|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   first sign
14.2.2006 11:25:00   
lucika
tule nas je kar nekaj, ki veselo testiramo kaksen dan pred m, pa nas je tudi nekaj, katerim je first sign test pokazal neeeezno crtico.

povejte, ali ste vse, ki ste delale first sign, videle to neeezno crtico (ki je mimogrede boljsa, ce test razstavis:)), pa potem iz tega ni bilo nic. ali ste tiste, ki ste imele negativno tudi videle rahlo crtico, ali takrat cisto nic?

minit mora se kaksen dan, veeem, ampak zanima pa me res. danes je tak idealen dan za pozitiven test - pa ne vem, ce je kaj na tem, bi mogoce poiskusila se kaksen drug test, bi pokazal kaj vec?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: first sign
14.2.2006 11:47:41   
enia
lucika, jst sem ena izmed tistih, ki smo delale first sign in je bla črtica full nežna. Dans sem naredila BC mini, je pa negativno. user posted image
Upam, da bo pri tebi drugače. Držim pesti.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: first sign
14.2.2006 13:06:51   
Vilma
Tudi jaz sem delala ta test. Pokazal je rahlo črtico in tudi noseča sem bila zares user posted image
Le pogumno naprej! user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: first sign
14.2.2006 13:37:07   
soncece24
Meni se je pokazala samo kontrolna črtica, ko je bil negativen, nobene nežne, tak da naredi še enga, te vsaj ne bo več žrlo.... držim pesti za II

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: first sign
14.2.2006 18:56:15   
buškica
ko sem delala test z First sign, mi je full obarval samo tisto črtico ki je testna, druge pa sploh ni bilo videti. seveda nisem bila noseča :(

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: first sign
15.2.2006 12:55:18   
enia
lucika, si že ponovila test? 

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: first sign
15.2.2006 13:06:33   
lucika
nisem se...
je pa zdaj, ko sta oba testa suha kar razlika med crtico od nedelje in tisto od vceraj. jutri je dan d, ko ne cakam na m, bom se raje to prestala ,pa potem novi test delala:)

pa ti buhvald?

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: first sign
15.2.2006 14:58:11   
enia
Aha, bom držala pesti! user posted image
Jst pa nič, včeraj sem delala BC mini in žal le ena črtica. user posted image Tako, da ne vem, sem kr razočarana, ker na first sign je črtica definitivno bla, tud ko se je test posušil, se je lepo vidla, včeraj pa žal nič (pa sem naredila kr oba testerčka), ker sem bla tko žalostna in nisem mogla verjet, da ni 2 črtic.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: first sign
15.2.2006 15:00:43   
MarijaPo
Dajmo punce!! Drzim pesti za user posted image .

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: first sign
15.2.2006 18:48:12   
KODA
Tudi jaz držim pesti za user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: first sign
16.2.2006 14:20:25   
enia
Lucika, maš že kake novičke za nas? user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: first sign
16.2.2006 14:46:01   
lucika
ja, v albumu. za presodit...

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: first sign
16.2.2006 15:09:14   
nanina
Čestitke, čestitke, seveda si noseča, sploh ni dvoma. Uživaj user posted image  in srečno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: first sign
16.2.2006 15:22:50   
eva1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja valda da si user posted image , sploh ni dvoma tukajuser posted image user posted image user posted image user posted image čestitke!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nanina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: first sign
16.2.2006 16:05:52   
tejčica
Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image  Pa prelepih 9 mesecev ti želim!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: first sign
16.2.2006 16:35:17   
Udb
Da ti še tukaj čestitam!!!!! user posted image user posted image user posted image  Predvsem ti želim, da bi se tokrat vse super razpletlo in da bi čez 8,5 mesecev pestovala lepo štručko!! Pa same pozitivne misli!!!!!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: first sign
16.2.2006 16:52:17   
enia
Lucika, to je to. Čestitam!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: first sign
16.2.2006 18:53:32   
Naja30
Lucika, čestitam user posted image  user posted image  user posted image  pa uživaj naslednje mesece!!!

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: first sign
16.2.2006 18:56:29   
Azaleja
user posted image user posted image Iskrene čestitke! user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: first sign
16.2.2006 19:02:19   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Azaleja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: first sign
16.2.2006 21:03:53   
lučka 25
user posted image user posted image   ČESTITAM!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: first sign
16.2.2006 21:18:14   
pilotgirl
Definitivno si user posted image . Čestitke pa želim ti da ti bo teh 9 mesec za vedno ostalo v spominu.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: first sign
17.2.2006 15:31:19   
inja2
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: first sign
17.2.2006 18:31:14   
Barbk
user posted image user posted image user posted image Braaavo Lucika.Bodi pridna in vedno pozitivna.Božaj svojga bušija, da bo tvoja pikica hitro zrasla v zdravegauser posted image .Mirno in predvsem srečno nosečnost ti želim.

Barbk

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?