|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uvajanje kravjega mleka
25.6.2005 19:54:20   
ferjanka
Pozdravljene,

to vprašanje je predvsem za tiste, katere niste čakale s kravjim mlekom do otrokovega 1. leta, ampak ste mu kravje mleko začele dajat že prej.
Naša situacija je sledeča, imam 9 mesečnika, ki je dosedaj vso hrano dobro sprejel, na nobeno hrano nima nobene alergije in sem premišljevala, da bi našemu začela namesto adaptiranega dodajat domačega (imamo kmetijo in bi to mleko prekuhala in ponudila).
Saj verjetno je bila ta tema že xx obdelana samo vseeno me zanima kako tako mleko dat, kar direkt ali recimo samo zjutraj za začetek in kasneje zjutraj in zvečer ali ko začnem začnem.

Lepo pozdravljene in najlepša hvala za vaše odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   uvajanje kravjega mleka
25.6.2005 20:25:48   
Seven*
Saj vem, da imas doma kravje mleko, pa vendar.. Kam se ti mudi? Pri kravjem mleku se redko reakcija pokaze takoj. Tako da je cisto vseeno, ce mu das zjutraj samo ali zvecer ali oboje.. Sigurna glede alergije ne mores biti..

Drugace se pa mleko da prekuhano in nerazredceno, polnomastno.

(odgovor članu ferjanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   uvajanje kravjega mleka
25.6.2005 21:37:12   
Pia73
Jaz do otrokovega enega leta ne bi dajala kravjega mleka. Mogoče tisto kar je v pire krompirju in podobno, sicer pa ne.

(odgovor članu ferjanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   uvajanje kravjega mleka
25.6.2005 22:04:38   
Willson
Če mu želiš dati kravje mleko, ga prekuhaj in nato razredči z vodo. Mleko mora biti vedno polnomastno, ker otrok potrebuje maščobe, razredči pa se ga zaradi beljakovin, ki so kravjem mleku in so izredno težko prebavljive. To delaj par dni, nato pa ne rabiš veš razredčevati.

Sicer sem pa tudi jaz za to, da kravje mleko dobi otrok po 12 mesecih. LP

(odgovor članu ferjanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   uvajanje kravjega mleka
25.6.2005 23:11:47   
Bela
Jaz sm mu prvič ponudila kravlje mleko pri 10 mesecih in to gres, negativne reakcije ni bilo nobene.
In od takrat naprej mu ga dajem, sam ne alpseka, ampak tistega, ki je pakirano v najlon vrečkah-pasterizirano...ampak se ga zmer bol redkeje najde.
Druga mleka niso tako zdrava, še posebej če je homogenizirano, ti, ki imaš kmetijo si lahk srečna:)

(odgovor članu ferjanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!