|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet, preskok v rasti al kaj za vraga?
27.2.2007 9:16:45   
_andreja_
Poglejte moj frajer bi sam jedu.....Bili smo že na tem da ponoči nismo jedli, smo jo tudi že prespali od 19.30/20.00 - 5.00in je potem dobil zizo, ponavadi pa ob 2 ponoč in je spal do 7...sam zdej pa že tri dni sam jest čez dan tud na uro, ponoč danes ob 23.00 ob 2.00 ob 6.00 pa ob 8 spet???Včeri mi je pa celi dan jokcal bil je tečen ko user posted image  posledično sem tudi jaz tečna kot user posted image  user posted image user posted image

a je spet preskok v rasti al kaj??al mi mleka zmankuje (kar dvomim), al so zobki (kar spet dvomim)...sej bi blo vse o.k., sam če ne bi bil takooooooo sitenuser posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet, preskok v rasti al kaj za vraga?
27.2.2007 12:32:29   
atinav
Evo pri nas tudi to točno dogaja že par dni...smo tudi ponoči jedli samo 1x...zdaj se mi praktično zbuja na 1 uro no v časih še prejuser posted image . No čez dan pa je tudi začel full malo spatiuser posted image .  No jaz mislim da pri nas lih ni lačen, ker imamo še dodatek. Ja tudi mene zanima kaj dogajauser posted image ?
_Andreja_...a si ti rodila v Trbovljah...se mi zdi da sve bili skupaj (po imenu tvojega sina)user posted image ?

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet, preskok v rasti al kaj za vraga?
27.2.2007 12:38:56   
Anonimen
Pri nas se ti preskoki v rasti pojavljajo vsak mesec. Prve 4. mesece je spala ponoči kot top, zbudila se je enkrat do dvakrat. Potem se je začela obračat na trebušček in se je ponoči zbujala vsako uro. Čez 14 dni spet spala kot da ni nič. Sem se ravno navadila, ko se je začela zbujat vsako uro. Takrat je bilo kdo ve kaj krivo. In čez nekaj dni spet normalno. Potem so rasli prvi zobki - znova zmeda. Potem je začela sedet in se plazi - znova zmeda. Pa novi zobki, več gibanja, večje potrebe po hrani, prehladi - vsakič znova porušen ritem. Sedaj je stara 10 mesecev in ima še vedno taka obdobja. Včasih sem kot zombi. Se tolažim, da enkrat vse mine user posted image .

Saj bo bolje, če ne sedaj, pa čez nekaj mesecev.

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet, preskok v rasti al kaj za vraga?
27.2.2007 13:03:05   
topstar
Pri nas je blo isto, prve štiri mesece smo včasih prespali celo noč, ali pa je enkrat zbudili, zdaj pa že skoraj dva meseca alarem vsako uro do dve :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet, preskok v rasti al kaj za vraga?
27.2.2007 13:15:37   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: atinav

Evo pri nas tudi to točno dogaja že par dni...smo tudi ponoči jedli samo 1x...zdaj se mi praktično zbuja na 1 uro no v časih še prejuser posted image . No čez dan pa je tudi začel full malo spatiuser posted image .  No jaz mislim da pri nas lih ni lačen, ker imamo še dodatek. Ja tudi mene zanima kaj dogajauser posted image ?
_Andreja_...a si ti rodila v Trbovljah...se mi zdi da sve bili skupaj (po imenu tvojega sina)user posted image ?


ja v Trbovljah sem rodila, a se me spomniš??sam sem rodila 24.10, ti pa 19. ...a jz tebe se tud spomnim??user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet, preskok v rasti al kaj za vraga?
27.2.2007 13:18:48   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: topstar

Pri nas je blo isto, prve štiri mesece smo včasih prespali celo noč, ali pa je enkrat zbudili, zdaj pa že skoraj dva meseca alarem vsako uro do dve :((
  dva meseca, vsako uro joj sam še tega je treba user posted image user posted image

tud po dnevi, je včasih lepo zaspal in je spal od 11- 14 zdej je pa konc pou ure in ma dost, no zdle sem ga dala spat pa bomo videli če bo kaj iz tega...user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu topstar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?