|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
  
14.10.2010 19:56:03   
Felicita
jest ne vem več kaj nej - zjutrej sem si mazala oči z maskaro in se mi je zdel kot da mi je neki padlo v oko. ok, obrišem dol, nakapljam shitload fiziološke v oko, pogledam če je kje kej - nič. grem od doma me mal draži. boli cel dan, skoz poskušam ujet zadevo (se zdi kot da se mi vozi po sprednji strani očesa) z robčkom - nič. pridem domov, uč že precej ziritiran, obrišem make up, sperem s fiziološko - nič bolš. kapljice, tuš, hladni obkladki na zaprte oči, mižanje,... nič ne pomaga, uč vedno bolj boli, je rdeč, ziritiran, zdej mi celo veka v kotičku oteka in postaja rdeča. jest še vedno krivim štoravost zjutri, lahko pa da je samo sovpadlo (zadnje dni sm velik pod prahom itd). mislm sej načelno mam občutljive oči (sploh v času cvetenja zadev) ampak tok hudo pa še ni blo.

kaj mi je za nardit? moj dohtar je v penziji, novga še nimam (tut nadomestne še ni?), za urgenco pa tole ni, je pa moteče. ma še kdo kako idejo kaj lahko probam? (kamilice ne pridejo v poštev)

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uč
14.10.2010 19:59:16   
Čebel@
z robčkom in podobnim jaz nebi šarila po očesu,ker oko je nasolzeno.....meni če kaj pade v oko,mi je do se daj še vedno pomagalo,da sem jokala oz. da so solze to zrinile ven.....če te ne neha boleti oz. motiti se pojdi vseeno pokazat k dežurnemu

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uč
14.10.2010 20:01:43   
Gina
Probaj umetne solze (so boljše kot samo fiziološka za ven splaknit al pa za oko pomirit), pa pejt spat, da se učki spočijejo.

Če te srbi lahko probaš tudi z antihistaminičnimi kapljicami, če jih imaš zaradi sezonske alergije, da te ne bo toliko dražilo, če nimaš nič več notri, da je smao malo nadraženo. Potem pa umetne solze čez- ne takoj, čez 15 minut in spat.

Če te ne bo nehalo, pa pokliči na dežurno, kaj ti je storiti. Saj menda za po telefonu povedat kaj naj narediš pa ne bodo sitnarili.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uč
14.10.2010 20:13:25   
zmajaz
V takem primeru, ko dejansko sploh nimaš svojega zdravnika, ne komplicirajo kaj posebno, če prideš kar k dežurnemu - vsaj pri nas ne.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uč
14.10.2010 20:14:13   
m_o_i
za urgenco pa tole ni,


hmmmm.... moje oko bi bilo vedno za na urgenco (nimam namrec rezervnih) user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uč
14.10.2010 20:15:10   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Probaj umetne solze (so boljše kot samo fiziološka za ven splaknit al pa za oko pomirit), pa pejt spat, da se učki spočijejo.

Če te srbi lahko probaš tudi z antihistaminičnimi kapljicami, če jih imaš zaradi sezonske alergije, da te ne bo toliko dražilo, če nimaš nič več notri, da je smao malo nadraženo. Potem pa umetne solze čez- ne takoj, čez 15 minut in spat.

Če te ne bo nehalo, pa pokliči na dežurno, kaj ti je storiti. Saj menda za po telefonu povedat kaj naj narediš pa ne bodo sitnarili.


ja sej to sem mislla kot fiziološko (ker je ubistvu praktično ista zadeva) - GenTeal kapljice mam. pa s spersalerg kapljicami sm tut že poskusla, pa sicer pomagajo momentno (ker potegnejo žilce skupi in oko ni več rdeče) ne pa tut dolgoročno in ko spustijo spet boli itd.

tut jokat sm že probala - ne pomaga. zgleda da dejansko ni nič notr, da je samo razdraženo.

spat bom šla ja, vsak čas user posted image pa prej bom še 1x fajn sprala. pa ju3 bom skočila v lekarno po antibiotične kapljice, ki se dobijo brez recepta (Proculin) pa da pol vidm kaj bo. drugač bom pa res vsaj nekam probala klicat.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uč
14.10.2010 20:24:25   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


ja sej to sem mislla kot fiziološko (ker je ubistvu praktično ista zadeva) - GenTeal kapljice mam. pa s spersalerg kapljicami sm tut že poskusla, pa sicer pomagajo momentno (ker potegnejo žilce skupi in oko ni več rdeče) ne pa tut dolgoročno in ko spustijo spet boli itd.

tut jokat sm že probala - ne pomaga. zgleda da dejansko ni nič notr, da je samo razdraženo.

spat bom šla ja, vsak čas user posted image pa prej bom še 1x fajn sprala. pa ju3 bom skočila v lekarno po antibiotične kapljice, ki se dobijo brez recepta (Proculin) pa da pol vidm kaj bo. drugač bom pa res vsaj nekam probala klicat.



Joj, to je pa res zoprno, upam da te čim prej mine.

Drugače sem pa jaz tuid mislila, da so umetne solze in fiziološka skor isto, pa so mi zdravniki razložili da ne. No moja oftalmologinja je tako rekla. In tudi med temi kapljicami so ogromne razlike. MIslim v vlaženju očesa. NO, samo zate to ta hip niti ni važno. Važno da neha bolet. Samo a veš....antibiotik pomaga za bakterijsko vnetje. A misliš da imaš to? Jaz bi šla vseeno do zdravnika vsaj jutri zjutraj, če te ne bo nehalo bolet. Ker pri učkih pa ni tako zelo vseeno kaj ti notri mečejo, kaj pa vem no....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
14.10.2010 21:00:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uč
14.10.2010 23:02:12   
leo**tia
tako je mene dražilo in žgalo..in potem ugotovim da se mi je trepalnica odtrgala in tisti del ki je še ostal v kapku me je dražil po oki...ne vem poskusi pogledat zgornji rob oke,mogoče da te heca isto kot je mene,vse je možnouser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uč
15.10.2010 8:02:21   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

ječmenček mogoče?


ne, tisto me drugač boli, na robu veke, ne pa prov zrklo, kot me zdej


IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia
tako je mene dražilo in žgalo..in potem ugotovim da se mi je trepalnica odtrgala in tisti del ki je še ostal v kapku me je dražil po oki...ne vem poskusi pogledat zgornji rob oke,mogoče da te heca isto kot je mene,vse je možno


sem že pregledala, tisto varianto iz prve pomoči (s pomočjo vžigalce dvignila veko in pogledala veko in kar je spodi) pa ni nič vidt.

kakorkoli, zdej je mal boljše - spanje je mal pomagalo, oko me boli ker je pač razboleno od včeri, rdeče pa ni več, mi je pa zgornja veka konkretno otekla... tko da šibam najprej v lekarno, h kolegu ki je farmacevt, pa da vidm kaj mi bojo tam svetoval.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Spolnost po porodu je...
sonček08



...boljša (30%)

...slabša (28%)

...ni razlike (43%)


Število vseh glasov: 419

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!