|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trip trapi in podobni
6.4.2009 10:57:38   
kaya2007
Razmišljam o nakupu tripp trappa za našo 2letnico, pa se mi zdi po eni strani neumno dat toliko denarja, samo zato ker gor piše stokke. a ima kdo kakšne izkušnje kakšne so razlike in podobnosti med originalom in ostalimi podobnimi stoli? je original res toliko boljši?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trip trapi in podobni
6.4.2009 11:01:15   
pipic
Imela original in stol lesen ,ampak druge znamke.
Ni bilo nobene razlike,v smislu da bi bil ta drugi kaj slabši

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trip trapi in podobni
6.4.2009 11:02:25   
CUKRČEK
Isto sranje , drugo pakovanje!

Jaz imam enega od stokke-ja, ker sem ga pri prvi hčeri dobila v paketu. Zdaj sem kupila še enega no name za 30 eurov in ne opazim razlike med njima. Na obeh se isto sedi.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trip trapi in podobni
6.4.2009 11:04:48   
lananai
Naš user posted image bo imel original, star skoraj 30 let, na katerem sem še jst sedela. Smo ga kasneje (ko sva z bratom odrasla) uporaljali kot stol za pisalno mizo oz. za goste, če je bilo ostalih stolov premalo. Mislim, da je predvsem v tem razlika, da je dosti bolj trpežen in na njem dejansko lahko sedi tudi 100kg težak moški. Nimam pa izkušenj z ostalimi modeli.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trip trapi in podobni
6.4.2009 11:08:32   
pipic
Mi vsi sedimo na tem stolu .je čisto enako trpežen

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trip trapi in podobni
6.4.2009 12:30:42   
bskrle
Mi smo se odločili za original, vendar smo kupili rabljenega.Mož je opazil razliko med ostalimi v kvaliteti lesa, ojačitvah ipd.Všeč mu je bil samo en drugi,ki ga dela nek obrtnik v okolici Kamnika.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trip trapi in podobni
6.4.2009 12:30:55   
abi
Baje je pri drugih modelih stolov treba paziti da so noge narejene na L in ne na A. Zaradi prevračanja namreč, malčki se z nogami lahko odrinejo in se tisti z A nogami lahko prekucnejo.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trip trapi in podobni
6.4.2009 22:03:56   
*tajda*
Mi imamo ponaredek stokke za 50 evrov in res drži malo denarja malo muzike.Deske nam letijo ven,ojačali smo ga že z kovinsimi žicami tako da je  zdaj dokaj fiksen čeprav se že deske premikajo.Škoda denarja,res.
Ta mesec grem kupit drug stol,verjetno slex od brevija. Brat ima sicer original stokke stolček in jim dobro služi,tako da razlika je očitna.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trip trapi in podobni
6.4.2009 22:32:06   
hillmagic
Naša ima tudi originalni stokke stolček rdeče barve in sem ga dobila preko bolhe za polovično ceno.  In to novega zapakiranega. Se splača včasih preko spleta pogledati, če se kaj ugodnega prodaja. Tudi jaz sem slišala da so te ki so narejeni v obliki A nevarni saj se lahko prekucnejo.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trip trapi in podobni
7.4.2009 8:27:03   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: abi

Baje je pri drugih modelih stolov treba paziti da so noge narejene na L in ne na A. Zaradi prevračanja namreč, malčki se z nogami lahko odrinejo in se tisti z A nogami lahko prekucnejo.



Originali so grajeni na črko Z, ostali pa po večini na črko A. Jaz imam obe varianti in lahko rečem, da je po moje razlika v tem, da se tisti, ki so grajeni v obliki črke A hitreje in lažje nazaj prevrnejo. Otroci se namreč zelo radi odrinejo od mize in original trip trap naj se v tem primeru ne bi prevrnil. Pri meni se ne, medtem, ko se drug stol z lahkoto prevrne, če se od mize odrineš in ravno iz tega razloga ga imam med steno in mizo. Je pa tudi bistveno bolj majav kot original trip trap.

lp

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trip trapi in podobni
7.4.2009 8:33:24   
mojca75
Imamo dva 30 let stara original trip trapa in sta še popolnoma funkcionalna (vsaka babi ima enega) in mi enega novega original stokovega in mi ni žal vsakega centa!
Jaz se brez skrbi vsedem gor, stopim nanj, ....

Sem gledala tudi tiste na A pa nisem tko zelo prepričana vanje. Načeloma nisem pristaš plačati več za neko fermo, ampak tukaj je dokaz na dlani in 30 letne izkušnje

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trip trapi in podobni
7.4.2009 8:57:10   
Tedi77
kaya2007, malo poglej po forumih, je bilo o Tripp Trappih že ogromno napisanega. Predvsem uporaben je podatek, da jih za Stokke izdeluje neka firma v Kočevju in se zato da dobiti original nov TT za polovično ceno. Dostikrat tudi na Bolhi dobiš povsem novega za recimo 80 EUR.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trip trapi in podobni
7.4.2009 8:58:20   
Tedi77
To podjetje je Nolik Kočevje. Najbolje, da pokličeš tja.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trip trapi in podobni
7.4.2009 12:42:54   
kaya2007
hvala za informacijo, bom preverila!

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?