|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 21:51:21   
Anonimen
Prosila bi tiste umetnike, ki take umetnosti počnete kr sami in imate že nekaj izkušenj ali pač samo idej, da mi jih zaupate...ker svojmu fantku bi rada uredila sobico (ker je že velik fant) pa ne vem kaj bi naslikala na steno. Če naslikam neke medvedke in ovčke user posted image  user posted image  bo že kmalu prerastel to..nekaj bolj fantovskega. Pa tudi kakšno pohištvo oz. bolje rečeno dodatki v sobi, bi bili zanimivi za male razgrajače?
Urejam pa te zadeve jaz pri nas, ker imam smisel za estetiko user posted image ...pleskam tudi sama..tko, da mi ni problem- zadeve obvladam.
 
S predlogi na RR- jo prosiiiim user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 21:55:57   
natasarobi
Pa saj dobiš v baby centru kaj za na steno na lepit - avtomobili, spiderman,.....

Ali oa kar mu je pač všeč, povečaš, preslikaš na steno in potem pobarvaš; pohištvo mi je bilo pa vedno všeč tisto, ki ga lahko sestavljaš in imaš pol tobogan pa ne vem kaj še vse,...

ne dolgo nazaj si imel v delo in dom ideje za otroške sobice ali pa na netu,....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 22:00:57   
ElaM
Naša ima Smrkce, unisex zadeva in najbrž kar nekaj časa aktualno.user posted image
user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 22:01:02   
Anonimen
Jaz sem za nalepke iz BC oz. katere druge trgovine.

Lustne so od Nemota (teh se ne preraste user posted image ), pa Carse imajo, pa Spidermana (bljak), pa Medvedka Pu-ja, pa Mojstra Miho ... 20-40 nalepk (odvisno od vzorca) stane mislim da okrog 20€, pa lahko jih odlepis in prilepis parkrat, pa se ne unicijo pa se ne puscajo nic na steni ...

LP

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 22:03:33   
Anonimen
Tist za na steno nalepit mi ni glih user posted image  mamo sedaj to gor..
Jaz bi nekaj sama naslikala, prebarvala...izumila kaj zanimivega..izvirnega..pa kr ni nekih posebnih idej user posted image ..no približno vem kako in kaj bi dala in katera barva..sam čist točno še ne.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 22:03:39   
Anonimen
Vedno se ob takih temah spomnim na BAGI. Kako je ona lepo porisala steno, uf! Meni je to umetnost, prav res. Mislim pa, da je bil podvodni svet. Zelo, zelo lepo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 22:24:16   
mamči
Meni je za večje fante zelo lepo morsko dno, gozd ,vesolje.

Je pa malo seveda odvisno tud to, če ga kakšna stvar posebaj interesira.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 22:37:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

Meni je za večje fante zelo lepo morsko dno, gozd ,vesolje.

Je pa malo seveda odvisno tud to, če ga kakšna stvar posebaj interesira.


Jaaaaaaaaaaaaa dobra ideja user posted image user posted image user posted image ..ker bo soba zelena..bi lahko naslikala gozd user posted image  user posted image user posted image ..jaaaa gozd
 
Čeprav je vesolje tudi fajn, pa tudi morsko dno user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 22:42:19   
muki1
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=692325&mpage=1&key=&#692405

Meni je ta soba enostavno fenomenalna....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 22:48:13   
muki1
To pa dela moja sorodnica:

user posted image

user posted image



_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 23:07:56   
Anonimen
Vaaaaauuuu tale sobica je pa reees lepa user posted image .....no js bi mela neki podobnga.....sam da bi bilo narisano nekaj na zeleni steni (recimo gozd ali nekaj v tem smislu?.
Pa tista zadevšna (kako se ji že reče), ki sveti na steno, da lahko potem slikaš po šabloni...no pomagajte..
Tist bi mogla met, če bi hotla res lepe like narisat. A se da to kje sposodit? Ta naprava? A kdo ve?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
6.8.2007 23:17:16   
muki1
Ja, vem...diaprojektor ali tak nekak...v kakšni šoli verjetno, če imaš poznanstvo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
7.8.2007 9:21:01   
DANVARI
men je pa tale sobica za fanta všeč :-)
user posted image

ali pa tale bolj nežna:
user posted image

in tale  v malo močnejših barvah:
user posted image



_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
7.8.2007 14:53:43   
muki1
Grafoskop, ne diaprojektor....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
8.8.2007 9:46:26   
Nixxon
Lahko oboje, lahko pa še računalniški projektor.

Lahko pa narediš tako kot jaz, samo je bila vidljivost izredno slaba in hvalabogu da je bil moj dizajn, da sem vedel natančno kje mora kaj bit.

Narisal sem vse na prozorno folijo in projeciral zadevo v zatemnjeni sobi na steno s pomočjo svetilke. Samo se je res slabo videlo. Evo "mojo" steno:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1051238

user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
8.8.2007 22:26:33   
mamči
Res lepo user posted image .  Se vidi, da je bilo vloženega kar nekaj truda user posted image .

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
9.8.2007 9:45:00   
ajtak
Ker sem se sama fejst namatrala, da sem nasla Nikino sobico v albumih bom sem prilepla link...
http://ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?v=javni&albumid=12841&asortType=6&apage=192

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
9.8.2007 14:21:08   
TinkiBinki
Žaži, če bi rada kaj narisala iz knjigic, preriši na folijo in z grafoskopom projeciraj na steno in nariši oz. s projektorjem, fotkaj in potem projeciraš na steno. Lahko narišeš karkoli, pa še ustrezno povečaš...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
9.8.2007 16:57:13   
gumbek*
http://www.thepaintedroom.com/children.html

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
10.8.2007 18:32:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Ker sem se sama fejst namatrala, da sem nasla Nikino sobico v albumih bom sem prilepla link...
http://ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?v=javni&albumid=12841&asortType=6&apage=192


ajtak, a mi lahko prosim razložiš kaj si potrebovala za tole prekrasno umetnino??user posted image user posted image
Vidm, da si mela prek računalnika neki napelano..kako si to naslikala?
Jaz bi tudi na tak način (s šablono), pa se mi ne sanja kaj potrebujem in kje nadem opremo. Pa tudi ne vem kje bi našla šablono za tisto kar bi rada imela?
Pa še to...koliko približno cenovno nanese vse skupaj...barve, oprema, ostalo?
 
Hvala za odgovor
papa

(odgovor članu ajtak)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
11.8.2007 12:30:11   
2mama
mene to se tudi caka. pa sem se malo pri pedagogih pozanimala, kaj priporocajo. moja user posted image user posted image  sta zdaj malo cez eno leto. in mi je ena montessori pedagoginja svetovala, naj stene pobarvam z barvami zemlje (rumena, oranzna, oker, zelena), na stene pa naj naslikam zivali, drevesa, roze, skratka zadeve, ki realno obstajajo. da je bojda pred 6. letom starosti nepriporocljivo otrokom predstavljat pravljicna bitja, ker se jih v tem obdobju oblikuje cut za realnost in potem to mesajo in odtod potem tisti strahovi pred temo, neznanci itd. po 6. letu naj bi bilo OK, to je tista prelomnica vstopa v OŠ.

... vam samo sporočam, kar je bilo meni sporočeno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
11.8.2007 17:40:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

mene to se tudi caka. pa sem se malo pri pedagogih pozanimala, kaj priporocajo. moja user posted image user posted image  sta zdaj malo cez eno leto. in mi je ena montessori pedagoginja svetovala, naj stene pobarvam z barvami zemlje (rumena, oranzna, oker, zelena), na stene pa naj naslikam zivali, drevesa, roze, skratka zadeve, ki realno obstajajo. da je bojda pred 6. letom starosti nepriporocljivo otrokom predstavljat pravljicna bitja, ker se jih v tem obdobju oblikuje cut za realnost in potem to mesajo in odtod potem tisti strahovi pred temo, neznanci itd. po 6. letu naj bi bilo OK, to je tista prelomnica vstopa v OŠ.

... vam samo sporočam, kar je bilo meni sporočeno...


Tole pa čist verjamem....pomoje mora bit nekaj na tem.

Torej le moja odločitev ni bila napačna, ko sm se odločila, da bo sobica v zelenih odtenkih z poslikavo narave (drevo, travnik, živali).

(odgovor članu 2mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
11.8.2007 17:54:58   
2mama
Zazi, s tem ziher ne bos udarila mimo. Bom pa jaz tudi nekaj takega spravila na njune stene. Samo pri meni je umetniska roka bolj vprasljive sorte. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
12.8.2007 0:09:03   
Allia
Tudi jaz bom naredila nekaj v tem stilu.pohištvo je rumeno, sobica bo najbrž malo oranžna in malo zelena ( ne vem še kombinacije), naslikala pa bom naravo z živalmi.Če katera dobi kakšen fajni link naj sporoči.Please.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ideje prosim- poslikava otroške za fantka
12.8.2007 10:33:22   
tinkamiška
Jst sem že začela z barvanjem. Stene sem pobarvala lisasto oranžne, del stropa(sobica je v mansardi, poševni del stropa) sem pa pobarvla lisasto modro, kot nebo. Zdej me pa čaka poslikava. Narisala bom kmetijo(piške, krave, konja, ovčke, račke, muce, psa, miško, čebelo, drevo, rožice, žabo...) me čaka veliko delauser posted image Omare so v naravnem lesu in kombinacija ratana, postlca pa je nežne rumene in kombinacija naravnega lesa. Na stropu bo na tisem delu kjer je nebo, lučka v obliki lunice, na drugem delu pa navadna luč iz blaga, vezena z rožicami. Hja še zavese moram zašit. Na njih bojo rožice z čebelami...ja za punčko je sobicauser posted image

Ko bo pa gotovo...bo še trajalo nekaj časa, ker moramo še tla naredit(naravni les), bom pa dala slikice v album...upam, da bo ratalo tako, kot sem si zamislila in da bo Izi všeč, glede na to, da je mahnjena na živalice...

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?