|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trd kakec 6 tednov stqar dojencek
12.3.2008 17:28:30   
łiłi
moj 6 tednov star dojencek je danes pokakov trd kakec kot plastelin,zelene barve.sem zamenjala hrano v pondelk iz hippa na novalec proti krcem.kakec je suh kot plastelin.zanima jo me vase iskusnje,zelo me skrbi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trd kakec 6 tednov stqar dojencek
12.3.2008 17:34:55   
bsasab
Vem da je bilo receno da novalac proti krcem zapira dojencke, se pravi ima tvoj pikec trd kakec zaradi hrane..., probi mesat novalac proti krcem z novalacom proti zaprtju. (prvji jutranji obrok das novalac proti zaprtju, ostale pa proti krcem - pomoje bo to razmerje dovolj, ce pa bo se vedno trdo kakal, pa daj dva obroka noavalaca IT)..., ne vem, se kaksno mnenjeuser posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trd kakec 6 tednov stqar dojencek
12.3.2008 17:37:35   
*tajda*
Verjetno je od spremembe mlečne formule,zelen je pa znak daje imel krče.Dojeni otroci imajo bolj tekoče blato,tisti na mlečni formuli pa bolj kašasto.Mogoče bi mu zmešala malo  novalaca proti zaprtju,pa poskusi mu dati čaj,da bo imel veliko tekočine,tudi to vpliva na prebavo.Drugače pa mislim da ni hujšega če je enkrat pokakal tako trdo blato,če se bo pa še ponovilo ti pa res svetujem da daš novolac proti zaprtju.user posted image

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trd kakec 6 tednov stqar dojencek
12.3.2008 19:40:37   
TONČI.
Pediatrinja mi je rekla, da je kakec lahko kakršne koli barve in tekoč, pa je vse ok. Če pa je rjav ali zelen in da se vleče kot smola ali pa da je trd, je pa potrebno pridet na pregled. Če traja več kot dan.

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trd kakec 6 tednov stqar dojencek
12.3.2008 22:44:55   
timoteja
Naša malčica je imela po Hipu ful trd trebušček, jo je zvijalo in zelo trdo je kakala, zato smo ga takoj ukinili, dali ene 3 dni Novalac, da se ji je prebava urihtala, sedaj pa uporabljamo samo Aptamil, ki ji zelo odgovarja, prebava pa je.....za crknat, vedno je treba celo preoblečt, v galvnem prav OK. Predlagam , da ukineš Hip in mogoče res zamenjaš za Aptamil, ki je baje po sestavi najbolj podoben materinem mleku.

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trd kakec 6 tednov stqar dojencek
13.3.2008 13:07:50   
łiłi
no da povem da sem danes kupila novalec IT in plenicka je bila povnauser posted image .zdaj spet normalno kaka

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trd kakec 6 tednov stqar dojencek
13.3.2008 13:42:37   
bsasab
No vidis, stvar urejena...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?