|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kenguru
11.4.2008 18:48:42   
Anonimen
Pozdravljenem
Naš user posted image  je star 4 mesece, kar težak, pa sem pomislila, da bi nabavila kenguru. Ste ga uporabljale, pa katerega ste imele in če ste bile zadovoljne z njim? Do katere starosti in teže? Hvala LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kenguru
11.4.2008 20:33:47   
Anonimen
Svetujem ti,da se odločiš raje za kakšen trakuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kenguru
11.4.2008 20:34:47   
Anonimen
Iz kje pa si,jaz imam enega za posojanje.....Da vidiš če vama odgovarja,ker se lahko za take stvari zmeče denarja še pa še.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kenguru
11.4.2008 23:13:44   
travica
v kengurujčku ga boš nosila še pribl. 4 mesece. pol pa bo prevelik in pretežek, tak da ne zapravljaj preeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kenguru
12.4.2008 0:37:47   
skuštrana
Jaz bi priporočila mei tai.user posted image
user posted image

Lahko se uporablja od 0 do 4 let, otroka pa lahko nosite spredaj, zadaj ali pa na boku user posted image

Super zadeva.





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kenguru
12.4.2008 5:50:56   
muška
kengurujček sploh ni slaba zadeva. Pobrskaj malo po oglasih, veliko rabljenih se prodaja. Jaz sem ga imela pri obeh, pa sem bila zelo zadovoljna. Edino kaj bodi pazljiva na to kako se odpira, če lahko daš otroka sama v kengurujčka in iz njega. Jaz sem imela Tomy roma, pa sem imela kar težave s tem, ker sem mala dva že nekak spravila v kengurujček, ven iz njega pa težko. Tale Tomy roma je bol zaprt.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kenguru
12.4.2008 8:26:10   
Anonimen
No, sedaj mi je prijateljica posodila MAXI Cosi, pa je fajn notri, edino maha z glavo, da je joj. A v drugih tud? Pa iščem kakšno sliko od tega kenguruja, pa ne najdem.A je še premajhen?

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kenguru
12.4.2008 8:50:36   
muška
Ni premajhen. je pa res, da imajo eni kengurujčki boljšo oporo za glavico, eni pa slabšo. Ti ne znam svetovat katerega izberi , žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kenguru
13.4.2008 15:10:55   
Nasy
Mene tudi zanima, v čem je fora teh kengurujev, ker cene se razlikujejo ful! Midva se tudi odločava za nakup in vem le to, da bova gledala, da ima oporo za glavico, je še na kaj treba biti pozoren? V BC sva gledala, eni so na eno ramo-tega nebi kupila, ker po mojem je bolje, da je na obe, da si porazdeliš težo.

Decembrka, sori, k sem se kar uštulila k tebi na temo ampak se mi zdi neumno odpirat novo teme, ker me v bistvu zanima isto kot tebe!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?