|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
14.1.2009 22:28:20   
N.SI
Ojla,

zanima me, če je katera obiskovala tečaj plavanja za dojenčke v Ljubljani in okolici?? Predvsem me zanima čista voda v bazenih, saj strokovno vodenje nudijo skoraj vsi...

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
14.1.2009 22:56:32   
Anonimen
Baje je ta tečaj najboljši na DIF-u (fakulteta za šport) in to ravno zaradi čistosti vode.Midve bova šli verjetno tja, samo bom počakala do pomladi, da bo tamala stara vsaj 5 mesecev in da je ne bom iz bazena na ta zimski mraz nosila.


< Sporočilo je popravil Otika -- 14.1.2009 22:57:13 >

(odgovor članu N.SI)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 8:45:42   
Alči
Ja voda naj bi bila na Dif-u najbolj čista, mi je je že moja G med nosečnostjo svetovala ker sem želela plavat. Tudi jaz sem ratmišlala da bi šla tja z mojimuser posted image  spomladi, samo še ne vem, je kar drago, kok pa od tega dejansko odnese dojenček pa ne vem. Res da je fajn, pa da se igra pa čofota pa navaja na vodo, samo vseeno še razmišlam, kok je koristno glede na ceno....ne vem še.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 9:59:24   
ksenija12
Definitivno Fakulteta za šport-se pravi DIF. Sva bila s tamalim in je res tako kot je treba. Baje v zadnjih dveh letih niso imeli niti enega primera uroinfekta.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 10:07:03   
Fidodido
A ni sedaj bazen na difu zaprt?! Mi smo hodili in še hodimo v bazen v Dragi (CUDV Draga). Starejši je star 2,5 leti, mlajši pa 9 mesecev. Hodimo pri obeh že od 4 meseca in je super. Vodo kontrolirajo 1x tedensko, menja pa se ves čas, saj je tako nastavljen sistem. Bili pa smo že tudi v drugih bazenih pa je bilo vse OK.
Oba zelo uživata v vodi, starejši bo upam spomladi že splaval.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 10:36:13   
andrejkam
Kako pa je v Atlantisu? Tudi jaz se odločam za tečaj, pa me bolj mika tja. A je na difu boljše?

(odgovor članu Fidodido)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 12:26:57   
N.SI
No, jaz sem tudi razmišljala o Atlantisu, ker mi je P rekla, da voda v DIFu ni dobra... Ve ste pa prav zadovoljne... MI sicer DIF iz večih razlogov bolj ustreza...

Je pa res drago - 10 obiskov je okol 105 EUR in še t dojenčki niso v vodi 1 uro ampak kakih 15 min. No ja, mi bomo žrtvoval ta denar... sam da on uživa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 13:45:03   
Alči
 v Atlantisu pa pravijo ene mamice da je super, lahko sta 2 spremljevalca in "kao" da si lahko tut pol še malo notr v bazeu, ko se tečaj konča, da še mal plavaš....Kok je to res ne vem, pa tudi za vodo ne vem kaka je. Mene osebno je pa na difu to zmotilo, sicer že nekaj let nazaj, sem hodila tja plavat, voda je bla ok, ampak me je pa motilo, da je blo ful umazano po tleh garderobe in na poti do tušev...res da se meni to ful gravža, vsi tisti lasje pa od štunfov muckeuser posted image ....ampak se mi je kar mal zameril dif. V bistvu je pa bolj pomembna čistoča vode.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 14:03:49   
gruffalo
Plavanje na DIFu za tamalčke je zakon! Spomladi začneva hodit z našo pupo, sem pa pri obeh fantih hodila po 2 rundi, ker jima je bilo zelo všeč. Vaditelji so super, mladi, prijazni, no, včasih ima kakšen slab dan, pa saj ga ima vsak, a ne. V vsem času, kar smo hodili plavat nismo dobili nobenega infekta, povezanega s plavanjem. Voda je čista, bazen srčkano majhen, oblačilnica topla - če nisi ravno pri vratih. Imam same pohvale in komaj čakam, da se začne pomladni termin! Pa tudi vsem, ki ne veste, a bi ali ne bi, priporočam.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 15:21:37   
resnično srečna
mi smo na DIFu zaključili s plavanjem v decembru...ju3 greva pa na nadaljevalni tečaj...nama ustreza...je čisto...in to ni tisti bazen, ki je zaprt temveč manjši bazen...naša vaditeljica je super in nas stalno popravljapalepovodi...je otrokomprijazno...mamam malomanj, saj je celotna procedura oblačenja in slačenja že doma težavna...tampa zagotovo še malo bolj...ampak se človek zverzira...

me smo si med seboj kar lepo pomagale in smo bile hitro v bazenu pa tudi kasneje precej hitro pripravljene na odhod...moram reč, da mala ni bila v celem obdobju plavanja nič prehlajena...kaj je zamašen nosek ali kašelj sploh nismo vedeli...je pa res, da smo se po tečaju vedno spravile na kakav v Luna bar...otroci so pa pojedli svoj obrok in zaspali...

čistoča vode se kontrolira dnevno...toplota prostora je primerna...včasih se mi je voda morda zazdela malce hladna...samo po mojem je bil le občutek...mala se v bistvu ni nikoli pritoževala...

glede Atlantisa imam jaz večje pomisleke...večji bazen...neskončno vroče v garderobi in ti otrok zašvica še preden ga oblečeš in prideš ven...priznam pa, da sem se z vodjo programa tam pogovarjala in je simpatičen poba...mislim na njegov pogled na plavanje z dojenčki...tam ni programa s fredovim obročem temveč uporabljajo rumene obroče, ki pa meni niso všeč...namreč prisegam na položaj ležanja dojenčka na vodni površini in ne sedenja v obroču...

vsekakor je plavanje najboljša vrsta rekreacije, ker se razvijajo vse mišice...poveže mamico in dojenčka...popestri dnevno rutino...in sploh v teh zimskih dneh, ko si zunaj krajši čas je prav fino malo pomigat v vodi...






_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu gruffalo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 16:57:23   
blemma
IZVIRNO SPOROČILO: Alči

v Atlantisu pa pravijo ene mamice da je super, lahko sta 2 spremljevalca in "kao" da si lahko tut pol še malo notr v bazeu, ko se tečaj konča, da še mal plavaš....Kok je to res ne vem, pa tudi za vodo ne vem kaka je. Mene osebno je pa na difu to zmotilo, sicer že nekaj let nazaj, sem hodila tja plavat, voda je bla ok, ampak me je pa motilo, da je blo ful umazano po tleh garderobe in na poti do tušev...res da se meni to ful gravža, vsi tisti lasje pa od štunfov muckeuser posted image ....ampak se mi je kar mal zameril dif. V bistvu je pa bolj pomembna čistoča vode.


Midve sva hodile v Atlantis, je bilo super, dva spremljevalca in karta velja za dve uri. Na začetku so dojenčki v vodi priblišno 20 minut, nato pa se čas podaljšuje. Meni kul tud to, da ni bilo treba iskat parkinga in zravda je  en še Muller, sem združla še z nakupi. Baje pa vodo redno kontrolirajo, res pa je, da bazen ni zaprt le za dojenćke in so v bazenu še drugi obiskovalci, ni jih sicer veliko, ker je vstop v Termalni bazen dražji.
Več pa na http://www.aquamania.si/

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 21:21:39   
gajči
Mi smo tudi hodili v Atlantis in je bilo super. Dobiš karto za otroka in še za dva odrasla zraven za 2 uri. Naš mali je noro užival.
Na DIFu delajo s fredovimi obroči, v Atlantisu pa s tistimi rumenimi v katerem otrok sedi. Nam je to bolj ustrezalo, ker nam je fizioterapevtka odsvetovala fredov obroč.
Po moje boste uživali ne glede na to za kateri tečaj se boš odločila.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
15.1.2009 23:38:13   
Muklla
Ja, mi se tudi odločamo kam plavat. Če bi imeli Fredove obroče v Atlantisu, bi šla takoj tja (smo ga kupili in si želim, da se navaja nanj), tako pa kolebam med Atlantisom in DIF-om. Mi pa na DIFu ni všeč, da imaš dva termina neko predavanje. Jst nimam kam dat otroka. A sta ti dve predavanji obvezni? Ker pol grem v Atlantis.

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
16.1.2009 11:51:30   
blemma
Če pa imate prve kupončke od DM Babybonus, je na koncu kupon za 10% popust za Atlantis.user posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
16.1.2009 12:16:31   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: gajči

Na DIFu delajo s fredovimi obroči, v Atlantisu pa s tistimi rumenimi v katerem otrok sedi. Nam je to bolj ustrezalo, ker nam je fizioterapevtka odsvetovala fredov obroč.
 Tudi nam so v RA odsvetovali Fredov obroč.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
16.1.2009 12:44:14   
cambi
a lahk sam vprašam kaj se na teh tečajih počne? Kakšne vaje se izvajajo,... Ker mi hodimo kr tko v bazen in tamala prav uživa in veselo čofota ter brca z nogami kot kak profi. Zdej pa ne vem a se splača it v ta tečaj al ne?

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
16.1.2009 14:07:49   
tan1
tudi jaz sem dve leti hodila v atlantis zdej pa s dvema hodim na sočo in mi je bolj všeč kot v atalantisu. Kot prvo je bolj topel zrak da te ne zebe prijazni so zelo imajo pa za dojenčke in tudi večje. voda pa se menjuje na 4 ure.

(odgovor članu cambi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
16.1.2009 18:19:55   
zaspanka
mi smo tudi hodili v atlantis in je bilo super. ni imel nobenih alergij ali drugih težav. je bilo pa res fino ker smo lahko potem še ostali z možem notri in še sami malo plavali. ampak je pa moral mož plačat svojo karto za 10 obiskov. ne vem če je zdaj kaj drugače.
smo pa takrat v atlantisu delali s fredovimi obroči. naš je bil star 3 mesece ko smo začeli in je ful užival.

(odgovor članu tan1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
16.1.2009 18:43:51   
*Mojca*
IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

Ja, mi se tudi odločamo kam plavat. Če bi imeli Fredove obroče v Atlantisu, bi šla takoj tja (smo ga kupili in si želim, da se navaja nanj), tako pa kolebam med Atlantisom in DIF-om. Mi pa na DIFu ni všeč, da imaš dva termina neko predavanje. Jst nimam kam dat otroka. A sta ti dve predavanji obvezni? Ker pol grem v Atlantis.


tam izpolneš eno izjavo in plačaš. Lahko pa pošlješ koga drugega...


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
16.1.2009 19:11:46   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

Mi pa na DIFu ni všeč, da imaš dva termina neko predavanje. Jst nimam kam dat otroka. A sta ti dve predavanji obvezni? Ker pol grem v Atlantis.


jz nisem bila na nobenem uvodnem predavanju...sem se telefonsko prijavila, plačala ob prvem obisku...plavalne hlačke pa greš probat in kupit v Aquamanio v Atlantis...

vaje...v bistvu nič posebnega...je pa fino, ker se otrok tudi socializira...drugače pa imaš 5 sklopov vaj...pri eni si pred otrokom in ga z obema rokama za prednji del obroča dviguješ ter pri tem govoriš žaba žaba...tako da on poveže ritem brcanja z nogami...potem imaš vijuganje levo desno, da s eotrokovo telo navadi valovanja vode okrog njega pa tokov...ena vaja je, da si za njim...pred njega vržeš igračko, pod njim pa z rokami sprožaš valovanje in mu prigovarjaš žaba žaba...namen vaje je, da zaćne z žabjim odrivom in pride do igračke...

ma meni je luštno...naša pa itaq uživa kot ribica v vodi...

je pa seveda odvisno od tega kako otrok sodeluje...pa kako je razpoložen...vsak ve zase kako pa kaj...

atlantis...jaz sem imelaželjo poskusiti še tam...vendar mojmož dela dopoldan in njihovi termini so samo do 16 ure..tako da s to uro karta za oba odpade...oz ne bi nikoli mogli skupaj uživati...

tečaj s fredovim obročem...Atlantis ga nima več...ker ne zadovoljujejo standardom 8ena verzija), druga pa je ta, da so sami naredili program...in jim to bolj ustreza...se nisem poglabljala kaj je res in kaj ne...

Fredov obroč in terapevti...ga odsvetujejo tistim, ki so zategnjeni saj naj bi bil otrok v njem preveč dvignjen...ja kaj pa vem...naša je v njem od 3 meseca...je pa res super telesno razvita...kravice ji nikoli niso bile problem...ni je zategovalo...Fredov obroč naj bi pa delal ekstenzijski vzorec...moje mnenje je, da vsak starš že ve kaj je prav in kaj ne za njegovega otroka...ali recimo drugače: otrok hitro pokaže, če mu kaj ne ugaja...

pip

G.


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
17.1.2009 18:27:16   
zanu
Mi tudi plavamo na Ištitutu za rehabilitacijo ob sobotah dopoldan. Temperaturo vode je 32 stopinj, zrak ima nekje 34. V skupini je 7 do 10 dojenčkov . Všeč mi je, da lahko plavamo vsi skupaj - na SOČi so tudi očiji dobrodošli user posted image - tudi v bazenu, cena ni nič višja, če sta v vodi oba starša.  Nina prav vzpodbuja, da hodimo vsi, da nam očiji lahko po plavanju pomagajo pri oblačenu in slačenju. Mene je malo skbelo kako bo z vodo, ampak vsakič si lahko vse uradne izvide vode ogledaš, saj jih obesijo na oglasno desko pred bazen. Plavamo s Fredovimi obroči, ni pa nujno, saj Nina sodeluje s fiziatri na SOČI in vado v bazenu prilagodi z drugo opremo.

Tukaj je več podatkov:

http://www.freewebs.com/plavanje-dojenckov/

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
16.4.2009 22:00:14   
NJINJA
Ojla,

mi2 hodiva v Atlantis in sem zelo zadovoljna. Naslednji teden imava zadnjič in sem prov žalostna, ker tamla uživa '100 na uro' - full imajo dober program, skoz te slikajo za spomin, vsakič imaš lahko spremljevalca, ki je vštet v ceno 105 eur, pa 2 uri si noter, skratka priporočam vsaki mamici. Danes sva bila in smo se spuščali po toboganu - noro res :)

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
16.4.2009 22:06:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: zanu

Mi tudi plavamo na Ištitutu za rehabilitacijo ob sobotah dopoldan. Temperaturo vode je 32 stopinj, zrak ima nekje 34. V skupini je 7 do 10 dojenčkov . Všeč mi je, da lahko plavamo vsi skupaj - na SOČi so tudi očiji dobrodošli user posted image - tudi v bazenu, cena ni nič višja, če sta v vodi oba starša.  Nina prav vzpodbuja, da hodimo vsi, da nam očiji lahko po plavanju pomagajo pri oblačenu in slačenju. Mene je malo skbelo kako bo z vodo, ampak vsakič si lahko vse uradne izvide vode ogledaš, saj jih obesijo na oglasno desko pred bazen. Plavamo s Fredovimi obroči, ni pa nujno, saj Nina sodeluje s fiziatri na SOČI in vado v bazenu prilagodi z drugo opremo.

Tukaj je več podatkov:

http://www.freewebs.com/plavanje-dojenckov/

Mi zdaj tudi hodimo na to plavanje, samo v Kamnik v ZUIM, kjer je tudi terapevtski bazen, ki ni odprt za vsesplošen obisk. Mi smo GROZNO zadovoljni, tamala uživa, Nina je super, cena zelo ugodna ... skratka same pohvale!

(odgovor članu zanu)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: tečaj plavanja za dojenče - ljubljana
17.4.2009 8:34:54   
Muklla
No, tudi jaz sem se odločila za Atlantis in mi ni žal. Tiste, ki se še odločate, primerjajte, da boste čimveč odnesli, ker cena je približno enaka. Moji dve kolegici hodita preko zveze v Dolenjske toplice, kjer naj bi imeli tak program kot na DIF-u in veliko stvari ne delajo (menda potopov nimajo, no vsaj do 6 ure jih niso mele). Res je, da v Atlantisu ni Fredov, ampak se dela malo v obročih, tako da... Ja, NJINJA, tudi mi smo imeli včeraj prezadnjo uro. Naslednjič še vaje z rokavčki in papa. Nam je pa včeraj vaditeljica rekla, da je eno leto učila na difu in je v Atlantisu boljš: bolj topla voda, večji bazen, pa še voda je menda v Atlantisu bolj čista. Tako da...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nakupovanje
patkapatatka

Ko najdeš najlepšo stvar za svojega otroka

gledaš ceno (57%)

kupiš brez nadaljnjega (43%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!