|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tripp trapp ali....?
5.2.2009 11:25:46   
Ryssa
Doma imam original stokkejev tripp trapp stolček, vendar brez varovala, blazin itd., torej gol stolček. Da dokupim blazine in varovalo, hrbtni naslon, me bo stalo dodatnih ca 70 evrov.

Zanima pa me, kako ste zadovoljne s tripp trappom? Ali naj dokupim kar potrebujem zanj ali naj kupim raje kak plastičen visok stolček, peg perego?

Dobivam mnenja v stilu: "kaj češ dati toliko denarja da imaš komplet ta stolček, če daš malenkost več pa imaš plastičnega" user posted image In sem res v precepu kaj je boljše user posted image

Naj povem da imamo bolj malo prostora in v tem primeru bi bil menda boljši tripp trapp user posted image

Dajte mi malo svetovat.... kako ste kaj zadovoljne s tripp trappom?


Vsako mnenje je dobrodošlo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 11:28:20   
Shorty_
hm kako imaš lahko trip trapa brez hrbtnega naslova??

Drugače pa jz blazine nikoli nisem imela in sem kombinirača s kakim povšterčkom, varovalo pa lahko pomojem dobiš kje rabljeno, ali pa ti ga kdo posodi če ga ne rabi več.

Drugače imam kopijo trip trapa stol Nino kupljen v pikapolonici za 50€ in ga ne menjamuser posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 11:43:48   
bskrle
Trip trap pride v poštev, ko je otroček malo starejši PA DO ŠOLE, za začetek si omisli nekaj plastičnega, lahko tudi z ikeje. Povštrčka nismo imeli pri trip-trapu, varovalo pa.
Dokupi le varovalo ali pa vpnite kak pas, da otrok ne bo mogel takoj uiti s stola.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 11:49:36   
rija
če imaš malo prostora, kupi za 15 eur komplet antilop....ta zdrži do 2,3 let, pa potem ga daš na tripp trapp.

moj je do skoraj 3 let užival v antilopu, zdaj pa vseeno razmišljam, da bi nabavili TT ker sicer sedi na normalnem stolu, ampak je le malce prenizko.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 11:58:32   
Ryssa
Aha, no saj antilop že imam. Sem mislila imeti antilop pri babici.
Brez hrbtnega naslona pa mislim brez tistega visokega, tega:

user posted image

Če to dokupiš potem je uporaben od 6m dalje. Ne vem pa koliko se splača tole imeti? Varovalo pa itak rabim...



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 12:05:12   
ursi
Mi imamo TT brez tega naslona in ga nikoli nismo pogrešali. Imamo pa varovalo okoli pasu, brez tega pa otrok ne sedi v stolčku (vsaj naš ni). Povštrčkov in česa oblazinjenega nismo nikoli uporabljali - je blo še bolj praktično počistiti stol, ko se je mali učil sam jesti.

Jaz sem 100% za TT in ga ne menjam. Osebno raznih plastičnih oblazinjenih in ne vem kakšnih stolčkov nikoli nisem pogrešala in nam ta TT pride zelo prav, tako pri 3 letniku kot pri 10 mesečniku.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 12:17:48   
blazka
Tudi pri nas imamo dva trip trap stolčka, nikoli nismo imeli posebnega hrbtnega naslona ali blazinic, ker se mi je zdelo, da se itak ful umaže, pa moraš skoz prat, tako pa le stol obrišeš. Imamo le eno varovalo, ki smo ga od tavelikega dali na stol od tamale. Je pa res čudno pri TT to , da moraš tudi varovalo kupit posebej.

So pa ful dobri te stolčki, ker jih imajo otroci res lahko do šole in še naprej. Še jest včasih sedim gor (seveda brez varovala user posted image ) pa me zdržiuser posted image .



(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 12:21:43   
kajajaka
naša pri 7 mesecih lepo sedi v trip-trapu imamo pa pri babici visoki stolček, ki je tudi super (kupili smo ga v BC za 80€ v akciji)

na tvojem mestu bi kupila ponaredek varovala ali pa pokliči na NO-LIK Kočevje, kjer jih izdelujejo,
blazine so pa v Baby centru po 15€.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 12:45:14   
madasa
Mi mamo TT in ga ne bi menjala. Tudi mi imamo malo prostora in je res super, medtem ko pa ti plastični zasedejo enkrat več prostora. Otrok lepo sedi za isto mizo kot ti in ni odmaknjen (kakor pri plastičnih, razen antilopa). Dokupi varovalo, mislim da je okoli 30 EUR in je še naslonjalo zraven. sicer, pa gre tudi brez tega naslonjala, JE pa super varovalo, ker ima še tak usnjen jermen in zaradi tega se otroček ne more splaziti ven iz stolčka. Mi imamo originalnega in je velika razlika v primerjavi z neoriginalnimi. Pa ne zaradi firme ampak sem sprobala enega v Lesnini in je ful pirav proti Stokke.
Lp

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 13:35:02   
nananaja
No ravno sem hotela predlagat, da se pozanimaj v LIK Kočevje, ker so jih včasih delali po Stoke licenci in so bili enaki, za razliko od množice podobnih stolov, ki jih dobiš danes. Sem slišala, da sepri njih nekatere dele stola še vedno dobi.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 13:52:07   
kalbo
Ne kompliciraj in kupi samo varovalo za trip trap. Otrok se prej nauči sedet, če ni založen iz vseh možnih strani. Tisti peg perego stolčki vsaj meni niso za nikamor, ker je otrok potem vedno ločen od mize. Pri nas imamo dva trip trapa in eno varovalo. Ko bo čas pride k hiši še tretji trip trap. Oba sta bila stara 6 mesecev ko sta šla v trip trap, malo sva kombinirala z zvito brisačo in je šlo super. Mati dol majo pa tiste pegperego stolčke. Tist je tok nerodno, da mene vse mine, ko sam vidim tist.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 13:53:02   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Aha, no saj antilop že imam. Sem mislila imeti antilop pri babici.
Brez hrbtnega naslona pa mislim brez tistega visokega, tega:

user posted image

Če to dokupiš potem je uporaben od 6m dalje. Ne vem pa koliko se splača tole imeti? Varovalo pa itak rabim...





Uporaben je tud brez naslonjala.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 13:55:19   
Ryssa
kajajaka za 15 evrov blazine? Sem gledala na spletni strani od BC pa so 30 evrov user posted image
Kje bi pa dobila ponaredek varovala? Še original je verjetno težko dobiti....

Očitno so potem bolj brezveze te blazine in to. Pod rito mu lahko daš tudi kaj drugegauser posted image
Pa je brez naslona primeren že za od 6m+?




(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 14:01:37   
mamicaTaja
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

kajajaka za 15 evrov blazine? Sem gledala na spletni strani od BC pa so 30 evrov user posted image
Kje bi pa dobila ponaredek varovala? Še original je verjetno težko dobiti....

Očitno so potem bolj brezveze te blazine in to. Pod rito mu lahko daš tudi kaj drugegauser posted image
Pa je brez naslona primeren že za od 6m+?






Mi imamo ta stolček kar brez blazine in brez naslona pa čisto lepo sedi. Star pa je 7 mescev (prvič je bil v stolčku ko je bil star 6 mescev). Če pa želiš blazino jo imajo na spletni strani sončka za 12,90EUR:
http://soncek.si/si/1847-v11-blazina-za-stolcek-7552-in-7551-i5442.shtml

Verjetno paše tud na tvoj stolček. Kar pa se varovala tiče pa ti ne znam pomagati. Mogoče poglej malce na bolho, al pa daj oglas na ringaraji da rabiš varovalo in boš mogoče kaj dobila.

Na tem linku: http://www.bolha.com/oglas3233038/otroski-stolcek-za-hranjenje-sigma-ii
prodajajo stolčke kot so trip trap za 42EUR. Mogoče pa pokličeš v to firmo če se da dobit samo varovalo. Srečno. user posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 14:01:41   
Ryssa
Aha, super. Potem se bom pozanimala v Lik Kočevje samo za varovalo.

Hvala.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 14:02:59   
mamicaTaja
A ja pa še to... Lahko pa daš kakemu "ribnčanu" da ti to izdela...

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
5.2.2009 18:17:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 21:01:03   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

No ravno sem hotela predlagat, da se pozanimaj v LIK Kočevje, ker so jih včasih delali po Stoke licenci in so bili enaki, za razliko od množice podobnih stolov, ki jih dobiš danes. Sem slišala, da sepri njih nekatere dele stola še vedno dobi.


jih še vedno delajo in to za Stoke... dobijo se deli in celi stolčki (precej ceneje kot v trgovinah...) Sicer ga iam pa tudi Recinko v paketih za novorojenčka po ugodni ceni.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 21:42:22   
vanomis
Dokupi varovalo (blazine pa ni nujno).

Mi imamo točno takega - rdečega in z varovalom. Imamo tudi blazine.

Kombinacija vsega je draga ko ..., ampak je bila prava odločitev. Mi ni žal.
Majhen, zasede malo prostora, hitro očiščen, LEP, uporaben.
Mali sedi na stolčku od šestega meseca. Za ta veliko mizo in v stolčku uživa.

Edina SLABOST: če želiš sneti blazino na sedalnem delu, da bi jo opral, moraš razstaviti stol. Sicer je to stvar petih minut, ampak vseeno.
Poleg tega se blazina na naslonjalu sname, vsakič ko dvigneš otroka. Potem ko dodatno (plastično) naslonjalo odstraniš, ima blazina ježke, da jo spneš.

Za oboje stare starše smo kupili antilope. Je v redu. Ampak se mali v stolčku obrača, da ga z žlico težko loviš. Oči pravi, da na njem visi kot za šankom. user posted image Drugače pa je vreden vsakega evrčka. Za tako malo denarja ...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 21:52:49   
Mandek
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

No ravno sem hotela predlagat, da se pozanimaj v LIK Kočevje, ker so jih včasih delali po Stoke licenci in so bili enaki, za razliko od množice podobnih stolov, ki jih dobiš danes. Sem slišala, da sepri njih nekatere dele stola še vedno dobi.


jih še vedno delajo in to za Stoke... dobijo se deli in celi stolčki (precej ceneje kot v trgovinah...) Sicer ga iam pa tudi Recinko v paketih za novorojenčka po ugodni ceni.


kajaka, mislim, da tisto od recinka niso triptrap....


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tripp trapp ali....?
5.2.2009 22:13:54   
kaja02
ryssa- pri Kaji sem uporabljala triptrap ,ko je začela samostojno sedet, ga uporablja še sedaj kljub temu, da je že velika in kar težka. Ko bo Leja samostojno sedela bo pa stolček njenuser posted image

aja pred triptrapom sem pa kombinirala jajčko, pa ležalnik...

mislim, da je brezveze, da kupuješ nov stolček ( plastičen) pa tud nekih dodatkov za trip trap tud nerabiš, paziš le, da imaš malega pod kontrolo ta čas ko sedi v njem

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tripp trapp ali....?
6.2.2009 10:54:14   
Ryssa
Hvala za nasvete user posted image

vanomis točno tako je pri nas z antilopom, smo ga sprobali, pa se tako obrača notri, da je prava loterija zadeti žlico v usta. Trenutno se hranimo v jajčki, še najbolj normalno jé.

kaja02 pod kontrolo pa tako bo. Je pa tudi precej velik, tako da verjetno res ne potrebuje vseh teh dodatkov.

Sem že poslala v Lik Kočevje poizvedbo za varovalo. Upam, da se bo dalo dobiti pa tudi to, da pošljejo po pošti, ker je Kočevje predaleč.


Še nekaj.
Kaj pa tisti varnostni pas ki pride čez rame? Pa ne mislim tistega usnjenega trakca med nogami, ampak prav pas za privezat. To je najbrž tudi brezpotrebno, a? Uporablja kdo?

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: tripp trapp ali....?
6.2.2009 10:55:51   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Hvala za nasvete user posted image

vanomis točno tako je pri nas z antilopom, smo ga sprobali, pa se tako obrača notri, da je prava loterija zadeti žlico v usta. Trenutno se hranimo v jajčki, še najbolj normalno jé.

kaja02 pod kontrolo pa tako bo. Je pa tudi precej velik, tako da verjetno res ne potrebuje vseh teh dodatkov.

Sem že poslala v Lik Kočevje poizvedbo za varovalo. Upam, da se bo dalo dobiti pa tudi to, da pošljejo po pošti, ker je Kočevje predaleč.


Še nekaj.
Kaj pa tisti varnostni pas ki pride čez rame? Pa ne mislim tistega usnjenega trakca med nogami, ampak prav pas za privezat. To je najbrž tudi brezpotrebno, a? Uporablja kdo?

kot si napisala ja brezpotrebno zapravljanje denarja

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: tripp trapp ali....?
6.2.2009 16:41:30   
vanomis
Tistih paščkov ne rabiš.

Razen mogoče, če je mali/a še tako nestabilen/na pri sedenju.
Ampak po moje je bolje do takrat pač uporabljat lupinco, potem ko sedi, ga pa prestaviš na trip trap.

LPS

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: tripp trapp ali....?
6.2.2009 20:03:08   
Ryssa
No, super.

Ne, mali itak ne gre v tripp trappa dokler ne sedi čist samostojno.

(odgovor članu vanomis)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Ustava RS
lotoska

Ste že kdaj prebrali Ustavo RS?

Da, vsakodnevno se srečujem z njo. (8%)

Da, v šoli oz. na fakulteti (25%)

Enkrat, tako mimogrede (12%)

Ne, še nikoli (55%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!