|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dodatek k vozičku za večjega otroka
5.4.2007 7:48:01   
Taja Nagaja
Meni se zdi zelo zanimivo - nekaj za otroka z majhno starostno razliko

buggypod

Pa vam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.4.2007 7:53:31   
A-N-J-A
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.4.2007 9:58:24   
max23
Hudo dober, verjetno je tud cene temu primerna!

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.4.2007 12:06:48   
monja79
Tole je pa res dobra stvaruser posted image user posted image user posted image .

A katera ve, če se da to tudi pri nas kje kupit? Kje? Cena?  A paše na vsak voziček?

Mi bomo potrebovali nekaj takega in se mi zdi to veliko boljša rešitev kot pa tista stopnička, ki jo pripneš zadaj, saj mora tan malček stat, tu pa frajer lahko sedi.

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.4.2007 12:20:10   
Anonimen
http://cgi.ebay.de/BUGGYPOD-Zweitsitz-f-Buggy-KiWa-Jogger-NEUHEIT_W0QQitemZ130096696760QQcategoryZ23634QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem 

Na e-bayu ga dobiš za 113 EUR.

Meni zgleda sicer fajn ampak a lahko s takim vozom sploh prideš čez kakšna vrata??
Pa kaj se zgodi, če na pločniku srečaš še kakšno z vozičkom??

Kako se vam pa tole zdi?

http://cgi.ebay.de/SEAT-2-GO-SAFARI-Kiddy-Board-Buggy-Board-Pick-Up_W0QQitemZ250098549666QQcategoryZ23634QQrdZ1QQcmdZViewItem 

(odgovor članu monja79)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.4.2007 12:36:44   
monja79
Ja mi smo že gledali tole "stopničko" za zmontirat zadaj vozička. Ampak sem bila skeptična, če bi naš hotel stat tam gor, ker je  bolj len za hodit in stat, zato bi za daljši sprehod pri nas bolj prišel v poštev ta z dodatnim sedalom. Moram priznat, da se mi zdi res Ok tale varianta z dodatkom. Pa saj ne moreš bit tako zelo širok s tem, al kako. Kaj pa tiste z dvojčki, ki majo res prave "tovornjake" v primerjavi z enojnimi vozički, pa tudi vsepovsod pridejo. Mene od vsega najbolj moti cenauser posted image . Je kar zasoljena.

A je katera videla ta izdelek že v kateri trgovini pri nas in kako izgleda v živo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.4.2007 12:48:33   
Anonimen
Monja, pa si pogledala še ta drugi link, ki sem ga pripela?

tisti buggy board je drugačen, ima dve polički, tako da lahko otrok tudi sedi gor.
ravno zato je meni všeč, če je pa uporaben, pa nimam pojma.
sem že zadnjič spraševala, pa nobena ni nič napisala.

(odgovor članu monja79)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
5.4.2007 13:12:50   
monja79
Ja, pa res sta dve in lahko tam sedi (nisem dobro pogledala user posted image , je izpopolnjena verzija). Ampak udobno pa verjetno ni tako kot tam, kjer lahko lepo sedi v sedežu.

Pri nas je problem, ker bo med našima dvema kar majhna razlika (17 mesecev) in "tavečji" tudi fizično ne bo zmogel daljših sprehodov (pa še lenitis in touser posted image ), zato praktično z obema na daljši sprehod (pa tudikrajši) ne bom mogla. Bomo morali eno tako zelo dobro varianto pogruntat, da bom lahko sama z obema šla ven. Pa še ravno čez poletje bo to, ko si dejansko največ zunaj. Tistega vozička za dva otroka z majhno starostno razliko mi pa tudi ni za kupovat. Zaenkrat se mi zdi, da je najboljša varianta ta, ki jo je pokazala bino.

Bilo bi še dobro, če bi se našla katera, ki je katero koli od teh dveh variant sama sprobala, da pove iz izkušenj, kaj in kako se stvar obnese.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
6.4.2007 8:54:19   
Nyah*
Tukaj je bila debata o necem podobnem, se mi zdi....

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1422598

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
6.4.2007 12:48:49   
ŠpelaP
To je tudi en dodatek k vozičku za večje otroke. Sicer mora otrok stati, vendar še vedno bolje, kot da mora skoz hoditi. Mi bomo verjetno to nabavili.
http://www.soncek.si/si/buggy-board-3g-black-i7498.shtml

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dodatek k vozičku za večjega otroka
7.4.2007 14:22:23   
jasna
Uau!user posted image  Meni je zelo všečuser posted image . He he, razen cene. Sicer ga pa lahko kasneje naprej prodaš. Takšna zadevica bi morala hitro iti.
Si predstavljam, da tudi zaradi širine ni velik problem, saj se ga hitro zloži. Pač večji malo stopi dol, greš skozi vrata in spet nadaljujete.
Pa še malo zlobe. Mi je bil smešen komentar mamice, kako je to oh in sploh fajn za 2 in 4 letnika. Si sploh ne predstavljam, kako izgleda 4 letnik v vozičku.

Ezica, tudi ta safari izgleda zanimivo. Je pa verjetno težava v tem, da mamica težko hodi zraven (so roke naenkrat prekratke). Pa večji tudi bolj malo vidi okoli.

Nam se je najbolje obnesel 1 voziček in v torbi sling za vsak slučaj (mali v sling, večji v voziček). Ko pa je mali že sedel ima pa Pliko že stopničko zadaj.

Bi si pa želela to buggy zadevico videti v živouser posted image .
LP

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?