|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tricikel-kje ga kupiti?
25.5.2007 22:46:42   
sabina9
Ojla!
Mi bi radi kupili tricikel.Timotej je star 9 mesecev in rabimo takega, ki ima varovalo.Nekaj sem gledala v BC pa se mi zdi, da je vse bolj plastično...user posted image

Kaj mi vi predlagate-kam naj ga grem kupiti?
Hvala za odgovore in lep večer, Sabina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.5.2007 22:57:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sabina9)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tricikel-kje ga kupiti?
25.5.2007 23:00:17   
sabina9
Oj!
Kakšen pa je?

Hvala in lp,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tricikel-kje ga kupiti?
25.5.2007 23:03:07   
Ivanča
Jaaaa, dobro vprašanje! Sem obrnila pol Ljubljane.......pa še internet povrhu...........................najdla edinole Radio Flyeruser posted image user posted image v toys'r'us... fuuul lepi tricikli, kolesa.........aluminij+gumirana kolesa.......smo šli ravno v Avstrijo in sem bila ful vesela, šla v Toys'r'us...tam pa nobene zaloge. user posted image


Seveda mi potem vsa ta plastika pri nas ni bila všeč. Mislim, a lahko še kaj gor obesijo, da bo še bolj nakičen???



V glavnem, tudi mene zanima kje ste kupile kakšen spodoben tricikeluser posted image


< Sporočilo je popravil Ivanča -- 25.5.2007 23:05:25 >

(odgovor članu sabina9)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tricikel-kje ga kupiti?
26.5.2007 0:08:51   
frufru
nekaj podobnega sem vidla v schefferjevi kataloški prodaji
user posted image


< Sporočilo je popravil frufru -- 26.5.2007 0:09:52 >

(odgovor članu Ivanča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tricikel-kje ga kupiti?
26.5.2007 1:45:01   
tanara
Še moj nasvet

Vsekakor kupi tricikel, pri katerem se ročica (tista ki jo drži starš) lahko obrača in na ta način usmerja tricikel. Mi imamo Hauckovega iz toysa, res ni kičast in mi zgleda ful hudo, ampak nam je to vižanje t'male dostikrat povzročilo precej sivih las. Blokada, ki naj bi kao onemogočala obračanje balance otroku je en sam lari fari. Zato smo se zelo malo vozili, ker je bila vsaka vožnja posebej pločniku za pravo smer.

Kaj pa spletni nakupi, men sta kar 2 na Pikapolonici všeč, no cena je tud kr huda, čez 100 eur
http://www.pikapolonica.com/shop/

Bi ti pa rada samo nekaj svetovala, po mojih izkušnjah otroci stari cca. 1 leto še niso kaj prida navdušeni nad kolesom (pri nas je že bilo tako). Kaj pa če bi pred nakupom posedla otoka na kolo, pa da vidiš odziv. Morda bo pa njemu plastik fantastik všeč ravno zaradi vsega kiča, ki je gor, pa da se bo zato rajši vozil. Ali pa mu sploh ne bo všeč?
Tako smo mi sedaj (skoraj 3 leta) kupovali kolo. Zanimalo jo je vse drugo razen kolesa. Skakala je po trgovini in delala zgago, mi pa smo jo tiščali na kolo in govorili kako naj poganja. Ha ha ha, pa smo prihranili evrčke. Si je pa že dolgo želela rolerje, danes smo jo postavili gor, navlekli še vso potrebno varovalno opremo in t'mala je v enem popoldnevu dojela v čem je fora rolanja. In zakaj naj jo pol tišim na kolo?

Upam da sm pomagala, nočko vsem

(odgovor članu sabina9)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tricikel-kje ga kupiti?
26.5.2007 9:23:46   
sabina9
Ojla!

V BC smo ga posadili na tricikel pa mu je bilo tako všeč, da smo ga prav težko spravili dol.Tulu je kot user posted image .
Pa kaj , ko mi pa res niso tisti všečuser posted image

(odgovor članu tanara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tricikel-kje ga kupiti?
26.5.2007 13:23:32   
eya
Mi smo ga kupili kar v mercatorju, v obliki kuža. Je malo nakičen, a ne pretirano. meni je bilo pomembno, da ima obroč, da mulček ne pade ven, pa dovolj veliko banjico za nogice. Aja, pa da ga lahko jaz obračam, seveda.

Zgleda pa takole...

user posted image

Saj ni preveč kičastuser posted image user posted image user posted image ?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu sabina9)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tricikel-kje ga kupiti?
26.5.2007 14:54:40   
tana-2
Štiri teme nižje:http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1554666 smo govorili o temuser posted image . Preberi moj odgovor tam.

(odgovor članu sabina9)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tricikel-kje ga kupiti?
26.5.2007 22:23:35   
sabina9
Joj, se opravičujem, ker sem prepozno videla, da ste to temo že odpirale.user posted image user posted image

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?