|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svet knjige
20.6.2008 14:08:58   
arabela*
pred  letom in pol sem se včlanila v svet knjige.Pač tako,ker je en znanec pač tako predlagal in koliko je ugodnosti...Sem pač pristala,ker mi je bil obljubljen zdravstveni vodnik za vso družino zastonj,kot darilo članom.sem ga tudi dobila.
Sedaj po vsem tem času pa dobim račun,da je to treba plačat.Na položnici pa piše račun in opomin.
Zdaj pa ne vem,kdo je tu nor,ali oni ali jaz??
Pa redno sem na četrtletje pri njih jemala knjige.
Kaj storiti??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svet knjige
20.6.2008 14:28:24   
kawasakica
pokliči jih čimprej, da rešiš zadevo. Ti opomini se ti lahko samo višajo. user posted image user posted image


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svet knjige
20.6.2008 14:59:05   
Anonimen
Na pristopnici so napisane ugodnosti in darilo, ki ti pripada ob vpisu.
No, tako je bilo leta 2002.user posted image

Poglej kaj tam piše.

(odgovor članu kawasakica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svet knjige
20.6.2008 15:36:45   
Naja30
Pri temu svetu knjige nikol nisem vedla, za kaj se resnično gre. Tudi moja mama ima probleme z njimi zarad tega, ker bi mogla plačat knjigo, ki je bila kot darilo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svet knjige
20.6.2008 16:55:10   
Zamima
mi smo se pred leti eno leto bodli z njimi, da nočemo več bit člani user posted image Še izpisat ti ne pustijo kar tako user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svet knjige
20.6.2008 22:51:39   
HuAnita
To je Svet natege.
Pismo, če bi oni izdlai en priročnik, kako nategovati ljudi, bi ga gotovo razprodali.....
hitreje kot vse druge knjige....

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svet knjige
20.6.2008 22:55:06   
amaya
jaz sem pa že 2x v tem mesecu po Kopru naletela na modela, ki vedno skoči od nekje: " O mlada mamica a vam lahko nekaj ponudim.......blablabla" Že prvič sem mu rekla da ne, ker imam kartico od tašče. Drugič sem mu rekla ne, ker sem mu že prvič user posted image ...pa me je malo debelo gledal. Potem sem ga pa opazovala...tip dobesedno skače izza vogalov in te s pojočim glasom ogovori, da kako si lepa, pa suha, pa valda nisi rodila s tako postavo user posted image ....hudiču bi se prodal user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svet knjige
20.6.2008 22:59:11   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

j..tip dobesedno skače izza vogalov in te s pojočim glasom ogovori, da kako si lepa, pa suha, pa valda nisi rodila s tako postavo user posted image ....hudiču bi se prodal user posted image user posted image user posted image



psihopat user posted image user posted image ,

mene so v MB enkrat dobesedno napadli, ko mi je bilo tak slabo, da sploh nisem vedla kak sem do doma prišla, a onadva meni tam pred nosom z nekimi mapami mahata - vrag da jih pocitra user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: svet knjige
20.6.2008 22:59:24   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

jaz sem pa že 2x v tem mesecu po Kopru naletela na modela, ki vedno skoči od nekje: " O mlada mamica a vam lahko nekaj ponudim.......blablabla" Že prvič sem mu rekla da ne, ker imam kartico od tašče. Drugič sem mu rekla ne, ker sem mu že prvič user posted image ...pa me je malo debelo gledal. Potem sem ga pa opazovala...tip dobesedno skače izza vogalov in te s pojočim glasom ogovori, da kako si lepa, pa suha, pa valda nisi rodila s tako postavo user posted image ....hudiču bi se prodal user posted image user posted image user posted image



Jao, jao. To so pa oni za Ciciklubuser posted image user posted image user posted image   Do zdaj nisem vedela, kaj dobesedno pomeni naskočiti. Oni to počnejo. Znebiš se jih pa po izkušnjah le tako, da k sreči nosim vso to šaro od miljon kartic s seboj, pa sem ji pod nos pomolila, da smo že člani. Je pa bila fora - dopoldne v mestu naskoči teto, s 7-letno hčerko, ki se je valda takoj pustila speljati - kaake fine knjigice, pa igračke, pa nagrade bo dobila.... Ta mala je potem ostala pri nas, nas pa na drugem koncu mesta popoldne naskoči ista oseba s kranjskim naglasom, pa gleda nečakino: čakaj, čakaj, ti si pa ja..... (hitro prelista nategnjenje od tistega dne) .... S...  Počila sem od smeha, ker sem ji zabrusila: Vidite, smo že obdelani....

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: svet knjige
20.6.2008 23:05:00   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita




(hitro prelista nategnjenje od tistega dne) .... S...  Počila sem od smeha, ker sem ji zabrusila: Vidite, smo že obdelani....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


sej vem, da je to njihovo delo...samo bodi fer, pa povej kako stvari resnično stojijo. Mene so tudi tiste od Prešernove razpičkale user posted image . Dokler mi prodajajo so vse osladne in joh in sploh in gospa in madam in user posted image in user posted image in......Ko sem pa klicala za odjavit Otrok in družino in Trobentico me je tako grdo ogovorila, češ :"Ja ste nam pa še denar dolžni....!" Matr vam ....vi pa meni knjigo, ki sem jo odpalčala decembra in jo še zdaj čakam user posted image user posted image user posted image user posted image . Ma sem se zaklela pri sebi, da prvič ko me kličejo jim napojem....


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: svet knjige
20.6.2008 23:43:34   
sandra85
hja, nič novega! mene so tut hotli nat*** pa se jim nisem pustila

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: svet knjige
20.6.2008 23:45:03   
arabela*
Ja,vsaka šola nekaj stane.
NIkoli nisem bila odprta za take vrste "nategov",ampak tu pa se mi je res tako čisto vse zdelo.Pa še obe s kolegico sva takrat vzele,v bistu zarad priročnika.
saj grem v ponedeljek kar tja s to položnico,pa ji lahko samo na čelo zalepim,če mi bo kaj ovinkarlauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: svet knjige
20.6.2008 23:47:47   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Ja,vsaka šola nekaj stane.
NIkoli nisem bila odprta za take vrste "nategov",ampak tu pa se mi je res tako čisto vse zdelo.Pa še obe s kolegico sva takrat vzele,v bistu zarad priročnika.
saj grem v ponedeljek kar tja s to položnico,pa ji lahko samo na čelo zalepim,če mi bo kaj ovinkarlauser posted image

ti jim kr povej, kako so na slabem glasu. js res še nisem slišala pozitivne besede za njih


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: svet knjige
21.6.2008 8:39:45   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

jaz sem pa že 2x v tem mesecu po Kopru naletela na modela, ki vedno skoči od nekje: " O mlada mamica a vam lahko nekaj ponudim.......blablabla" Že prvič sem mu rekla da ne, ker imam kartico od tašče. Drugič sem mu rekla ne, ker sem mu že prvič user posted image ...pa me je malo debelo gledal. Potem sem ga pa opazovala...tip dobesedno skače izza vogalov in te s pojočim glasom ogovori, da kako si lepa, pa suha, pa valda nisi rodila s tako postavo user posted image ....hudiču bi se prodal user posted image user posted image user posted image


Na našem koncu pa vsake toliko , stojijo kar pred vrtcem in nadlegujejo s podobnimi fintami. Jaz še iz avta nisem stopla  na parkirišču , ko je že stal pred vrati in : Gospa , vi pa to nujno potrebujete.Vidim , da imate 2 otroka  , ker imate 2 avtosedeža ...user posted image  Sem rekla samo oprostite , stopite vstran od avta  , ker še ven ne morem, zraven pa še tak pogledala , da so mi kar strele letele iz oči user posted image . Hudiči vsiljivi.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: svet knjige
21.6.2008 13:45:57   
sončika84
js sm se dve leti nazaj vpisala v ta Svet knjige in mi je tkoo žal! Pa sem vedla,da ni dobr ker je vse skupaj nategancija,sam me je moj prepriču,pa una teta k je rekla d kao no  več tko,d morš skoz kej kupavat. my ass!user posted image  no in tut je pol neka knjiga bla kao darilo,sam lih tko jo morš plačat,sam pač kao 50% cenej. al neki. V glavnem čisti nateg! In sem se tela letos odjavt pa so mi rekli,da to pa ne gre kr tko,da bi mogla napisat prošnjo 3 mmwsce pred potekom(k kao morš bit dve leti mus vpisan in pol te avtomatično podaljšajo,če ne daš prošnje).  Mislim, kao bi se lohk tut prej izpisala, sam pol morš ful neki plačevat jim,ne vem kaj. tko d sm rekla,da počakam še eno leto in septembra jim pošljem tisto prošnjo. komi čakam,k mi grejo tko na jetra! in čist vsako leto so mi proti koncu leta posalli položnico za knjigo četrtletja ker kao nisem opravla nakupa. pa sem jih. sam mnde je blo en dan al dva čez un datum. sam so mi pol to šteli k sem se pobunla in jim poslaal račun. Sploh pa majo te datume tko glupo narjene. sem prov zdej gledala. kao april,maj,junij je blo zdej zadnje četrtletje. in pol piše d zadnji dan,ko morš opravt nakup je pa 20.maj. in kaj pol junij mesc? mislim res svašta. kok lahko tjo nategujejo??!!user posted image user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?