|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   temenca - katero olje?
5.4.2008 19:28:14   
vaney
Naš dojenček je dobil temenca. S katerim oljem vašim dojenčkom zmasirate lasišče? Že večkrat sem slišala, da z olivnim oljem - a to kar z navadnim kuhinjskim olivnim oljem ali je treba kupiti kakšno posebno za dojenčke?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: temenca - katero olje?
5.4.2008 19:32:17   
gajči
V lekarni kupiš prečiščeno olivno olje.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: temenca - katero olje?
5.4.2008 19:39:56   
nicolina
Nam je pomagala pena od Mustele, ki je prav za temenca. user posted image   Kupi se v lekarni. Nato sem mu vsak drug dan prala glavico in v roku enega tedna smo se jih rešli. Prejsmo pa skoraj dva tednamazali z oljem razčesevali, skos je bil masten... ma groza, s tem šampončkom gre pa res lepo. user posted image

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: temenca - katero olje?
5.4.2008 20:45:50   
Netopirčy81
Naša je tut mela temenca (sicer bolj malo hvala bogu), pomagalo pa je salicitno olje + šamponček od Mustele. Naslednji dan (ne lažemuser posted image ) je blo vse OK.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: temenca - katero olje?
5.4.2008 21:35:53   
jajula
a mustela ma šamponček samo za temenca? sem v lekarni vprašala, pa so mi dal samo eno mazilo, ki ga je treba dat na temenca zvečer in zjutraj oprat z blagim šamponom. pa sem gledala na njihovo spletno stran, pa ni blo nobenga šampona.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: temenca - katero olje?
5.4.2008 22:07:37   
ROmama
Meni so punce svetovale šamponček od Mustele, pa ga v naši lekarni niso imeli. V lekarni mi je svetovala, da naj ga namažem z Riboderminom in je bilo v dveh dneh v redu, po enem tednu pa so se spet pojavila, tako da mu spet mažem.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: temenca - katero olje?
6.4.2008 6:46:14   
Lunca1
Mustela ima šampon v peni. Bomo pa sprobal danes, včeraj zvečer sem mu pa namazala s kremo od Mustele.

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: temenca - katero olje?
6.4.2008 12:45:47   
jajula
kje v ljubljani ste pa kuple to peno?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: temenca - katero olje?
6.4.2008 14:58:43   
N _ B
Salicilno olje in olivno olje. Oba kupljena v lekarni. Mešala sem pol/pol in lasišče namazala 5-10 min pred kopanjem.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: temenca - katero olje?
6.4.2008 14:59:05   
krfjolca
Mustela je fajn, ja. Samo v enem obdobju je imel naš ful močna temenca, pa ni pomagalo nič. Takrat sem po nasvetu ene forumovke na debelo namazala lasišče z zmehčanim maslom in pustila čez noč pokrito s kapico. Je malo smrdelo, ampak pomagalo je pa ful - vse je šlo dol (razčesala sem z gostim glavničkom za temenca od Chiccota), pa ni se več ponovilo.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: temenca - katero olje?
7.4.2008 12:31:44   
tančk
Mene tud zanima glede temenc. Mamo Mustelino kremo, šampon v peni, pa nič ne pomaga. Mu namažem zvečer s kremo, zjutraj pa sperem z Mustelinim šamponom in nič. Pojma nimam, kaj naj še naredim.
Mogoče kakšen nasvet? Hvala in lp

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?