|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   umetno mleko, zaprtje in palec
11.5.2005 11:32:22   
metaa
Spet jaz.
1. Naša je stara 2,5 meseca in sedaj sva še na Aptamilu 1 in cucku (pa tudi dudki) št. 1 -ker malo še dojim. Zanima me, kdaj začeti z Aptamilom 2 in s cucem 2? Pa zanima me še, ali je treba kupiti novo dudko (za naj bi bla do treh mesecev), saj je itak uporablja samo občasno?

2. Odkrila je, kako fino je sesati palec. Kaj soriti razen tega, da ji ga skozi ven vlečem. VČASIH JI POTEM RAJE DAM DUDO, A SE BOJIM, DA SE JO BO PREVEČ NAVADILA. Sicer pa je itak še ne zna dobro vleči.

3. Pa še to: naša punca je tudi precej zaprta. Kaka na 4 dni in jo potem noro muči, Kako ji pomagati?
Saj ji skuham vsak dan kakšen čajček-komarček ali pa janežek in kamilice.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   umetno mleko, zaprtje in palec
11.5.2005 11:41:37   
leyla
Zdravo

z Aptamilum 2 se začne pri štirih mesecih, cuca ti ni potrebno menjati oz. če želiš, fora je sam v tem da ta manj prepušča zrak. Duda pa tudi odvisno,vsekakor pa pravijo da je bolje duda kot palec, ker jih lažje od dude odvadiš.
Za zaprtje pa mislim da je najbolje da zamenjaš mleko, lahko poskusiš Novalac 1 imajo pa tudi mleka proti zaprtju.

Lep pozdrav, lepo se rihtejte.

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   umetno mleko, zaprtje in palec
11.5.2005 12:31:07   
urši*
Novalac IT je proti zaprtju!!!

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   umetno mleko, zaprtje in palec
11.5.2005 12:44:01   
Anonimen
Aptamil je od Millupe, a ne? Tudi mojega otroka je zapiral, zato smo prešli na Comformil, ki je tudi od Millupe. V bistvu sem ta dva mleka potem mešala in je bilo O.K.

(odgovor članu metaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   umetno mleko, zaprtje in palec
11.5.2005 15:33:52   
piščanc
ko je bil naš zaprt sem mu dala malo jabolčnega soka, tud pri tej starosti, je takoj pomagalo, no čez kakšno uro najkasneje

glede dude in palca se boš morala pa odločiti, kaj ti je bolje

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   umetno mleko, zaprtje in palec
11.5.2005 21:14:05   
jen
hej!
z aptamilom 2 se začne šele po četrtem mesecu, pa še to pravijo, da ga je dobro nekaj časa mešat z enko. kar se cuclja tiče naša punca je pri dveh mesecih uporabljala dvojko (sva se tudi še dojile), ker je hotla več in hitrjš jest, po četrtem mesecu pa smo že na trojki in včasih celo na rpetočnem kadar pije kašico.

kar se palca tiče pa pravijo, da je res duda boljš. naša ima dudo in palec :zmeden: pa mi je pediater rekel, da naj se ne sekiram, ker je palec pač prvo kar ima pri roki in da se tako crklja. skratka moj pediater mal zagovarja otroke :).
glede zaprtja pa naj pije čimveč vode ali čajčka.

lp jen

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   umetno mleko, zaprtje in palec
12.5.2005 16:37:24   
ALESSA
Hy!

Kar se tiče zaprtja ji daj pred obrokom 10 ml do 20 ml ful sladkanega kamilčnega čaja. To odpira.


Lep pozdrav, Alessa!

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Vozicek
Tehtnica25

Kateri vozicek vam je bolj vsec, oz. katerega imate?

Vozicek s tremi kolesi (48%)

Vozicek s štirimi kolesi (52%)


Število vseh glasov: 492

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!