|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uspavanje
8.1.2005 21:20:25   
taj2004
Kako se pripravite na nocno spanje? Vam uspe brez joka? Nam ne mi smo histericni kake pol urce se zderemo in pol zaspimo..Kako ga umirit?


LP:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   uspavanje
8.1.2005 21:23:52   
M&P
Pri nas pali duda in plenička.:duda:
Poskusi!:rozica:
lp, :muca:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   uspavanje
8.1.2005 21:25:29   
taj2004
Kako mislis plenicka.. Sej mu dam dudo sam nic ne pomaga...:((

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   uspavanje
8.1.2005 21:27:05   
Pikabu
Mi smo uvedli večerno igranje. Jo pustim samo v bodiju in se igrava na tleh, toliko časa kot ji paše. Potem se pa samo še oblečeva do konca, pa podojit in zdaj že več kot en teden zaspi kar pri meni na prsih in jo samo preložim v svojo poteljico in spi celo noč. Če je pa še budna, dobi dudo in zajca, ki ga prime za ušesa in zaspi.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   uspavanje
8.1.2005 21:30:13   
taj2004
Koliko so pa stari vasi skorci?

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   uspavanje
8.1.2005 21:44:58   
M&P
Moja je stara 6.5 mesecev.Pri nas je takole:zvečer se umijemo,oblečemo v pižamo,v sobi se še mal valjamo po najini postelji(spi še pri nama v sobi ampak v svoji postelji),potem gre v spalno vrečo,v sobi ugasneva luč in jo prižgeva na hodniku.Pojeva večerni obrok flaše,podreva kupčka in v posteljo.Tam ji dava pojočega zajčka(plišasta igračka,ki jo potegneš za zvezdico in zapoje uspavanko),dudo in pleničko,da jo stisne k sebo(tisto bombažno).In greva ven.Če je zelo utrujena zaspi takoj,če ne jo malo pustiva,da se valja po postelji.Ko zajoka ji dava spet dudo in že zaspi.Če ne uspe duda v prvo ji jo dava večkrat,vendar to je zelo redko.Ponavadi takoj zaspi.:zaspan:
Upam,da sem kaj pomagala.;)

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   uspavanje
8.1.2005 21:45:07   
Anonimen
A vsakič, ko ga daš spat, joka pol ure, Ali si ga sedaj šele začela samega dajati spat?
Skozi bolj se mi zdi, ko berem razne "prigode", da mora imeti dojenček ritem vpeljan čez cel dan. Vsaj prvih nekaj mesecev. Če se spušča posamezna obdobja spanja zaradi obiskov ali večernih izhodov (skupaj z otrokom) ali pa da otrok večkrat spi kje drugje, potem je več težav. Otrok mora imeti vpeljan ritem, tega se je dobro zares držati.

(odgovor članu taj2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   uspavanje
8.1.2005 21:47:44   
lin
Mi imamo tudi dudo in pleničko!Pol pa si jo včasih kar na glavo postavi in zaspi!

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   uspavanje
8.1.2005 21:49:46   
lin
Tajko!
Sej veš kako Lin zaspi z dudo in Obvezno pleničko!
No tako to zgleda!
Dej odpiši mi na ICQ!Lenuh!Vstani in pojdi za svoj računalnik!

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   uspavanje
8.1.2005 21:56:08   
ZARA
Zara popapca,se pomojcka (prelubckam jo),duda,plenicka,polozim jo v posteljo,grem ven iz sobe,mal bluzi,zaspi...in spi...(trkam!)

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   uspavanje
8.1.2005 21:56:11   
M&P
Koliko pa je star tvoj fantek?

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   uspavanje
8.1.2005 22:05:44   
tia&silvija
Mi se skopamo, pojemo flaško se še ene pol urce crtljamo, da podre kupček, ponavadi zadremucka že pri meni v naročju. Potem pa gremo v posteljo, ji dam dudo ter v roke pleničko, plišasta zvezdica zapoje uspavanko in pikica zaspi. Včasih se še enakjkrat zbudi ker ji pade duda iz ust, ampak jo ji damo nazaj v usta in potem sigurno zaspi do jutra.

Je pa res, da gledamo, da imamo vsaki dan isto rutino.

LP, S&T

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   uspavanje
8.1.2005 22:10:40   
puri
Če ne zaspi pri meni že med dojenjem, ga pa položim kar v posteljo, mu dam dudo in zaspi sam- ne mara pa čiste teme!
Če pa še ni dovolj zaspan oz. je že preveč zaspan mu pa to ni všeč in se joka- takrat ga vzamem k sebi v naročje, ima dudo, ni ga treba nositi,samo sediva na kavču, tako da je stisnjen k meni in ga kmalu zmanjka!

lp:rozica:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   uspavanje
8.1.2005 22:23:20   
andrejaz
Pri nas je z uspavanjem enako kot pri puri, edino pri nas je čista tema.

:sloncek:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   uspavanje
8.1.2005 23:02:14   
Jutra
Joj, mi ne moremo brez joka:(( še delamo na tem projektu, kako biti čimbolj uspešni:((

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   uspavanje
8.1.2005 23:21:25   
Gina
Naš pa zaspi medtem ko je. Ko se naje, mu dam dudo in v posteljo. Če ne zaspi, ga pa še malo pocrkljamo prej, pa je ok.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   uspavanje
9.1.2005 6:52:57   
Lunca1
Naša se pa že od 17h joka, potem jo pa hranimo, pa tolažimo, pa božamp, pa lubčkamo, pa nosimo, pa kupčke podiramo, pa previjamo .... pol pa ob ene 22h dol pade, pa spi ene 5, 6 ur:ups::)-.

Lp Lunca

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   uspavanje
9.1.2005 10:40:51   
Seven*
Mi pa ne moremo drugace kot da ga nosimo. Obvezno najprej na rokah kaksne 15 min, potem pa v posteljico. Ce je sreca, bo spal 2 uri preden se zbudi.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   uspavanje
11.1.2005 7:03:37   
Bejba
Mi pa s tem res nimamo problemov (trkam). Zvečer se skopamo, nahranimo in ko ga položim v posteljo zapre očke in zaspi. Ima pa dudo in pleničko (pleničko bolj zarad bruhanja, ampak mislim da mu paše da se stiska k njej).
Imamo pa večje probleme ker se ponoči še vedno zbujamo na tri ure. T nam še ni uspelo odpraviti :zmeden:.

LP; B

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   uspavanje
11.1.2005 12:04:38   
BONI*
Pri nas pa se uspavamo samo na en možen in uspešen način - v naročju v položaju za dojenje z dudo v ustih. Rabimo pa približno pol ure (če je vse po sreči). Sedaj je Luka star 1 mesec in to še gre, kaj bo pa potem, ko bo že malo večji in težji:ups::zmeden:

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   uspavanje
11.1.2005 20:49:10   
Anja167
Hja, se mi zdi, da imamo podoben problem kot taj2004. Samo naš včasih joka, včasih ne. Odvisno od tega, kako utrujen je in kako zadanemo njegovo spalno uro. Štos je v tem, da gre včasih pozno popoldne še spat, recimo ob 17h, za 45 minut. Če ni dovolj utrujen, bodo običajno kopanje ob 18.30, dojenje in posteljica prezgodnji. Tako da zdaj študiram, kdaj je v takem primeru tista optimalna ura za spanje. Se mi pa zdi, da mora biti buden vsaj dve uri, da bo potem hitro zaspal (recimo v roku 10 minut in brez hudega joka).

Jaz našega, če jokca, nič posebej ne umirjam. Ker v bistvu ne jokca, ampak se "bolj glasno pogovarja". Ga pač pustim v posteljici (priklopljena je na najino veliko posteljo), ležim zraven in mu dam vedeti, da sem tam (ga malo pobožam, kaj zašepetam). Če postane jok bolj histeričen in začutim, da bi šel v naročje, ga pač dvignem, vendar naročje sicer zadnje čase kar malo odklanja. Navadno pa začne malo drugače (bolj naglas), pa še ne histerično, jokati, tik preden zaspi. Takrat vem, da bo čez kakih 5 minut mrknil. Tako da zna biti, taj2004, da se nekateri mulčki potrebujejo malo zdreti, da sploh lahko zaspijo. :zmeden2: LP.

(odgovor članu taj2004)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Norice oz. vodene koze
Michonne RR

Koliko so bili stari vaši malčki, ko so preboleli norice oz. vodene koze?

0-1 leto (19%)

1-3 leta (19%)

3-5 let (14%)

5-10 let (7%)

10 in več (2%)

Jih še niso (38%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!