|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ukradeni ključi od avta
7.7.2008 8:57:30   
Olivija
Punce, zanima me sledeče.

Moji mami so v petek ukradli iz prtljažnika nahrbtnik s ključi od avta in stanovanja (ni bila s svojim avtom). Vse skupaj se je zgodilo pri izviru Krke.
Koliko je možnosti, da bi tatovi prišli na Gorenjsko še po avto in malo po stanovanju pošnofat?

Ključavnice nameravata naša dva zamenjat tako na vratih kot na avtu, ampak še vseeno ni prav prijeten filing, če veš, da ti bo kakšen tujc ponoči po dvorišču lazil. user posted image

V glavnem vseskupaj je eno velko sranje, ker je imela v denarnici samo 40 EUR in si prav veliko niso opomogli, je pa imela notri očala, dokumente ter službene papirje.


< Sporočilo je popravil Olivija -- 7.7.2008 8:58:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ukradeni ključi od avta
7.7.2008 10:07:24   
*kinnie*
Jaz bi imela že zamenjano....nenazadnje so bili v denarnici dokumenti  s polnim naslovom , ...


o možnostih, če pridejo, pa lahko samo ugibaš....ker ne veš zakaj so vlomili, al so rabili samo denar za kak dope...al je v ozadju kaj bolj konkretnegauser posted image



< Sporočilo je popravil *kinnie* -- 7.7.2008 10:11:07 >

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ukradeni ključi od avta
7.7.2008 10:25:09   
nu_tella
Ojla!


Mi2 s sestro sva v osnovni šoli zmer kak ključ zgubile pa smo že v "tistih časih" potem vedno menjali ključavnico in bi jo zdaj tudi...

Mislim, da če je bila tako daleč od doma, ko so ji ukradli torbico, ni bil namen to, da vam udrejo v stanovanje ampak samo iskanje denarja...ampak miren spanec je pa tudi neki vreden, tako da mi bi zamenjali ključavnico sigurno...

Malo bi mi dalo edino mislit, če bi samo njej ukradli, ali so vsem, ki so jih pustili tam v avtu.

Moj pa trdi, da če daš stvari v prtljažnik (npr. greš v 2 na morje pa da gresta vasj kdaj skupi plavat), ti pa res nobeden ne more ukrat zadev, ker jih ne vidi in mu je brezzveze ulamljat v avto če ne ve da je kaj 100% noter...torej je šla ta teorija po gobe...?!?


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ukradeni ključi od avta
7.7.2008 12:13:44   
karmy
jaz sem mela v prtljažniku avta enkrat laptop in le to ga je rešilo da ni bil ukraden, ko so vlomili notri v avto, in je "šel" le avto radio majhne vrednosti...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ukradeni ključi od avta
7.7.2008 13:34:45   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

Moj pa trdi, da če daš stvari v prtljažnik (npr. greš v 2 na morje pa da gresta vasj kdaj skupi plavat), ti pa res nobeden ne more ukrat zadev, ker jih ne vidi in mu je brezzveze ulamljat v avto če ne ve da je kaj 100% noter...torej je šla ta teorija po gobe...?!?



To teorijo imamo tudi mi. user posted image

Jo je pa moral nekdo opazovati, ker so samo v ta avto vlomili, zraven jih je bilo pa še kar nekaj. Se je pa že zmenila, da ji bodo ključ za avto preprogramiral.

Kaj češ, sej njej je bolj hudo zaradi očal in dokumentov.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ukradeni ključi od avta
7.7.2008 14:23:54   
nu_tella
Jaz pa si nikoli nisem upala puščat dokumentov v avtu, ampak sem pa glih letos pristala na to, da greva z mojim avtom kampirat na Hrvaško, k je bolj nov in težje vlomljiv (kao user posted image ), da bova vsaj kej skupi v vodi, ker čene je "dougcajt" če en pazi zadeve na plaži en pa "plava"... pa mislim da sem se ravnokar premislila... Je pa verjetno res, da je bolje to narest nekje "prej" ne pa točno na mestu, kjer potem avto pustiš...

Ma ja, po bitki smo vsi generali...user posted image

Men tudi ni nikoli do tistga denarja, k bi mi ga uzeli, ker ga ponavadi nimam veliko s sabo, mam pa vedno pri sebi sončna očala z dioptrij, navadna očala z dioptrijo, kreditno in bančno kartico, vozniško, osebno, potni,... in če pomisliš kolko je s tem stroškov... smo hitro na 500 EUR... zarad enga buksla...

p.s. upam da ima mami kake rezervna očala. Pa če je že 2 leti odkar jih je menjala naj jih na recept proba dobit... v dobrih optikah se da tudi zment, da če npr. bo oktobra poteklo 2 leti, da sedaj kupi očala, šlača pouno ceno in potem oktobra prinese recept in ji vrnejo denar... pa ne okol govort ;)

cau,cau

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ukradeni ključi od avta
7.7.2008 17:02:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Se je pa že zmenila, da ji bodo ključ za avto preprogramiral.

Kaj češ, sej njej je bolj hudo zaradi očal in dokumentov.


Fajn, vsaj nekaj.

To z dokumenti je pa tecna rec...user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ukradeni ključi od avta
7.7.2008 17:02:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

... pa ne okol govort ;)



user posted image user posted image

(odgovor članu nu_tella)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ukradeni ključi od avta
8.7.2008 21:41:21   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Se je pa že zmenila, da ji bodo ključ za avto preprogramiral.

Kaj češ, sej njej je bolj hudo zaradi očal in dokumentov.


Fajn, vsaj nekaj.

To z dokumenti je pa tecna rec...user posted image


največji stroški so ravno s tem zadevam.

So pa dopoldne že eni tujci po dvorišču hodil in ogledovali so si gospodarsko poslopje (sosed jih je videl).
Po moje bomo jutri brez vseh igrač in otroških koles user posted image ali pa mojega Cliota. user posted image
Naša dva imata avto itak na varnem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ukradeni ključi od avta
9.7.2008 8:53:46   
nu_tella
Ja kaj kr tako, na veliko so se ogledavali? A nebi bila logika, da nekje na skrito opazujejo?!?

Je pa občutek tečen ja. Meni se zdi, da gre bolj za "psiho". K veš da ti je en "šnofu" po hiši (če pač do tega pride), da se je dotiku tvojih stvari...Ne pa tolko za tisto kolo, sončna očala,... k ti ukradejo... moji kolegici so enkrat ulomili v hišo...

Policija pa nič ne more, dokler vam dejansko ne vdrejo v hišo a ne? user posted image
Kaj pa, če bi kake varnostnike najeli za par dni?!? Mislm ej, kolk enga sr...a zarad enga uloma v avto...

Jah nič. Vredne stvari na varno in upat, da se bojo premisnli. Držim pesti.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?