|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba z dojenčki
20.2.2005 8:21:03   
s1
a katera hodi na telovadbo s svojim dojenčkom? kako je? koliko so otroci stari?

lp, natasa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   telovadba z dojenčki
20.2.2005 10:13:09   
Mojca P.
Mi smo iz Mb, hodimo pa na plavanje in ne na telovadbo- :duda::modri:Ziga je star 7 mesecev, udelezijo pa se sicer lahko dojencki od 4-ih mesecev dalje. Je super zadeva, plavanje pa pozitivno vpliva na vec stvari pri razvoju dojencka;). Vec si preberi na njihovi spletni stran: www.plavanje-dojenckov.com:racka:, tam pise tudi kje po SLo plavanje poteka.
Se splaca, cena je sicer 19.ooo:zmeden: skupaj z enim starsem.

LP:rozica::rozica:




(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   telovadba z dojenčki
20.2.2005 11:46:31   
kaja11
Plavanje se v LJ začne aprila - midva bova šla.... komaj čakam:bravo::bravo::bravo: Za telovadbo pa tudi mene zanima?

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   telovadba z dojenčki
20.2.2005 11:59:40   
Smeja
a hodi katera na pilates po porodu ali pa na postnatalno jogo k Nevenki du Swami (oboje v Lj).

A to plavanje bo na Difu? A je kje kaj na internetu o tem?

lp

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   telovadba z dojenčki
20.2.2005 12:25:24   
LIALIA
Jaz sem bila 1x na jogi prav pri Nevenki. Ni mi bilo všeč, ker se nič ne dela z dojenčki. Zdaj hodim na telovadbo (http://typo3.tipka.com/usr/01/index.php?id=869&backPID=654&tt_news=149) in je super.

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   telovadba z dojenčki
21.2.2005 10:33:13   
Smeja
Lialia, koliko so pa stari najmanjši dojenčki na tej vadbi? A z dvomesečnico se že da? Kaj pa če je vsem lačna? Aja pa še koliko stane me zanima...

lp, Smeja:)

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   telovadba z dojenčki
21.2.2005 11:43:37   
Babsy
Živjo!

Midva z Aleksom hodiva na telovadbo. Poglej za več na www.fitmami.si

Je pa fino, sprva delamo mame same, nato še z dojenčki, če katera hoče tudi brez. Na koncu se doji, hrani, previja, pač kar je potrebno, seveda pa se med vadbo prilagajaš malčku, če te rabi.
Poteka enkrat ali dvakrat tedensko, dojenčki naj bi bili stari 4 mesecev in več.

Pa lep pozdrav
Babsy
:sloncek:

(odgovor članu s1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Družinski zakonik
Paštetka

Kako boste glasovali? Če kdo želi, lahko napiše tudi zakaj, se je tako odločil. Hvala

za (57%)

proti (29%)

me ne zanima (14%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!