|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   terme in dojenček
21.2.2005 9:29:28   
tia&silvija
Babnice pozdravljene!

Mi se odpravljamo v terme za en teden. Ko bomo šli bo naša Tia stara 4,5 mesecev.

Zanima me kaj vse je nujno potrebno vzeti s seboj za tako malega otroka. Seveda vem katere so osnovne zadeve, zanima me pa kaj posebnega, da brez tega niste mogle.

Kakšen šlavfek ste pa kupile takim pikicam, fredijev obroč ali je lahko tak navaden šlavfek za dojenčke (ima sedalo in podpiro za hrbet) saj naša seveda še ne sedi samostojno!

Hvala vam za odgovore!

LP, S&T
Neposredna povezava do sporočila: 1
   terme in dojenček
21.2.2005 10:22:29   
Seven*
Priporocam ti Fredov obroc in plavalne plenicke od DM-a. Oboje se super obnese. :)

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   terme in dojenček
21.2.2005 10:51:23   
filipinka
:bravo: Tudi mene vse to zanima, ker mi se bomo odpravili, ko boš naš srči star 5 mesecev. Jaz sem se odločila, da naročim Fredov obroč, o tistih hlačkah, ki se tudi ponujajo, pa še oklevam! Kaj mislite so potrebne?:zmeden2:
Pa napišite še, prosim seveda, kaj še vzeti na kopanje?:zmeden2:

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   terme in dojenček
21.2.2005 11:22:56   
Anonimen
Hlačke itak da moraš met, kaj pa če se otrok podela v bazen?

Kar se šlaufov in obročov tiče, jih mi nismo nikoli imeli, ker se mi zdi, da otroka samo utesnjujejo. Lepo ga držiš pod pasko tistih par minut, ko si v bazenu, saj hudo dolgo tud ni priporočljivo bit v klorirani vodi.

zdaj ko je večji (skoraj tri leta), pa uživa z rokavčki.

(odgovor članu tia&silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   terme in dojenček
21.2.2005 11:41:04   
Katjuša & Daša
Mi smo bili, ko je bila mala stara 4 mesece. Plavalne pleničke, fredov obroč, čim več pit, ker je vroče in toplo brisačko. To je to. Pa veliko dobre volje.

Daša je zelo uživala v Fredovem obroču, sama je brckala po bazenu in nič jo ni tiščalo ali utesnjevalo. Prav super je uživala. Kolegica pa je imela navaden šlaufek za dojenčke in se ni obnesel.

Katjuša

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   terme in dojenček
21.2.2005 11:44:47   
Seven*
Al bina. Namesto tistih hlack ima lahko plavalne plenicke, pa ne bo nesrece v bazenu..

Fredov obroc ni navaden obroc in sploh ne utesnjuje. Kar je najbolj fantasticno je to, da otrocek lezi na trebuscku in lahko oponasa plavanje. Ker refleksno brca z nogami se tako tudi premika.. Pa se strasansko varen je, ker ima napihljive naramnice.. Se mi zdi, da ce ga drzis pa res revcek nic ne more, ker ga ti vodis in se tezko giba po svoje...

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   terme in dojenček
21.2.2005 11:48:35   
Anonimen
No saj, tukaj sem mislila na pleničke - hlačke, O.K. plavalne pleničke? kašne so pa pol hlačke?

(odgovor članu tia&silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   terme in dojenček
21.2.2005 11:49:42   
Seven*
Gre za plavalne hlacke, ki so narejene iz neoprena.

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   terme in dojenček
21.2.2005 11:50:16   
Anonimen
Sploh ne vem, da obstajajo:-))

(odgovor članu tia&silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   terme in dojenček
21.2.2005 11:52:51   
Seven*
http://www.plavanje-dojenckov.com/pripomocki.htm

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   terme in dojenček
21.2.2005 11:53:46   
Anonimen
Ja, al bina, kaj pa tudi morajo prodajati, a ne? Kaj si bodo še novega izmislili? Te neoprenke so res brez veze. Itak je otrok moker pa itak ni dve uri v vodi.

V Freovem obroču pa moj otrok ni nikoli užival, obratno, ves hudič je bil z njim. Če si ga samo držal po pazduho pa premetaval bo bazenu ali pa vozil po vodi sem in tja, je bilo pa smeha, da je kaj.

(odgovor članu tia&silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   terme in dojenček
21.2.2005 12:01:34   
Žan Luka
Naš :duda: je bil prvič v termah pri 3 mesecih. V plavalnih pleničkah in navadnem obročku je užival 9nebesa in čofotal po vodi. Nikoli nismo pretiravali, da bi mu neprestano brisali očke in pazili, da ne bi niti kapljica padla nanj, in že od samega začetka nimamo straha pred vodo. Jok pa je takrat, ko ga vzamemo iz vode in ga zavijemo v plašček.
Uživajte z :duda: v vodi in jim pustite da čofotajo.
LP

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Dodatna ponudba
Janci F

Katero izmed ponujenih storitev bi izbrali, če bi vam vaš vrtec ponujal:

- Varstvo otrok na domu, ko je vrtec zaprt (renta varuška) (21%)

- Prevoz otrok na želeno lokacijo (baby taxi) (8%)

- Dodatne aktivnosti za otroke, med dnevnim varstvom (različne delavnice, učenje tujih jezikov,..) (39%)

- Dodatne aktivnosti za otroke, po zaprtju vrtca (različne delavnice, učenje tujih jezikov,..) (18%)

Organiziranje rojstnih dnevov in drugih praznovanj (5%)

Nobena od ponujenih storitev me ne zanima (10%)


Število vseh glasov: 275

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!