|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stol za hranjenje IKEA ANTILOP
12.12.2008 0:33:14   
sirenetta
Rada bi kupila stol za hranjenje IKEA ANTILOP.

Če ga katera proda, naj mi sporoči na ZS.

Ali mi ga katera lahko pripelje iz Gradca ali pa iz Italije? Prispevam k bencinu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stol za hranjenje IKEA ANTILOP
12.12.2008 10:38:44   
nuala
Ojej, površno sem prebrala, da bi rada kupila stolček za hranjenje antilop in sem se takoj vprašala, kje živiš...

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stol za hranjenje IKEA ANTILOP
12.12.2008 11:52:46   
sirenetta

Živim na obali, tako da sta mi obe najbližji Ikei preveč oddaljeni za it samo po stolček, tako da če gre katera, bi bila zelo hvaležna, če mi ga lahko prinese.
Imam pa žlahto naokrog po Sloveniji, tako da ne bi bil problem glede prevzema. Če dam zraven stroške bencina pa nekaj za trud se mi še vedno bolj splača kot če bi se sama peljala v Ikeo user posted image .

Dobre duše oglasite se! user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil sirenetta -- 12.12.2008 11:53:19 >

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Gre kdo v Ikeo?
15.12.2008 10:49:46   
Pikca
Živjo, ali gre kdo v kratkem v Ikeo in bi bil pripravljen še zame vzet eno (manjšo) zadevo, ki jo nujno rabim?



(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?