|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebuh in ozke hlače
16.10.2006 15:10:27   
Anonimen
Ali mislite, da bi bilo lahko kaj narobe?
Sem v 25. tednu, nosim še "normalne" kavbojke, stretch, čisto majhno me tiščijo, med sedenjem jih odpenjam, ali bi bilo lahko kaj narobe z dojenčkom?
Nosečniške hlače imam že kupljene, vendar so še ogromne.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trebuh in ozke hlače
16.10.2006 15:51:14   
Sandra*
Oj!

Sicer nisem strokovnjak, ampak slišala sem da lahko prozke hlače povzročijo, premalo plodovnice, ne vem pa kolk je to res. Jaz sem kmalu začela nosit bolj široke hlače ker me je ful motilo če me je tiščalo.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trebuh in ozke hlače
16.10.2006 16:28:00   
Aja1
Ja sem tudi nosila full dolgo navadne (malo bolj elastične) hlače, ker sem imela bolj majhen trebušček. Če so me tiščale, sem pa gumb odpela. Od 28. tedna naprej pa sem začela nosit nosečniške. 

_____________________________




(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trebuh in ozke hlače
16.10.2006 17:57:20   
total
Jaz si nisem kupila nobenih nosečniških hlač ker sm glih bla noseča poleti in sm nosila lanene hlače skoz,ki jih nosim še zdaj lahko,se bolj raztegnejo in jih nosiš pod trebuščkom....,ampak stiskat te ne smejo.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trebuh in ozke hlače
16.10.2006 23:05:04   
BLAŽIKA
En nasvet: čez gumb in luknjo(naj bo seveda odprt gumb) daj gumico, zdaj ko še imaš majhen trebuh in bo problem rešen, ker v nosečniških hlačah si res kot balon in je ta čas najbolj kritičen za oblačila. Mene je gumica rešila za en čas.user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trebuh in ozke hlače
17.10.2006 9:11:28   
moder
Jaz sem v 18. tednu in sem že oblekla nosečniške hlače. So tako udobne v primerjavi z navadnimi. Imam zelo dobro šiviljo in hlače ne zgledajo kot balon, nosila jih bom pa lahko čisto do konca. Sem pa v prvi nosečnosti tudi jaz prakticirala to z odpetim gumbom. Pa bilo je poletje in razna krilca so lepo ohlapna in še vroče ni bilo. 

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trebuh in ozke hlače
18.10.2006 9:51:32   
zalbi
jst sem v 14 tedni, nimam še trebuščka, ampak me motijo gumbi na hlačah, tako da si jih odpenjam.
Sicer pa sm šla v avtrijo po hlače za nosečnice in majo ful lepe, tko da niso balonaste.

(odgovor članu moder)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trebuh in ozke hlače
18.10.2006 10:10:44   
Tekica
Sama imam doma kakšne trenirke, sicer pa kakšno večje krilo in seveda nosečniške hlače - prvič sem jih oblekla v 18. tednu, pa jih še ne nosim redno, samo so pa prava pesem v primerjavi z navanimi - imam takšne, ki imajo zgoraj všitek, tako da se mi zdi, da so celo zelo lepo krojene in me naredijo celo bolj suho.

Včeraj me je vprašala prijateljica, ki je v 22t, kje imam trenušček, ker ona ima pa že res velikega ... No, naš otrok je bolj zadaj, zato pa zelo živahen, kar je prav luštno, če obleka ne stiska - ker tako je pa od znotraj ena brca, od zunaj pa tiščanje user posted image

< Sporočilo je popravil Tekica -- 18.10.2006 10:11:16 >

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trebuh in ozke hlače
21.10.2006 13:31:05   
Strawberrie Cherrie
Sem v 31tednu in so mi nosečniške hlače št S prevelike - > resda so udobne, ampak za1x zgledam groznouser posted image user posted image , verjetno mi bodo čez kakšna 2 tedna popolnoma pravuser posted image ...tja do 24,25tedna sem tudi jaz še nosila takšne bolj raztegljive kavbojke in pa športne hlače, zdaj pa sem večinoma časa v trenirkahuser posted image ; sem si pa kupila takšne fajn udobne in raztegljiveuser posted image , in mislim, da mi bodo prav prišle tudi v prvih tednih po porodu, ko ti še 'običajne hlače' niso prav...

(odgovor članu Tekica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trebuh in ozke hlače
1.11.2006 12:53:58   
Anol
Te čist razumem, nosečniške ti res pridejo prav v zadnjih 2 ali 3 mesecih. Jaz sem si kupila kavbojke eno številko večje, v prvi nosečnosti pa sem si sposodila od sestrične hlače, ki jo je malo več, kot mene in sem jih nosila do 7.meseca.
Kot so ti že svetovale, elastiko čez gumbnico pa bo.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?