|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta - 90. dan
4.11.2005 23:32:21   
Anonimen
In to je to, punce moje drage, jaz sem na cilju, kar se diete tiče, kar se ohranjanja teže, pa šele na zčetku. Bom še velikokrat pokukala sem gor in prosila, da me brcnete v rit, kadar si bom pred računalnik zvečer prinesla kakšen sir pa kruh pa salamo. Ker bi bilo res škoda zavreči delo treh mesecev.

Vsem, ki ste bile z mano, pa čeprav ne po dnevih, hvala za vzajemne korake, posebna hvala pa Mrs. Splišni, ki me je spremljala tako na javni kot tudi zasebni poti user posted image

Vsem ostalim pa srečno in veliko volje.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta - 90. dan
4.11.2005 23:43:42   
Anonimen
Draga Albina!!!!
 
Kot sekundarni pobudnik (prva je bila Polona2) te diete si jemljem to pravico, da te javno in glasno pohvalim in ti predam javno priznanje za uspešno in vztrajno opravljeno nalogo, ki je tebi bila pis of kejk.user posted image
 
Albina je po novem vzor vsem tistim lenobam,
ki smo na poti do sem omagale in nas je premagala želja po hrani.
Bodi ponosna nase, kot smo tudi me nate, saj si ti edina zmagovalka diete!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
BRAVO, ALBINA IN ŠE ENKRAT ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!!!!
 
p.s.
Glede na tvojo voljo in vztrajnost pa ne dvomim, da boš to težo obdržala za vedno, razen v primeru, da se te loti nosečniška gripa, ki lazi tu okoli. Joj, že bežim dol.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta - 90. dan
4.11.2005 23:48:59   
Anonimen
Na, Blacky, ni v moji navadi, ampak danes sem že ves večer solzna user posted image  Zdaj mi pa spet kar tečejo...mater jim solzno. user posted image  To je verjetno vsa tista od zadnjega vodnega dne, ki sem ga komaj prestala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta - 90. dan
4.11.2005 23:54:51   
mamči
Čestitke Al bina. Glede na tvojo vztrajnost in dosego lepih rezultatov se mi lahko pridružiš še v projektu nekadilstva v katerem vztrajam 1mesuser posted image   Če neboš zravn jedla se tud zredila ne bošuser posted image
Jaz pa mimogrede verjamem, da boš zadovoljna s svojo novo podobico in TI ISKRENO ČESTITAM!!!!!!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image
Aja, zdaj bi si pa v avatar lahko vnesla malo svežine- mojo skromno mnenje. Recimo novo vitko in nasmejano Al binčico!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 0:20:09   
mamči
Če bi recimo ta stari Albini malce zraka ven spustila!user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 0:23:38   
polona2
Ja, se popolnoma strinjam z Blacky, tukaj se user posted image user posted image user posted image !!!


(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 4:51:44   
snorlax
Draga Al Binca! Iskrene čestitke tudi od mene - dezerterke, ki sem bila nekaj dni z vami, potem pa kapitulirala. Vsaka ti čast za tvojo voljo in upam, da se je kdaj nalezem od tebe. ČESTITAM!

ČESTITAM pa tudi vsem ostalim, kolikor ste pač vztrajale. Nekaj časa že nisem spremljala vaših dosežkov, tako da ne vem, koliko je kateri uspelo. Iz lastnih izkušenj pa vam povem, da je vsaka izgubljena kila dosežek.

Blacky ali katera druga, če boste še kdaj organizirale skupinsko hujšanje, se vam morda spet pridružim, upam, da z večjo voljo, kot jo imam sedaj.

Bravo za vse hujšarice!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 7:56:59   
ZARA
EWO! Še tukej al bina ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ploskam!!!! Carica si!
Pa seveda Spliš, ki ti vztrajno sledi.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 8:47:48   
CIPRESA
No pa še ena pohvala od mene!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Grem hit dol od tle ker razsaja nosečniška gripa!!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 8:53:44   
Anonimen
Mamči, hvala za povabilo, to bo moj naslednji projekt, ja, samo zadeva še ni dozorela dokončno.

hvala vsem za čestitke.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 8:58:47   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  user posted image
Zdaj bo zame težje, ampak moram vztrajat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 10:00:05   
mehurčica
ČESTITKE AL BINA!!!user posted image user posted image user posted image

Ker vas nisem spremljala, ne vem, koliko si shujšala. Če smem zvedet?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 10:02:38   
Anonimen
Cipresa, si že malo prepozna, da bi se izognila gripi, kaj?user posted image

Bom danes, najkasneje zvečer, objavila naše rezultate, ki jih imam.user posted image

Splišni, drži se!user posted image

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 10:03:42   
Anonimen
Za vse radovedne, ni šlo zastaljvenih 10 kil, pač pa ena manj. Torej 9. Ampak sem zadovolja tudi z devetimi, se kar lepo pozna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 10:11:26   
CIPRESA
Blacky sem rekla da še nisem 100% naslednji teden bodo rezultati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 11:48:51   
Anonimen
Ajaaa, pa jaz tako vem, da si.user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 11:56:53   
asija
Al bina vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image , če bi vse imele takšno voljo pri hujšanju kot jo imaš ti, bi po svetu hodile same "šlankarce".

Še enkrat čestitkeuser posted image user posted image in upam, da nas boš spremljala in vzpodbujala na naši mučni poti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 12:09:45   
rikica
čestitke tudi z moje straniuser posted image user posted image user posted image 9 kg je res lep dosežek!!!!

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 13:14:37   
kapica
Cestitam tudi jaz. 9 kg je res veliko, super, sedaj pa se naprej previdno pa bo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 14:37:44   
Pikabu
Čestitke Albina tudi od mene. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj se pa še jaz razkrijem. Na stari RR sem se javljala kot tika, potem tukaj sem se ene parkrat, pa sem imela težave s podpisi, ki niso bili moji, sem pa ves čas pridno brala in si nabirala spodbude, da sem tudi sama zdržala. Nisem bila sicer tako pridna kot Albina, prekrškov je bilo kar nekaj, mi je pa kljub vsemu uspelo spraviti 7 kg dol, tako so mi ostali le še trije za naslednjo rundo. Predvsem me sedaj skrbi, kako bom to ohranila, ampak upam, da mi uspe in da čez tri mesece štartam z novim krogom in izgubim še ostalo. Če ne pride kaj drugega vmes...

Glede tega virusa se pa nič ne bojte, jaz sem upala, da ga dobim in da bom predčasno zaključila z dieto, pa ni bilo nič.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 14:44:52   
Anonimen
Ja, Pikabu, če si anonimen, ne deluje, ker ne ve, kam iti. Zdaj pa gotovo bo.user posted image

(odgovor članu Pikabu)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 15:26:45   
Anonimen
A Pikabu, ti si bila, ti zvita lisica, ti. No, čestitke tudi tebi, ja spomladi pa začnemo teči nov krog, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 15:53:48   
Anonimen
Pikabu oz. Tik, ČESTITAM!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo!!! Želim ti, da te čimprej napade gripauser posted image user posted image  - saj veš, katera.user posted image

No, jaz še vam nisem povedala mojega rezultata. Torej, shujšala sem 5 kg, potem sem tam nekje okoli 66. dne obupala in do sedaj pridobila nazaj 2 kg. user posted image user posted image user posted image user posted image  Jezna, razočarana nad seboj, žalostna, sama sebi se smilim,.... Mera je ravno dovolj polna, da pravkar jem za kosilo samo pomfri in kečap. Nič ne bom rekla, a napela bom vse moči, da poskusim, kako dolgo mi bo pač uspelo.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 16:08:59   
Anonimen
Velš kaj , Blacky, jaz sti svetujem da zdajle čez zimo pozabiš na to dieto, ker očitno ni dozorela v tvoji glavi. Počakaj na nas, ko bomo štartale še enkrat tam nekje aprila, a ne Splišni? Mogoče bo pa takrat šlo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dieta - 90. dan
5.11.2005 16:16:48   
Anonimen
Ja, aprila 100-posto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Odlične ideje za letošnje krompirjeve poči...
Za starše smo pripravili izbor super zanimivih dogodkov, ustvarjalnih delavnic in počitnic, kamor se lahko odpravite z o...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.