|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 13:38:39   
Anonimen
Včeraj sem zvedela, da bomo dobili user posted image , ki sva si jo oba z user posted image  potihoma želela user posted image user posted image . Ampak sedaj pa ne smem povedati, ker user posted image  noče vedeti in sem mu obljubila, da tudi če zvem kaj bo, ne bom povedala. Upam, da bom zdržala, ker najraje bi mu kar okoli vratu skočila od veselja, ampak potem bo tako vedel. Sedaj pa še bolj komaj čakam!!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 13:40:14   
tanikaa
user posted image  Sem očitno preveč blond.

Aja, čestitke.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 13:41:13   
Jančika_
Oh, jaz bi mu kar povedala, kaj me briga, če noče vedetuser posted image . Bi že preživel, hehe. Čestitam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 13:44:08   
urška
čestitke tudi od mene. pa pazi, da se ne 'zagovoriš'user posted image user posted image

kaj čmo, vsakmu se lahko to narediuser posted image user posted image



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 13:44:14   
Anonimen
Jaz ne bi zdržala, bi mu kar povedala. user posted image

Pa čestitke!

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 13:44:21   
jana84
Zakaj si pa potem sploh vprašala kaj bo? Če "ne smeš povedat"?
Jaz ne bi vprašala, če očka ne bi hotel vedeti. Te pa nič ne kritiziram. Boš pač sedaj do konca nosečnosti morala malce jezik za zobmi držat...Če ti bo uspelo. Konec koncev je pa še vedno lahko fantek...Narava velikokrat poskrbi za presenečenja. Poznam primer ko so vprašali kaj bo in so jim povedali da bo fantek, rodila pa se je hčerka...Samo toliko o sigurnosti določanja spola.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 13:49:18   
Anonimen
Moj tud ni hotel vedet, pa pol tud jaz nisem vprašala, ker ne bi mogla zdržat - ampak sva na zadnjem uz vprašala, ker sva se oba strinjala. Bi pa vseen lahko počakala do konca - mi ni blo take panike. Sam je pa res, da nisva nbenmu povedala

(odgovor članu jana84)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 13:49:50   
Katjusa
pazi da se ne zagovoriš poznam ene k je mož hotu vedet in mu je G povedal kaj bo in se je par dni pred porodom zagovoril pred ženo in staršiuser posted image user posted image user posted image user posted image (mislim da je bo nekaj takega)
Tvoj si bo pa tak slej ko prej gor prišu ker ne boš mogla da nebi kej roza kuplauser posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 13:57:12   
Majuska
Čestitam!! Vsekakor pa pazi, da ne boš o otročku govorila "o njej" ... user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 13:58:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image  joj jaz bi mu kar povedala...meni ne bi bilo lepo, da bi jaz vedela on ne, še posebej, če je bil dogovor, da nihče od vaju neče vedeti....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 14:01:15   
aluš
Jaz pa ga vprašala, če se je že kaj premislu, mogoče je pa že ratal "firbčen".

Aja, pa roza oblačila bodo prej ko slej prišla na vaš dom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 14:10:01   
kaja02
najprej user posted image user posted image , jaz vem da ne bi mogla zadržat , bi kar takoj povedala( no ja saj tudi sem user posted image ), lahko ga pa mal po ovinkih vprašaš, če ga že kaj zanima

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 14:54:22   
Naja30
Jaz ne vem, če bi zdržala, da mu ne bi povedala! user posted image  

Lahko bi naredila kakšno luštno foto, npr. dobijo se majčke ali bodyji, na katerih piše "Očkova punčka" ali kaj podobnega. Po moje ti ne bo zameril, samo vesel bo kot ti.user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 15:00:35   
Lara Croft
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image ..... Midva sva bla tudi ful ful ful srečna, ko sva zvedla, da bo deklica..... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 15:35:15   
kekec in mojca
Te čisto razumem, moj mož tudi ni hotel vedet za spol, mene je pa prvič razganjalo od radovednosti. Ko sem prvič zvedela, da je punčka, sem mu to tudi povedala, ampak na naslednjem UZ je zrastel lulček... user posted image Dolgo mu tega nisem povedala in sem ga skoz zafrkavala, kaj pa, če bo fantek. On pa meni: "Pa ne, če je pa punčka!"

In sva hodla gledat cotice... on roza, jaz pa "bele" in "modre". Rekla sem mu, da če se zmoti, še vedno lahko punčko oblačiš v modro, medtem ko fantke v roza ravno ne gre najbolje... Pa si je dal dopovedat.

Njegovo presenečenje v porodni sobi, ko je zagledal fantka, je bilo nepopisno... srečno, lepo... ne najdem besed, da bi opisala njegovo ganjenost.

V drugo nisem želela vedet za spol, da bi doživela enako presenečenje tudi sama, potem pa sem rodila s CR... ni bilo tako, kot prvič, kljub vsemu pa sem bila srečna, da imam spet zdravega fantka.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tako sem vesela, pa ne smem povedati
13.6.2008 17:04:25   
Azzurra
Mi smo imeli obratno situacijo, jaz nisem želela slišat, ko smo bili na UZ in sem rekla, da grem ven, ginekolog pa naj mojemu pove, jaz pa da ne bom vprašala nič!
In v času od bolnišničnih vrat do parkirišča sem ga že zaslišala in ja, priznam, sem kar skakala od sreče, ko sem izvedla, da je user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
13.6.2008 17:07:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Azzurra)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




prevara
danuska

Ali bi oprostili partnerju če bi vas prevaral?

da (9%)

ne (58%)

mogoče (33%)


Število vseh glasov: 500

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!