|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uhani v otroških ušesih
10.11.2004 14:05:04   
BARBARA R.
Zanima me kdaj ste oziroma kdaj boste peljale svoje sončice preluknjat ušesa.
Moja koligica je rodila in še nekaj časa živela v Španiji in so punčki že pri treh mesecih naredili luknjice.Sedaj pa jaz malo sprašujem po Lj. zlatarnah in sploh tega ne delajo otročkom ali pa šele po tretjem letu.
Kaj pravite ve?

:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   uhani v otroških ušesih
10.11.2004 14:07:18   
Erdbeere
jest sem jo pri priblizno 1 letu peljala v Lj v zlatarno katera je pri strelišču..ne vem točno kako se reče tam to naredijo brez problema...drugače pa res nikjer nočjo ker kao do treh let naj nebi delal naj bi se mogu otrok sam odločit za to al jih hoče imet al ne

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   uhani v otroških ušesih
10.11.2004 14:26:35   
mnjam
če mene vprašaš, bi tudi jaz svoji :duda: dala uhančke po 3. letih. Kljub vsemu se ušesne mečice še razvijajo in mislim, da ni najbolje predčasno pretiravat.
Mi imamo fantka, tko da glede tega nimamo skrbi:)-

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   uhani v otroških ušesih
10.11.2004 15:17:50   
Iren@
Moja triletnica je tudi navijala za uhančke,
poklicala sem zlatarja, ki mi je takoj rekel, da se mu zdi najbolje, da počakamo še dve leti.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   uhani v otroških ušesih
10.11.2004 15:25:39   
Anja
Mi smo meli težki EPP za uhančke in seveda tamala je dobila pri 3 letih uhančke.

1. zagnojilo se je
2. obupno jo je blo kasneje strah se jih dotikat
3. ko smo zaradi gnojenja dali uhančke ven so se luknice zarasle
4. v ponedeljek bo stara 4 leta in o uhanih (takšnih in drugačnih) slišat noče :) :) :)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   uhani v otroških ušesih
10.11.2004 15:53:01   
CUKRČEK
Ojla,
moja sestra je hčerki, ki je želela imet uhane vedno rekla da jih bo dobila, ko bo nehala lulat v hlačke oz.plenice. Sedaj je stara 3 lata in je dobila uhančke, ker vedno pove za lulat. :bravo:

lp

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   uhani v otroških ušesih
10.11.2004 16:09:25   
saba01
OJLA!
Naša jih je dobila pri 4 letih,ker si jih je sama zaželela

Lp SABINA:rozica:

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   uhani v otroških ušesih
10.11.2004 17:29:47   
VALENTY
Naša Tamara jih je dobila pri 4 letih,je pr zobarju usta odprla.Je pa sama izrazila željo po uhanih,jih ima mamica tolk več pa sem jo za sabo potegnila. Da ne bo pomote-ima samo po enga v vsakem ušesu.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   uhani v otroških ušesih
10.11.2004 22:13:36   
Nogavička
Jaz nisem ravno pristaš uhanov in tega, da že malim deklicam preluknjaš ušesa - sem imela slabo izkušnjo v svojem otroštvu. Če pa bo Hana kdaj sama izrazila željo, ji bom ustregla. Bom pa vesela, če bo to čim kasneje.

L.p.

Tea

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   uhani v otroških ušesih
11.11.2004 9:19:28   
Pupica
jaz sem jih dobila pred 2 letom starosti in sem bila zelo ponosna na njih in so ena izmed bolj zgodnih spominov(cel dogodek se spomnim)
:kuza:

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   uhani v otroških ušesih
11.11.2004 9:35:31   
BARBARA R.
Me veseli,da ste se odzvale mojemu vprašanju.Večina je proti.Kristina je za darilo pri treh mesecih dobila uhane in takrat me je zelo mučilo da ji jih "namontiramo".Sedaj pa počivajo v predalu in sem kar malo pozabila na njih.Kako se bom odločila nevem,ker je to čisto postranska zadeva.Samo ideja za klepet mi je padla na misel.

:muca:

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ime
honey_bee

Izbrala bi... :)

Nuša (26%)

Neža (38%)

Maša (36%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!