|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torbe za dojenčke
23.11.2009 18:14:38   
monika1973
zanima me na kaj moram biti pozorna pri nakupu torbe za dojenčka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torbe za dojenčke
23.11.2009 19:45:47   
marjetica8
če misliš previjalno torbe, predvsem da je dovolj velika. Posebej če se ne dojita polno. Jst sem morala od začetka dodajat in sem morala vse une flaške in mleko in vodo s sabo nest, če smo kam šli...Tko da sem morala novo torbo kupit samo zato, ker je bla una ta prva premajhna.

(odgovor članu monika1973)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: torbe za dojenčke
23.11.2009 20:07:22   
anika87
Jaz sem tudi narinla vse noter v torbo, poleti je še šlo, zdaj ko pa mam še zraven majčke puloverček, pa še dodatne copatke, pa zoknčke, pa slinček... user posted image
Zdaj pa mam posebno torbico za hrano in to od piva Heineken user posted image user posted image user posted image (to je atijev sin), čisto slučajno sem probala, ker so kupli možu za rojstni dan, taka je da grejo v 2 vrsti 3 male piksne in mi je super, notri dam na dno pol litrsko termovko, na njo pa grejo še 3 flaše, piksna z riževimi kosmiči in 2 dozici v katerih imam odmerjeno mleko user posted image .
Pa mi je zdaj skoraj boljše, da mam ta "kuhinjski" pribor posebej od cotic in plenic, kremic...


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: torbe za dojenčke
23.11.2009 20:15:18   
10ka
res je važno prostornina (mora biti velika). imeti mora dovolj žepov za organizacijo 100 stvari, ki jih moraš takoj najti ko jih rabiš.

jaz sem imela pri prvem otroku peg peregotovo torbo in je bila čisti ok, včasih malo preveč nabasana. zdaj, pri drugem otročku, smo kupili hoppop torbo, ki je ful prostorna, ima veliko žepov, previjalno podlogo, pa kot stolček se lahko uporablja za otroke do 15 kg. notri spravim pa res ful veliko, vse kar rabim za obe punčki - dojenčico in malčico.

user posted image


_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: torbe za dojenčke
23.11.2009 20:17:04   
manna
10ka, sam je nekoliko draga user posted image

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
23.11.2009 23:00:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu manna)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: torbe za dojenčke
23.11.2009 23:03:58   
Anonimen
Jaz sem kupila od PegPerega eno in dala zanjo nekaj čez 45€ ... še isti dan sem šla nabavit kozmetiko v DM-a in tam ugledala eno ful boljšo in predvsem cenejšo torbo od Beauty baby za 25€ ... mi je še zdaj žal, da nisem šla prvo v DM-a user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 7:44:08   
Katy78
Jaz pa uporabljam kar tisto, ki sem jo dobila zraven vozička (Hartan) in se mi še ni zgodilo, da bi bilo premalo prostora, pa sem tudi s sabo nosila flaške, pe termovko s prekuhano vodo, AM v dozirniku, pa za preoblečt, ker je bil velik polivalček, pa pleničke... Pa se mi torba ne zdi ne vem kako velika...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 7:48:09   
anika87
Mogoče si pa ti katy ful boljša organizatorka od ostalih user posted image

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 7:52:08   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Mogoče si pa ti katy ful boljša organizatorka od ostalih user posted image


Mogoče. Ali pa samo ne kompliciram in ne nosim s sabo preveč stvari. user posted image

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 7:59:37   
anika87
hahaha, mogoče eno in drugo ja...
Eh jaz se pakiram, ko gremo od doma, kot da gremo na morje user posted image
HB pa se mi redko zgodi, da potrebujem nekaj česar nimam seboj user posted image
Imam t.i. sportbily torbico user posted image user posted image user posted image
Ko pridem k tašči z Nejcem svak kar gleda kaj vse ven potegnem user posted image user posted image user posted image
da nas nič ne preseneti


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 9:13:53   
manna
Jaz se že lep čas ukvarjam s tem katero torbo naj kupim, otika, jaz v dm nisem našla te torbe?  Sem hotla kupit tole hoppop ampak mi je res draga ? Za eno torbo dat tok, nevem no. Pa sem drugač kar zapravljiva, bom še malo razmislia. Tisti nahrbtnik od Nivee mi je pa brezveze -  majhen je, pa še izdelki ki so noter me ne mikajo. Tko da še kar iščem ...

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 9:55:55   
piko12
Jaz sem zraven PP vozička kupila PP, ampak me je motilo, ker nima zadrge. Zato sem potem kupila kiplingovo, ki je bila sicer okol 80eur, ampak je pa ne zamenjam.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 10:03:11   
Jančika_
Nisem imela posebne torbe, ker se mi enostavno zdijo čisto predrage. Doma sem našla kakšno neuporabljeno torbo ali nahrbtnik, pa je bilo čisto OK. Tudi zdaj pri tretjem bom reciklirala nahrbtnik, ki sem ga imela pri drugem. Pač navaden manjši nahrbtnik. 

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 10:37:41   
Anonimen
Manna ... kako proajalko vprašaj ... vem da so imeli eno črno za 19€, ki je bila fletna pa še polna DM-ovih izdelkov pa črno ali beš za 25€. Ta zadnja malo bolj stajliš zgleda ... men ful lušne, samo kot sem rekla, sem isti dan dopoldne od PegPerega Skate kupila ... ta od PP je manjša ... samo men povsem dovolj velika za 0,5L termovko, 2 flaški, rezerven kompletek za oblečt, denarnico, plenice, robčke ...

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 10:59:37   
Najaa
Pri prvi sem imela od nivee torbo, zdaj pri drugi pa imam kar en navaden nahrbtnik, sam je že tak razštelan, da bom mogla neki nabavit. Verjetno kar dm-ovo torbo, ker sem jo vidla in zgleda super. Predvsem uporabna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 12:00:21   
tinaaja
mimgrede - hoppop torbe so trenutno -50% ( http://www.babyart.si/site/index.php  ).. jaz si jo ogledujem, samo nisem ziher, kok bi jo uporabljali. mi je vsec edino zaradi ta druge funckije- sedeza. drugace ne potrebujem, ker imam ene 3 druge.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 13:17:51   
PC Baby
Je pa torbo fajn imet. Mi smo npr. celo poletje lutali po cele dneve okoli po Rožniku, PST-ju, Tivoliju in sem ga vmes kar na kakšni klopci previla, podojila in naprej. Vse sem imela s sabo pa še ponavadi ima torba to previjalno podlago, ki sem jo dala na klopco. Zdaj ko je pa večji in je zima pa em že mislila, da tega ne bom rabila več - je pa še več šlamastik z njim. Ko gremo npr. v Mercatorja v nabavo, se redno polije s flaško, ko pije (ali umaže s hrano, ali polula...) in ga v ta mraz ne morem mokrega do avta nosit, tako da je spet torba aktualna :)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: torbe za dojenčke
24.11.2009 21:46:35   
10ka
če primerjam hoppop in peg perego torbo (samo kot torbo) - je hoppop ful boljša. veliko več lahko zbašeš notri, ima lepo urejene predale in razdelke, previjalna podloga je ful bolj praktična čeprav manjša. kot stolček se hoppop obnese ok, otrok sedi privezan na višljem nivoju. ni pa to stabilen stol kot trip trap, saj je odvisen od stola, na katerega ga privežeš.

moji punčki sta manj kot 2 leti narazen in bosta še nekaj časa obe potrebovali otročke stole. ker v restavraciji težko dobiš 2 otroška stola, sem si pri drugorojenki privoščila malo "razvajanja" in kupila to torbo. sem jo pa dobila za 77 € na srcek.si. ampak res nisem kupila čisto ničesar drugega, vse ostalo ima od svoje starejše sestrice. 

tinaaja - za manj kot 50  € bi jo kupila brez pomisleka. res je kul torba, jaz stlačim notri res vse - obleke za tavečjo in ta manjšo, plenice, igrače, dude, flaše, copate, previjalne podloge za 1xno uporabo in še kaj. v peg peregotovo nisem stlačiča pol tega


< Sporočilo je popravil 10ka -- 24.11.2009 21:51:07 >


_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: torbe za dojenčke
25.11.2009 17:31:31   
marjetica8
Ja mi mamo Quinnyjevo. Je koštala 47 Evrov v BC in je ne zamenjam. Zgleda majhna, ampak je res ful prostorna, pa še predalov ma dovolj!

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: torbe za dojenčke
27.11.2009 10:08:02   
Najki
Quinnijeva je super. Tudi sama sem dolgo brskala za torbami po netu, po stacunah, v koncni fazi je Quinnijeva meni najboljsa.
Predvsem je tanka, ni nabasana s kaksno lahko "pouster" peno, tako da ni bulky ze ko je prazna. Lepo se oprime telesa, da te ne ovira pri hoji.
Pregledna je zelo, zunanja dva predala za flaske prejmeta po 2 aventovi flaskici vsak pa se kaksne kljuce od avta na hitro. Na pasu ima zepek za telefon, kar se zdi trenutno nepomembno, ko pa laufas po stacuni, mali v eni roki, torba na drugi rami in kaksna kosarica v drugi roki, je super fino da imas telefon v dveh sekundah zunaj. Ima velik zunanji zep z zadrgo, v katerega vrzes njegove dokumente, denarnico in ostale stvari. Notri ima zepke iz mreze za kaksne kremice, robcke, pribor, se dva locena zepa za plenice in oblekice, na sredo pa nabases se igrace pa kaksno dekico, bundo ipd. Pa srednji zep (kjer imas pribor, plenice, cunjice ipd.) se popolnoma razpre. Jaz je se nisem uspela prevec zabasati tudi za 24 ur od doma.
Torba pride s previjalno podlogo, ma po pravici povedano je to izguba prostora. Jaz je niti ne nosim s sabo, povsod so previjalnice, lahko previjes tudi v vozicku, avtu, das raje 2 ali 3 tetra plenice pod rito ali dekico pa tetro cez.

V glavnem torba nudi veliko prostora, pa je majhna, lahka, nepremocljiva in zelo prirocna.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: torbe za dojenčke
27.11.2009 13:11:34   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: Najki

Quinnijeva je super. Tudi sama sem dolgo brskala za torbami po netu, po stacunah, v koncni fazi je Quinnijeva meni najboljsa.
Predvsem je tanka, ni nabasana s kaksno lahko "pouster" peno, tako da ni bulky ze ko je prazna. Lepo se oprime telesa, da te ne ovira pri hoji.
Pregledna je zelo, zunanja dva predala za flaske prejmeta po 2 aventovi flaskici vsak pa se kaksne kljuce od avta na hitro. Na pasu ima zepek za telefon, kar se zdi trenutno nepomembno, ko pa laufas po stacuni, mali v eni roki, torba na drugi rami in kaksna kosarica v drugi roki, je super fino da imas telefon v dveh sekundah zunaj. Ima velik zunanji zep z zadrgo, v katerega vrzes njegove dokumente, denarnico in ostale stvari. Notri ima zepke iz mreze za kaksne kremice, robcke, pribor, se dva locena zepa za plenice in oblekice, na sredo pa nabases se igrace pa kaksno dekico, bundo ipd. Pa srednji zep (kjer imas pribor, plenice, cunjice ipd.) se popolnoma razpre. Jaz je se nisem uspela prevec zabasati tudi za 24 ur od doma.
Torba pride s previjalno podlogo, ma po pravici povedano je to izguba prostora. Jaz je niti ne nosim s sabo, povsod so previjalnice, lahko previjes tudi v vozicku, avtu, das raje 2 ali 3 tetra plenice pod rito ali dekico pa tetro cez.

V glavnem torba nudi veliko prostora, pa je majhna, lahka, nepremocljiva in zelo prirocna.



se podpišem pod tole! Vse je resuser posted image

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: torbe za dojenčke
28.11.2009 14:00:19   
anci banci
jaz imam od Mutsya in je zelo prostorna

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: torbe za dojenčke
28.11.2009 18:34:59   
manna
Ja sej jaz mam od Mutsyja voziček ampak sem bila butasta in zraven nisem naročila torbe... 

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: torbe za dojenčke
28.11.2009 21:08:59   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem kupila od PegPerega eno in dala zanjo nekaj čez 45€ ... še isti dan sem šla nabavit kozmetiko v DM-a in tam ugledala eno ful boljšo in predvsem cenejšo torbo od Beauty baby za 25€ ... mi je še zdaj žal, da nisem šla prvo v DM-a user posted image .
mi imamo tudi to in je zelo vredu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?