|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test nosečnosti: najprej - nato +
31.10.2006 21:36:14   
Anonimen
Ali je katera delala test in ji je najprej pokazal eno črtico (negativen), kasneje pa se je izkazalo da je vseeno noseča? Ker bi recimo delala prehitro test ipd.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test nosečnosti: najprej - nato +
31.10.2006 21:44:30   
lukec
Meni se sicer to ni zgodilo, vendar naj bi test pokazal nosečnost že prvi dan izostanka M. Tako, da če si test naredila pred tem je bilo prehitro, drugače pa ne. Če test pokaže - , še ni nujno, da nosečnosti res ni, če pa pokaže + , pa ta sigurno je.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test nosečnosti: najprej - nato +
1.11.2006 7:35:50   
lokvanj
Ojla anonimna!
Meni se je to zgodilo ja! Predvidevam da zaradi premajhne koncentracije hcg-ja v urinu. Namreč M sem imela vedno na enako število dni, ko je zamujala en dan sem naredila test in rezultat je bil -. Ampak nekako sem bila prepričana da je nekaj drugega na tem, ne samo da zamuja brez razloga. Potem sem ponovila test (ker sem bila radovedna že drugi dan) in sicer s prvim jutranjim urinom, ki naj bi bil najbolj "nerazredčen". Rezultat je bil jasen (januarka sem user posted image ).
Nisem edini primer, poznam jih še nekaj takih. Lahko se zgodi da določeni testi ne zaznajo takoj nosečniškega hormona v urinu (hcg). Moje mnenje je, da poslusiš čez nekaj dni s prvim jutranjim urinom, po možnosti s kakim malo boljšim testom.
Lep pozdrav in želim ti najboljši rezulatat, tak ki si ga sama želiš!
user posted image

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test nosečnosti: najprej - nato +
1.11.2006 7:47:51   
rožica81
Tudi meni se je tako zgodilo. Drugi dan po izostanku je test pokazal -, vendar pa testa nisem delala z jutranjim urinom, ker nisem mogla čakati na naslednje jutro, sva bila oba s fantom preveč firbčna. Ne vem, mogoče bi pa zjutraj test pokazal drugačen rezultat... Sicer je bil pa + peti dan izostale M, pa tudi ne z jutranjim urinom, ampak z drugim testom pa. Sedaj sva v veselem pričakovanju najinega prvega otročka user posted image

rožica81, 14t 3/7

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test nosečnosti: najprej - nato +
1.11.2006 9:35:07   
eva1
meni je test pokazal negativno kar 3x, šele 34 dan po M mi je pokazaluser posted image

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test nosečnosti: najprej - nato +
1.11.2006 11:52:14   
najina pikica*
moji prjatelci je test vsakič kazal - ,pa neglede kdaj je test naredila,drgače pa je bila user posted image .ji je g. razložila,da ima premalo otroškega hormona v krvi oz. nizko konličino hcg-ja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test nosečnosti: najprej - nato +
1.11.2006 14:19:43   
sazi
4 dni pred predvideno M je bil -, na dan, ko bi morala dobiti M pa +

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: test nosečnosti: najprej - nato +
1.11.2006 15:50:48   
tatam
Prvi dan izostanka M -,takoj naslednji dan ponovila in zagledala +, še enkrat probala tretji dan-da bo ziher in še enkrat +!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: test nosečnosti: najprej - nato +
1.11.2006 15:51:49   
tatam
Aja,prvi tester je bil Baby check-je pač cenejši,kasneje sem vedno kupla Clear blue!

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: test nosečnosti: najprej - nato +
2.11.2006 15:28:16   
Anonimen
ojla,men je tudi ta prvi test pokazal -,ta drugi pa user posted image ,ha ha mam 3.4.PDP.Stem da je bil prvi baby check clear blue,ta drug pa poceni varianta,brez ohišja.





Naše veselje Rok,bo 6.11.upihnil prvo svečko!

(odgovor članu tatam)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: test nosečnosti: najprej - nato +
2.11.2006 15:39:26   
Strawberrie Cherrie
Men se je šele po dolgem času pokazal + (ne v roku minutk, ki so zapisane na navodilih - nimam več navodiluser posted image ), pa čeprav mi je M dolgo izostajala... Tko da je bil pomojem že malo star test...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?