|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
3.10.2006 20:57:41   
lojzika
Pzdravljene

Stvar je taka imamo voziček, ki je podn od podna, ne morem ga vozit z eno roko, kar naprej štekajo kolesa... Imamo pa 16 mesečnika, ki se na obroke rad vozi, nato zopet neki štrajka. No user posted image  pravi, da novega ne rabimo, jaz pa si skrivaj želim zapp-a (že od junija sanjam o njemu, če bi ga takrat kupila bi ga že maksimalno izkoristli, sedaj bo pa kmalu zima user posted image user posted image ). Bi ga kupila ampak ne vem če se mi splača dat toliko denarja. Sedaj pa mi prosim lepo razložite da ga NE rabimo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
3.10.2006 20:59:29   
muška
kaj pa če bi kupila rabljenega? Tistega pa mogoče potem bi rabila user posted image


(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
3.10.2006 21:00:51   
Petraa
Enostavno ga NE rabite in pika user posted image
Zabij si v glavo,pa bo.Zima bo in ni potrebe po vozičku.naslednje leto pa itak bo  hodil

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
3.10.2006 21:06:09   
SPORTINA
O super tema, tudi jaz se prepričujem na isti problem.
Imela bi Zappa.
Doma imam 15 mesečnico, ki še ne hodi(!) in marcedez od vozičko Peg Perego, imela pa bi že
kaj manjšega (beri Zappa), da bi v avto stlačili še kolo, pa...
Bliža se zima in Peg Perego z velikimi kolesi bo sneg z lahkoto premagoval, za Zappa pa dvomim?Imam prav?

Pa mi je kar nerodno, da sploh razmišljam o novem...

Kupi katera mojega Peg Perega,  proda kdo Zappa?
Se mi zdi, da so tako novi, da rabljenih še ni...

Želje....

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
3.10.2006 21:11:38   
Marogica
SIcer ne vem, kakšen voziček je zapp oz. kakšne so njegove posebnosti. (bo najbrž frutka kaj več o tem napisalauser posted image ).  Razmišljam pa v drugi smeri. Zakaj hudiča želiš kupiti 16-mesečniku nov voziček(razen, da je stari podn od podna)????'

Otrok se bo vozil samo še nekaj mesecev(naš se je nekje do 20 mes in še to redko). Redko pa zato, ker smo se ali vozili s kolesom, ali avtom, ali pa smo delali kratke sprehode-koliko je pač zmogel. In to ravno zato, da se je "naučil", da je treba hoditi, ne pa se voziti. Saj bo počasi že veliki fantuser posted image

TOrej ne kupi NOVEGA vozička(kateregakoli), ker je tvoj otroček že (skoraj) veliki fant, mama pa pametna puncauser posted image . Ata pa je tako ali tako izven kategorije, kar se razuma tiče(bravo atiuser posted image )

p.s. Pozimi pa se mi vozimo s sankami-je bolj lušno, kot pa voziček...

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
3.10.2006 21:27:07   
ZARA
Ma pomoje je tud to denar stran vržen, lojzika. Resnično. Kupi ji raje kaj drugega, če te že matra zapravljat... Moja pupa od 15 mes naprej ni bila več v vozičku. Nikoli. Tako da...NE RABIŠ GA!

lpZ user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
3.10.2006 21:50:45   
muki1
Boš kupila ta novi zapp, ko boš v drugo noseča. Zdaj se res ne splača. Naša punca je voziček odpikala pri 15 mesecih, pa se sploh ni več hotela voziti. Uporabljali smo ga edino, ko jo je pazila babica in sta šli v mesto.

Zdaj sem tik pred porodom in sem tudi naštudirala vozičke v nulo, se prepričevala, da lahko imam še starega....pa sem potem vseeno kupila novega. Ampak pri tej starosti pa res ni potrebe. Pozimi bojo ja sanke rulale user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
3.10.2006 22:31:40   
Anonimen
Ej, NE GA KUPOVAT! user posted image

Ne resno, jaz ti lahko iz lastnih izkusenj povem, da zappa jaz osebno ze ne bi kupila, raje marelo za 5.000, ki ima gumijasta kolesa .. bi blo boljseuser posted image  Zapp je res samo za po trgovini, tam se ga super pelje, asvalt je pa ze bolj tako-tako. Pa se kolesa ropotajo. Na kak pesek in pdb. pa ne razmisljaj kaj prevec .. sicer gre, samo bolj tako-tako.

Skratka, ne glede na to, da sem quinny fan, je tale voz zame osebno ziv podn, sploh pa za tolk dnarja. Aja, pa meni ga je tezje zlozit, kot mothercarejev trikolesnik (ki ima 10kg) npr.

LP, Ribica

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
3.10.2006 23:13:09   
lelaval
NE BODI TRAPA IN NE MEČI STRAN DENARJA ZA TA VOZIČEK.  Dovolj prepričljivo? user posted image

Smo že v jeseni in kot po čudežu imamo prelepo vreme. Običajno bi že bil dež, v takem vremenu pa ne hodiš prav pogosto ven z vozičkom. Sploh pa ne s 15 mesečnim otrokom.  Moja 15 mesečnica se pelje v vozičku, da zaspi, sicer pa se zelo rada vozi v triciklu (jo jaz poganjam), na traktorju (otroškem - plastičnem), v sedežu, na kolesu, še najraje pa potiska voziček za punčke. Tako, da ji za ta denar, ki ga misliš dat za Zappa, kupi raje sanke ali kaj drugega, kar ostane, pa si sama nekaj privošči. Bo bolj pametna naložba. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 0:08:39   
Annny
Ga ne rabite, otrok bo v nekaj mesecih itak sam tekal okrog..menda ga ne boš naredila invalidauser posted image user posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 0:28:11   
spacey
Lojzika imam identičen problem! user posted image
Ampak jaz ga grem jutri vseeno kupit, ker akcija v BC traja samo še do petka. user posted image
Briga me, če ne bo do popolnosti izkoriščen, a bo pri drugemu sigurno! user posted image

Lp


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 7:05:45   
skuštrana
Jaz ga ne bi kupila. Je otrok že prestar. Tiso šparanje za drugega se mi pa spet zdi brezveze, ker se nikoli ne ve kakšni vozički nam bodo všeč čez eno leto.
Boljše, da kupiš eno full poceni marelo pa je. Brezveze metat stran denar user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 7:56:49   
vesna.com
Ne kupuj!Tudi tega ne boš vozila z eno roko pa še bog ne daj kaj gor obesit,ker se nazaj prebrne!Tudi jaz sem imela mercedeza in pri 15 mesecih kupila zappa ker mi je bil full všeč,ga ene 3x peljala in prodala!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 8:46:51   
crci06
prepričaj nas ti, da ga rabiš, saj si še sama v dvomih...

Željo po finem vozičku zastopim, vendar jaz že iz tvojih besed razberem, da veš, da je ta želja brezvezna.
Skoraj kot bi imela doma 2 leti starega fantka, kupila pa bi full drago oblekico za punčke za 2 leti, ker ti je všeč... 

Bi to storila?

Lahko pa si odpreš skrivni fond za šparanje in čez en mesec vidiš, koliko se je nabralo in še enkrat razmisliš o Zap-u.
user posted image  

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 9:12:13   
škratek
Ojla!

Imamo enak problem. Pa me je moj prepričal, da se nazimo resnično ne splača kupovati takega vozička, ker bomo ven šli vedno s ta starim (Chicco S3), ki pa je za vse terene super. Samo jaz si še vedno želim enega takega majhnega, lahkega,...

Spacey - glede akcije v BC se ti pa po mojem ne mudi, ker jih imajo po enaki ceni na Sončkovi strani, pa še torbo dobiš zraven.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 9:29:26   
eva1
jaz ga sigurno neni kupovala-mali vrjetno že hodi, ko bo sneg in led je itak voziček neuporaben, za moje pojme čist brezveze!
Moj mali je star 18 mesecev, pa že kakšna 2 meseca ne uporabljamo več vozička, ker me lepo prime za rokico in greva peš povsod!

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 12:53:28   
arielca
Za tolk starega otroka, res nima smisla user posted image . Ker je cena precej visoka in ga ne boste izkoristili. Do pomladi je še daleč, takrat bo pa tvoj korenjak že veselo skakljal naokoli.
Čeprav je Zapp sicer super user posted image . Zlaganje je enostavno, zloži se res na minimum (ga daš v torbo pa čez ramo), je lahek in vodljiv. Je pa res to mestni voziček; za makedam in hujše terene ga ne priporočam, po asfaltu pa ni problemov.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 14:51:31   
tina104
Otrok je star 16 mesecev! Tako da  - ne rabite ga. Mi se že vsaj en mesec ne vozimo v vozičku (ker se nočeuser posted image ), pa smo stari 13 mesecev. Res se ti ga ne splača kupovat, ker mogoče ga boste uporabljali še en mesec. Tako je moje mnenje. Ti seveda naredi po svoje.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 15:01:39   
nataša k
Ma glih ti je brezeze 33 jurjev za voziček ven vrečt. Jaz sem kupla marelo, tako malo boljšo, za 14 jurjev, pa mi je žal, kolkr imam las na glavi, ker sem denar stran vrgla. OK, ne čisto, ampak smo se pa glih mogoče dva meseca vozili. Tako da, če boš že kaj kupovala, kupi poceni marelo, pa bo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 15:39:24   
theOne
Mi smo tud razmišljal in ga danes kupili. Kolikor bo prišel prav za prvega OK, za drugega pa bo vsekakor še bolj izkoriščen. Sneg mislim da še ne bo prišel tako hitro, tudi pozimi se da drugače zunaj sprehajati (po pločnikih), naš mali ima sedaj 19 mesecev, pa se vseeno še rad včasih pelje (in tudi v trgovini je lažje opravljat nakupe z vozom, sploh če si sam)! Seveda pa je vprašanje ali ti 33.000 sit predstavlja velik zalogaj ali ne......

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 16:14:14   
tinatona
Ne bom ti rekla da ga ne kupit... Jaz ga imam  in ga ne dam za noben denar. Naš mali ima danes 18 mesecev in se še vedno zelo rad vozi v vozičku. Kupila sem ga ko je bil star 14 mesecev. Meni je ZAKON!!! Fajn se zloži, pa še full, full je vodljiv. Je pa res da se po makedamu težje vozi (ampak samo če je na frišno nasut pesek), tam kjer je pesek zbit se da čisto lepo vozit.

LP Tina

(odgovor članu theOne)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 20:57:40   
frutka_
Če si ga tako zelooo želiš in imaš možnost da ga kupiš, potem ga kupi. Ne boš imela mirne vesti dokler ne bo stal na vašem domačem hodniku!user posted image
Jaz ga imam že skoraj leto in pol pa moram rečt da je krasen, mestni voziček.
Ne vem kako imaš urejen prevoz, službo, mestno ali ruralno območje.
Mi smo doma v centru mesta, mali je star 2l3m in je to najino prevozno sredstvo v jaslice. Mož odhaja zgodaj zjutraj v službo z edinim avtom ki ga imava, tako da sva odvisna od vozička, včasih od kolesa. Doma smo v bližini drevoreda tako da malega vsakodnevno fijakam po kamenčkih. Voziček sem imela na morju, na plaži, vozila sem ga po razritih kolovozih pa ga normalno lahko voziš. Mislim da podobno kot vse ostale marele.
Je krasno vodljiv voziček, sploh če potrebuješ eno roko da si držiš dežnik nad glavo in z drugo potiskaš voziček.
Mene ne prepriča nihče da ga ne rabim, ker so situacije ko voziček še potrebujem, recimo na morju, na dopustu, kadar gremo kam za celi dan mali komot spi v njem. Voziček nagnem na stol ali pa mu glavico podložim s pleničko.

Če ti je full všeč in če imaš "pješački" lifestyle potem go for it!
Glede na to, da je dokaj všečen voziček boš ga v najslabšem primeru neuporabe prodala naprej...


(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 22:19:14   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: theOne

Mi smo tud razmišljal in ga danes kupili. Kolikor bo prišel prav za prvega OK, za drugega pa bo vsekakor še bolj izkoriščen. Sneg mislim da še ne bo prišel tako hitro, tudi pozimi se da drugače zunaj sprehajati (po pločnikih), naš mali ima sedaj 19 mesecev, pa se vseeno še rad včasih pelje (in tudi v trgovini je lažje opravljat nakupe z vozom, sploh če si sam)! Seveda pa je vprašanje ali ti 33.000 sit predstavlja velik zalogaj ali ne......

Se podpišem! user posted image

Evo, jaz sem ga tudi danes kupla. Točno tegale:
user posted image
In resnično je super vodljiv! user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu theOne)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 22:25:51   
frutka_
Spacey, dobrodošle v klubu Zapp!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prepričajte me, da zapp-a ne rabimo
4.10.2006 22:28:25   
spacey
Jaaa Frutka! Ne morš verjet, ampak tut rit se mi smeje. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?