|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spomladansko-poletna garderoba
17.4.2007 9:37:43   
popi
Naša pikica je prerasla vse hlače,pikec pa majice...
Sem se včeraj podala malo po trgovinahLetela sem od h&m,s*oliver,O skosh,idexe in iana(lj)Nekaj dobiš tam pa malo tam...No.odvisno kaj potrebuješ.Aha,samo še to.Kupujete že vse kratko?Kam se boste podale?
Uspešen šoping
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spomladansko-poletna garderoba
17.4.2007 9:48:28   
barba
Jst bom šla v H&M in za svojo šivalno mašino user posted image user posted image user posted image user posted image

Drgač bom pa verjetno bolj variante s kratkim rokavom kupila, pa kakšne bolj tanke z dolgimi. Hlače, krilca, ... bom pa sama sešila.

Aja, si kje opazila kakšne nogavičke - dokolenke za punčke?

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spomladansko-poletna garderoba
17.4.2007 9:52:48   
Putka
Letam že kak teden po nakupih, se še vedno najbolj splača v HM. Imajo ogromno izbiro, cene so ok, pa še razpade ne po dveh pranjih. Imajo pa lepo izbiro tako kratkih kot majic z dolgimi rokavi, pa malo tanjše srajčke, prav tako hlače in trenirke.

Smo dobili en kratko majčko iz Zare za darilo. Prvič sem oprala, pa se je že po rokavu sparala. Pa že tako šlampasto je odrezano, da sem komaj zašila!

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spomladansko-poletna garderoba
17.4.2007 10:07:59   
pikapolona2
Tudi jaz sem bila v soboto v shopingu in najvec sem kupila v H&M ker se najbolj splaca......me pa jezi k nimajo taksnih nevtralnih oblacil ampak so ali cisto punckasta ali pa res fantovska...tako da ce bomo imeli se enega skratka in bo fantek bom morala lepo skoraj vso novo garderobo kupit. Se tisto kar ni roza je potem nekaj z volancki ali pa roza rozicami....

Sem pa bila tudi v Chicotu v BTCu tam sem nekaj dobila res nevtralnega v rumenih in oranznih tonih sam cene rajs nebi omenjala...ampak je dal dedi denar pa sm mal zamizalauser posted image
kupovala pa sem vecinoma kratke rokavcke...zdej pa iscem se kaksne tanjse majcke z dolgimi rokavi...po moznost da se spredaj zapirajo ker nasa pupa sovrazi vse kar je treba cez glavo vlectuser posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spomladansko-poletna garderoba
17.4.2007 11:35:46   
kofetek2010
že nakupila, ker gremo čez 10 dni v fejst tople kraje, kupovala pa sem v glavnem v Benettonu, S'Oliverju, Zari in nekaj malega v H&M user posted image

kupovala pa sem kratke oz. 3/4 hlače, oblekce, majčke kr.rokav, bodije brez rokavov,... user posted image


nekaj kr.hlač ji bo pa še od lani prav, bodo bolj hot pents user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spomladansko-poletna garderoba
17.4.2007 12:43:56   
popi
Nogavic žal nisem niti opazila.So mi bile všeč stvari v Iani.Kaj boš pa šivala,če sem lahko malo firbčna?Sem že pomislila da bi tudi jaz kaj zašila.
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spomladansko-poletna garderoba
17.4.2007 16:57:05   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2
...zdej pa iscem se kaksne tanjse majcke z dolgimi rokavi...po moznost da se spredaj zapirajo ker nasa pupa sovrazi vse kar je treba cez glavo vlectuser posted image


Tega imaš pa v Okaidiju v Interšpar Vič veliko na izbiro. Imajo fajn bombažne tunike in srajčke.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spomladansko-poletna garderoba
17.4.2007 17:25:25   
Anonimen
Jaz sem kupila v Takku par majic brez rokavov, teh nam manjka, pa dve s kratkimi Tom Taylor in eno brez rokavov, enih par s kratkimi v Zari. Danes sem ene kratke hlače kupila v Pikapolonici, take kot trenirka, te ima zdaj 4 in upam, da bo zdaj mir. Sicer imamo eno goro hlač do kolena ali malo čez, iz jeansa in platna v raznih barvah, ampak dvomim, koliko bodo kaj šle v promet. Za v vrtec je tudi poleti premraz zjutraj, popoldne je pa bolj udobna kratka trenirka. Edino "pod mus" mu jih bom kdaj spravila gor.
Takod a pri nas se že nosijo kratke hlače in majice brez rokavov.

Ena izmed Takko majic:

user posted image

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spomladansko-poletna garderoba
17.4.2007 22:30:08   
frutka_
Večino sem nabavila v Okaidiju. Odprte čevlje pa od Geoxa.

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spomladansko-poletna garderoba
18.4.2007 8:49:59   
Anonimen
Večinoma v Benettonu in H&M. Sandalice pa ene v deichmanu (elefanten schue), ene pa v massu - superfit.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spomladansko-poletna garderoba
18.4.2007 9:47:59   
*karina*
Kje pa je deichman? A lahko samo napisete kako se gibljejo cene za cevlje od geoksa do cicibana... Jaz moram namrec kupit prve cevlje pa nimam pojma o tem kam naj grem in koliko naj se pripravim odstet evrckov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spomladansko-poletna garderoba
18.4.2007 9:49:42   
Mina1
Jaz sem za večjega skoraj vse nabavila v Benettonu, nekaj tudi za mlajšega (on itak vse ponosi po bratcu, ker je vse lepo ohranjeno). Še sandalce bo treba kupiti in pa tiste za v vodo, Nikice ali pa Addijeve...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spomladansko-poletna garderoba
18.4.2007 9:55:24   
Anonimen
V deichmanu so elefanten schue 29,90 €, v cicibanu se cene gibljejo od 40-70€, v Massu imaš trenutno na lansko kolekcijo znižanje (do 50%) in so superfitke nekje okoli 20 €, geoxice so v Mega Outletu prbl. 40€.

*karina* - upam, da sem ti pomagalauser posted image

(odgovor članu *karina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?