|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tečka
9.5.2005 12:35:05   
KSENIJAJ
Naš 5 mesečnik je ratal prava tečnoba. Veliko spi, vmes je,... ko pa je buden pa stalno sitnari, kot da bi bil utrujen:zmeden::zmeden:

Res ne razumem kaj mu je.
Ponoči je do sedaj 2x jedel, sedaj je začel po 3x.

Moram povedat, da se izključno dojiva. Lahko bi bilo, da je pripravljen na gosto hrano, morda prenos PMS-ja, ali pa kaj tretjega,... (zobki po moje še niso, čeprav se stalno slini in rine vse v usta)

Pozdravček,
k.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   tečka
9.5.2005 12:44:12   
corfu
Po moje je to samo obdobje. Moče ga mal zobčki zgačkajo, kaj pa veš...?

Sicer pa je to vreme vzunaj, naravnost adijo pamet, saj smo mi tastari tečni in zmotrani...pa ne bodo ti mali :duda:

Saj bo boljše!

(odgovor članu KSENIJAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   tečka
9.5.2005 12:52:40   
tesa
Moj je bil isti. Pa smo ga pogruntali:)-
Boljše je, da spi malokrat in takrat po dalj časa, da se dodobra naspi. Če pa spi po obrokih pa ni naspan in potem ne ve kaj mu manjka.
Probaj ga dat manjkrat spat in ko bo fejst zaspan pa boš videla, mogoče ti bo uspelo.
Tudi ponoči smo ga biksali. Zdaj je v teh mesecih ko ga vse zanima, noče nič zamuditi, posluša že svojo voljo in če se mu boš pustila bo le še stopnjeval.
Probaj narediti en red (mg. jaz sem čisto brez reda:)- zato me je dolgo sukal okoli prsta)in tudi otrok ne bo tako "zmeden". Vedel bo kdaj spati, kdaj jesti...
Skratka lažje je nekaj drugemu govort, kot sam to počet, čeprav vem da ga biksam:)-
Lp

(odgovor članu KSENIJAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   tečka
9.5.2005 12:53:21   
Anonimen
Po večjem preskoku v razvoju je otrok razdražen, ker se mu vse skupaj prehitro dogaja, prehitro osvoji toliko novih stvari, da ne ve, kaj bi z vsem tem... Se je pri vas to pred kratkim zgodilo? Se ti zdi, da je otroček v razvoju zelo napredoval? Pri nas je bilo tako.

(odgovor članu KSENIJAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   tečka
9.5.2005 13:47:43   
karmy
moj je tako razdražen kadar je kdo zravn... taka tečnoba, da večje ni... :grrr: faza traja odkadar je na svet... :((

(odgovor članu KSENIJAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   tečka
9.5.2005 14:31:09   
Nia30
Mi smo stari 5,5 meseca in je pri nas enako. Ugotovila sem, da je preveč utrujen ker spi max. pol ure v kosu. Trudim se, da bi spal dlje, pa nekako noče ratat:( - čez pol ure odpre očke in začne sitnarit. Če pa malo zavlačujem, da bi bil bolj utrujen, je pa bolj že taka kriza, da ne more zaspat.

V glavnem tako kot je napisala tesa, sam zaupat nam še mora kako ji je ratal, da je spal manjkrat in dlje;)

lp

(odgovor članu KSENIJAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   tečka
9.5.2005 14:32:09   
špelica
Pri nas se je tako obnašal prav zaradi zobkov, ampak okoli sedmih mesecev.

(odgovor članu KSENIJAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   tečka
9.5.2005 18:41:30   
tesa
Nia30 ni enakega recepta za vse:zmeden2:
Če bi imela pravi recept, bi ga z veseljem delila z vami. Tako pa moramo vsak svojega potuhtati in najti rešitev sami:zmeden:
Jaz mam tri otročke pa sem mogla vse na različne načine prefilmat:)-
Tudi tebi in ostalim želim, da boste kmalu našle pravo pot za vaše sončke.
lp:miska:

(odgovor članu KSENIJAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   tečka
9.5.2005 23:16:38   
KSENIJAJ
Ja Tesa mislim, da imaš prav. Oz. sej ste vse mamice nekaj podobnega napisale.

Se pravi, zdej morm sam še ugotovit, kako ga prepričat, da bo manjkrat spal po dalj časa. Se bojim, da bo trda (zame),...8)

Hvala vam!!:sloncek:

(odgovor članu KSENIJAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ime za hčero
mag3

*

Naja (21%)

Neli (20%)

Lina (22%)

Hana (37%)


Število vseh glasov: 463

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!