|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uspavanje 5mesečnika
28.6.2007 14:58:49   
metka84
Moja mala user posted image bo stara 5 mesecev in ker se je navadila da zaspi na rokah bi jorada tega sedaj odvadila.Jo lahko pustim jokat dalj časa dokler ne bo sama zaspala ali je še to prehitro ker me je strah da ne bo kaj narobeuser posted image user posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uspavanje 5mesečnika
28.6.2007 15:10:02   
larissa78
Ne vem kaj naj ti odgovorim, pravkar počnem tisto o čemer ti praviš.Dam ga v posteljo, mu dam poljubčka in grem ven iz sobe.To počnem danes tretji dan.Prvi dan je jokal 40 minut, danes, pravkar spi, je jokal 20 minut.Ko se razjoče, zaspi in seveda spi dlje kot ponavadi, od joka seveda.Srce mi pravi, naj ga dvignem, on joka v eni sobi, jaz pa v drugi, vendar vztrajam.Ne vem če počnem prav, a poizkusila bom.Sam se drugače ne zna uspavati brez zize.Nima pa ne flaše, niti dude, star je 6 mesecev.

(odgovor članu metka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uspavanje 5mesečnika
28.6.2007 15:12:34   
Anonimen
Jaz sem s tem začela okol 6 meseca, ker mi je prej tud vedno zaspala na rokah. Prvi dan je jokala pol ure, pa mi je bilo hudo in sem jo hotela dvigniti, samo sem vztrajala in potem je vsak dan hitreje zaspala. Po kakšnem tednu pa je že zaspala brez joka.

(odgovor članu larissa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uspavanje 5mesečnika
28.6.2007 15:33:40   
larissa78
Ninny, kaj pa ponoči, če se ti zbudi?Ji daš zizo, jo pustiš jokat, koliko obrokov GH že imata?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uspavanje 5mesečnika
28.6.2007 15:37:45   
pika30
Meni že od pribl. 3 meseca sama zaspi,dam jo v posteljo,dudo,pleničko in vklopim vrtilljak.Ko grem pogledat čez 10 min ona že spi.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uspavanje 5mesečnika
28.6.2007 15:41:39   
lilka
Moja pa hvala bogu že od začetka kar sama zaspiuser posted image user posted image user posted image , jaz sem jo zvečer po hranjenju takoj v zibko dajala in je zaspala. Zdaj je stara 2,5 in malo še jamra, ko jo dam not, včasih morem večkrat it noter in jo pobožat po glavici, drugače pa ponavadi sama zaspi.Jaz ji dajem flaško in ko podre kupčka jo dam not. Upam, da ji bo to ostalo tudi naprej...obstaja pa nek članek a ne, kako navaditi otroka, da sam zaspi, sam se ne spomnem kje sem to vidla, je pa pod eno temo tukaj na RR je ziher.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uspavanje 5mesečnika
28.6.2007 15:52:35   
blue sky
Našega user posted image  tudi ni treba nositi, da bi zvečer zaspal. Prva dva meseca smo ga nosili, potem pa se je kar nekako odvadil. 

Jaz takšne taktike ne bi mogla izvajati, da bo otrok sam jokal tudi po eno uro, saj bi me srce bolelo, ko bi ga poslušala. Meni se user posted image  preveč "smili".

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uspavanje 5mesečnika
28.6.2007 16:17:09   
adrijana.sara
To je tudi tema za mene. Ko je bila moja stara 5,5 mesecev, sem jo dala ležat na trebuh, zajčeka, zvezdico zaspanko prižgala in je takoj zaspala. Vendar to ne deluje več od 8. meseca, ko se je naučila vstati iz trebuha. Začeli smo spati na boku in je bilo enčas ok, potem se je pa sploh ne vem kdaj navadla zaspati na rokah, tako da se k meni stisne in takoj zaspi (vsaj ponavadi), jaz pa jo položim v posteljico.
Zdaj bi jo rada tega odvadla, vendar je nimam srca pustiti jokati. Res ni boljšega načina. Ko jo dam v posteljico, nori, se vstaja, igra z zajčkom in ko postane res zaspana joka na ves glas in kliče mama. Potem pa men zmanjka moči. Tako, da se priporočam za nasvet. Bo pa zdaj stara 10 mesecev.

Lp

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uspavanje 5mesečnika
28.6.2007 16:21:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: larissa78

Ninny, kaj pa ponoči, če se ti zbudi?Ji daš zizo, jo pustiš jokat, koliko obrokov GH že imata?


moja je stara že 2,5 leti in mi spi od 4 meseca celo noč tako, da ponoči nisem imela problemov. No, razen takrat ko so zobki rastli.user posted image

(odgovor članu larissa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uspavanje 5mesečnika
28.6.2007 17:03:52   
metka84
Hvala za odgovore.Večer zaspi pa celo noč spi s tem nimama težav,samo čez dan imama takouser posted image  

_____________________________

Ta prava nagajivka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?