|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iztek sperme
14.1.2008 11:15:16   
leonida
No punce, ko ste me obsojale nekatere bile ful neprijazne,ko sem vas spraševala če sperma izteče iz vas takoj po spolnem odnosu. To sem si vzela pod drobnogled. Meni res ne izteče tudi kapljice sperme ne po spolnem odnosu ven,tudi ko vstanem ne. Izloči se pa mi ko grem na blato in to še velik jo je. Ne vem zakaj ne takoj. Imam takšno teorijo ima bolj gosto ali pa sem jaz tako ozka tam odspodaj. Pa ne me spet napast! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 14.1.2008 21:40:27 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPERMA
14.1.2008 12:16:04   
anabanana
O mater s čim se ti ukvarjaš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu leonida)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPERMA
14.1.2008 12:21:18   
leonida
Seveda se moram.user posted image user posted image user posted image Če hočemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SPERMA
14.1.2008 12:25:40   
Anonimen
Najbolje, da na MON vprašaš Pušenjaka ali pa svojo G. Iz opisanega pa je težko sklepati karkoli. Mogoče bi ti svetovala, da se bolj sprostita in mirno uživata.user posted image

(odgovor članu leonida)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPERMA
14.1.2008 14:23:18   
malecka
Mogoče bi ti svetovala, da se bolj sprostita in mirno uživata.
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena


to bo še najbolj držalo, naj ti ne bo sex kot obveza, da boš user posted image ampak uživaj, ponavadi se takrat najraj primeuser posted image



_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




kresovanje
Lelly28 RR

Ali peljete svojega otroka na kresovanje?

da (50%)

ne (50%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!