|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sumamed sirup
9.6.2011 12:29:23   
morje2011
Moja hči je že kar nekaj časa prehlajena.Dobila je sumamed sirup in ga redno dobivala pet dni.En dan je bilo uredu sedaj pa spet ponovno prehlad.Meni se to ne zdi normalnol,kakšne izkušnje imaste ve z tem sirupom oz. antibiotiku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sumamed sirup
9.6.2011 12:38:04   
Belen
SUMMAMED je kr močen antibiotik....a sam zaradi prehlada so vam ga predpisali?? user posted image  kr vem,da ponavadi ga ne dajajo kr tako majhnim sam zarad prehlada.... ne vem no.... mi smo ga dobili,ko smo imeli visoko vročino - skoraj 40C in uneta dihala...
kolko pa je stara?

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu morje2011)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sumamed sirup
10.6.2011 19:43:08   
morje2011
Ja samo zaradi prehlada.Nič drugega kot iz nosu ji teče.Stara je 13 mesecev.Je pa to prvi ab.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sumamed sirup
10.6.2011 19:54:21   
Doll
Zaradi tega otrok ne potrebuje ab

(odgovor članu morje2011)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sumamed sirup
10.6.2011 19:58:37   
morje2011
Ja pa ga je dobila ,kar me je zelo presenetilo.Izkušenj drugih mamic,ki ga niso dobile.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sumamed sirup
10.6.2011 20:16:41   
Doll
marsikdaj otrok dobi ab po nepotrebnem,zato pa bo čez desetletje...... ab več ne bodo učinkoviti. Uporabi drugič svojo  zdravo pamet

(odgovor članu morje2011)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sumamed sirup
10.6.2011 20:21:09   
morje2011
Na žalost je tako, uporabljaš svojo pameti ali ne.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sumamed sirup
10.6.2011 20:23:21   
Doll
Kaj je tako user posted image

(odgovor članu morje2011)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sumamed sirup
13.6.2011 9:38:19   
amii
Jezna sem ko slišim za takšno neupravičeno uporabo AB. Morala bi biti nekakšna sankcija, ki bi pediatre (zdravnike) kaznovala zaradi neupravičenega predpisovanja AB. Kako pa naj navadni laiki vemo, kdaj je AB dejansko potreben? Pač zaupamo ljudem, ki bi naj bili usposobljeni nam in našim otrokom pomagati pri zdravstvenih težavah.
Žal sem bila sama priča, ko je ena mamica pediatru rekla, naj jim predpiše AB, da gredo na potovanje in mali "nekaj hrope", pa da ne bo slučajno zbolel in ne bodo mogli iti user posted image . V takšnem primeru, bi jo moral poučiiti o posledicah jemanja AB, ne pa predpisati recept, zato da bo "mir pri hiši".





_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sumamed sirup
13.6.2011 12:55:04   
nananaja
Prehlad sam je virusnega izvora in antibiotiki ne vplivajo nanj, lahko pa se zgodi komplikacija v obliki bakterijske okužbe ušes ali kaj podobnega. Razen za vnetja ušes sedaj skoraj vedno pošljejo v laboratorij na odvzem krvi.

IZVIRNO SPOROČILO: morje2011

Na žalost je tako, uporabljaš svojo pameti ali ne.


Ne razpravljajmo o uporabi pameti. Naj bo to izkušnja za naprej.

Kot prvo, se mi zdi smešno, da ste peljali k zdravniku otroka, ki mu ni nič drugega, ima le izcedek iz nosu. Mogoče že zato ne veste, zakaj je dobil antibiotik.
Sicer pa naslednjič močno poslušajte, zakaj bo hotel zdravnik predpisati antibiotik, če ne bo povedal sam od sebe, bodite zvedavi, če na vprašanja ne bo hotel odgovoriti, poiščite drugo mnenje, potem pa ne bo potrebno spraševati na laičnem forumu, kaj je normalno, kaj ne.
Tudi nam se je zgodilo, da je hčerkama na hitro predpisala dežurna pediatrinja sumamed, pa je bil potem tak potek pri mali, da nismo bili sigurni, če je bil potreben. Pač smo bili starši vnaprej bolj pozorni ob boleznih.

(odgovor članu morje2011)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?

Z robčki in fiziološko raztopino. (0%)

S pumpico. (0%)

Z baby vac. (0%)


Število vseh glasov: 0

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!