|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mnenja o MB porodnišnici!
17.7.2008 22:11:59   
mehurčica
V želji, da bi se razmere v mariborski porodnišnici spremenile na bolje, pozivam vse mamice, ki so nedavno rodile v mariborski porodnišnici, da napišejo svoje pohvale, kritike in predloge sprememb. Te bomo poslali odgovornim in upajmo, da bodo naše pripombe upoštevali ;)   Lep pozdrav!   Alenka

Izpolnjeno prosim pošljite na naslov alenka@amis.net (da lahko pošlje v porodnišnico)!

http://shrani.si/f/1v/Dk/3uA3zbl6/porod.doc



< Sporočilo je popravil mehurčica -- 17.7.2008 22:14:24 >


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mnenja o MB porodnišnici!
18.7.2008 9:19:36   
MikyMiska
JOJ KAKO DOBRA IDEJA, ej, super!!!!!! Že grem na delo :)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mnenja o MB porodnišnici!
18.7.2008 22:16:44   
sanwebdra
Evo, poslano ... sem ziher še kaj pozabila ... pa upam, da bo kaj zaleglo.user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mnenja o MB porodnišnici!
28.7.2008 21:30:31   
bina30
Ti raje kar sprintaj vseh 8 strani, kjer smo na temo "Mariborska porodnišnica" napisale kar nekaj svojih izkušenj. Veliko med njimi je negativnih kritik in če bi vodstvo porodnišnice (predvsem oddelka v 2. nadstropju) to malo preučilo, bi mogoče celo kaj pomagalo, da se stanje izboljša.user posted image user posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Alkohol v času nosečnosti
hmm...

Ali ste v času nosečnosti popile kaj alkohola? Npr. na kakšni obletnici in ali vas je skrbelo ali bo z otrokom vse vredu?

da, sem pila in me ni skrbelo (7%)

Sem pila in me ni skrbelo (3%)

Nisem pila (56%)

Občasno, ampak sem bila mnenja da ne bo škodilo (34%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!