 16:06:36   
2 Sraki
Ja to je pa čist vredu pridobila. Nič panike. Ima dovolj mleka.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 16:26:57   
Anonimen
Moja se je v 2. mesecu poredila za 700 g pa so v posvetovalnici rekli, da je čist OK in da je sp. meja 600 g. Sicer je pa odvisno kdaj je otrok kakal ih jedel. Že tu znha bgiti po 200 bg razlike

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 17:51:51   
AlTa
Moj se je v 2. mesecu zredu za dobrih 710g pa je zdravnica rekla da čist OK.
Ko pa sem jo vprašala za s. mejo mi je rekla, da je 450g.
Sej ne moreš bit pameten, eni pravjo tko drugi pa spet drugač. 

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 19:01:05   
*lenc@*
Hvala k ste me tok potolažle. Ja, rekla je res 750g pa navzgor. Mal sem vas vprašala k sem pričakovala, da vsi pa ne morejo jeste full. Pač rabi tok ne?
Hvala in SREČNO!


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 19:01:43   
ThinkPink
Moja pikica se je zredila 750g, kar naj bi bilo čisto ok. Glede na to, da naj bi v 6 mesecih podvojili porodno težo, je čisto dovolj, če se vsak mesec zredijo za kakšnih 500g. Morda je kakšen mesec več, kakšen manj. 700 g pa ziher ni spodnja meja!!!

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 19:05:59   
Anonimen
800 g je več kot dovolj user posted image .

Uživaj v dojenčku in njegovem napredku in se ne obremenjuj s tehtnicami.

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 19:26:45   
tinaaja
kot so napisala predhodnice brez panike - super se redi!  spodnja meja je 450g. Brina se je prvi mesec zredila za 650g, pa P ni nic komplicirala. Noben mesec nismo sli cez kilo gor, drugi mesec smo sli 830g in sem bila jaz noro happy in zadovoljna. Kazatelji,da premalo pridobiva so tudi lulanje, kakanje, koza, zivahnost, razpolozenje, ne samo teza... Vse je ok, le tako naprej user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 21:01:14   
kaya2007
800 je čisto dovolj, ne je silit, ker bo samo še slabše. nam so tudi na začetku težili, zdaj pa sploh ne omenijo več, ampak pravijo da čist ok zgleda-čeprav je zelo malo in je bolj nizko na krivulji.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
17.10.2007 21:11:16   
Naja30
Kot so ti že rekle, 800 je res čisto ok.

Ne vem, kako bi jo pripravila, da več poje. Poje pač toliko, kot želi in težko je otroka prepričat, da naj je, če ni lačen.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
18.10.2007 12:55:46   
livia
Isto je bilo pri nas.
Rojstna teža 2740g. Prvi mesec je pridobila 600g, drugi 500g.
Takrat je bila patronažna vsak dan pri meni in jo tehtala, pa dojit sem hodil v ZD, da so jo tehtali po in pred obrokom.

Danes je stara 18m in tehta 10180g. Je prav lušna zdrava punčka, ki že od rojstva ve kdaj je sita in kdaj bi jedla še.

Meni osebno je patronažna živce pojedla in je pri drugem otroku nočem videt.

Ne sekiraj se. Če otrok ne joka, je sit.
Uživajta.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
18.10.2007 13:02:00   
malička
naša pupa se je rodila z 2380 g, prva dva meseca je napredovala supr nekje kilogram na mesec, ko pa jaz nisem imela večmleka je pridobivala manj, najmanj je pridobila 400 g, zato sem se tudi jaz začela malo sekirat glede teže ampak mi je p rekla da ima pač svoj tempo pridobivanja teže, ki se ga lepo drži, pri 7 mesecih je tehtala 7 kg, in tudi zelo malo poje ampak dokler zgleda srečna in zadovoljna mislim da ni skrbi za preplah

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: v 2. mesecu pridobila 800 g
18.10.2007 17:56:05   
simona76
Se pridružujem odgovorom!

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?