|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje z dudo
4.9.2006 13:02:07   
Anonimen
Moj user posted image  zaspi z dudo in ponoči se enkrat ali dvakrat zbudi, da mu dam dudo in spi naprej. Nekateri pravijo, da sem naredila veliko škode, ker sem ga navadila, da zaspi z dudo, ker če bi zaspal brez bi spal celo noč. Star je 4,5 meseca. Kakšna so vaša mnenja in izkušnje? Ali otroci, ki nimajo dude res spijo bolje ponoči?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje z dudo
4.9.2006 13:13:23   
Anonimen
Ah,dej nehi ga srat.
Naš tudi spi z dudo,pa že od 2 meseca prespi celo noč brez zbujanja.
Ko si bo dudo lahko sam vzel,se ne bo več zbujal.Duda naj mu bo vedno pri glavi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje z dudo
4.9.2006 13:13:42   
KIRA
bull shit, če mene vprašaš. moji dve imata / sta imeli obe dudo ponoči. starejša se nič dosti ne zbuja, nikol se ni, razen ko ji zobki grejo ven ali kaj takega. manjša se pa zbuja z dudo ali brez.
od otroka do otroka je različno kako spijo, to nima nič veze z dudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje z dudo
4.9.2006 13:27:59   
tulip
Naš je tudi imel dudo za zaspat, se je pocartal, tako da je sesal. Ko je zaspal, sem mu jo ven potegnila, če se je pa zbudil, je z njo takoj zaspal. To je trajalo da 8,5 mes, ko je za zaspat sploh ni maral več, ampak jo je pljuval ven, jaz ga nisem silila in od takrat zaspi brez, čez dan pa je itak nikoli ne pogrešal.
Tako da se ne sekiraj, kej pravijo drugi, prisluhni svojemu otroku in se ravnaj po njem, bo najbolj prav!user posted image
Če se zbuja ali ne ni odvisno od tega, ali ima dudo.

< Sporočilo je popravil tulip -- 4.9.2006 13:32:35 >

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje z dudo
4.9.2006 13:46:41   
monika30
Veš kaj, ne se ozirat na ljudi okoli.
Men tudi vsi neki pametujejo, pa ne ga preveč cartat, pa to ni vredu, pa drugo ni vredu. Sej se ti lahk zmeša, če jih poslušaš. Moj pa sploh noče dude, pa zdej rine prstke v usta, pa palčka in se s tem potolaži, pa tud ni vredu. Bi bla boljš duda.

Ne sekiraj se, glavno da tvoj user posted image zaspančka.


(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje z dudo
4.9.2006 13:59:29   
Olivija
Midva obadva zelo rada spiva user posted image , zato sva zelo hvaležna za dudo.

Je pa tako, da Julija prespi celo noč od drugega meseca naprej. Sem pa tja se kakšno noč tudi zbudi, samo to je 1 do 2 krat na teden in po moje ni kriva duda.

Ana je imela pa dudo do 2 let in pol. Se je pa zelo hitro odvadila dude, v bistvu je samo prvi večer mal zajamrala, pa je bila prej zelo velik odvisnik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje z dudo
4.9.2006 14:35:16   
sonchica
naš je star 3,5 mesce spi z dudo in tudi prespi celo noč.... user posted image

_____________________________



(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spanje z dudo
4.9.2006 23:07:14   
Bonnie_RR
Moj tamali zaspi z dudo, potem jo pa vrže ven in spi do jutra.

Če je to razvajenost, potem pa tud ne vem, kakšen naj bi bil nerazvajen otrok...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spanje z dudo
5.9.2006 10:21:05   
natalia
moja čez dan ne pogreša dude, ponoči pa ne more brez nje, če se zbudi in v ustih nima dude ne zaspi nazaj, pa če je ne vem kaj user posted image !

če bi lahko čas zavrtela nazaj ne bi nikoli uporabila dude.bi bolj ninico forsirala.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spanje z dudo
5.9.2006 21:23:32   
Enchantress
Moje osebno mnenje je, da ni čist nič narobe če tvoj dojenček zaspi z dudicouser posted image
Naša tamala je ravnokar na trebuščku in tudi vleče dudo pa se ne sekiram zaradi tega.
Sicer je pa stvar posameznika kako gleda na to, meni se to sploh ne zdi noben problem.
Naj kar spančka s svojo prijateljico; kaj veš, mogoče pa takrat lepše sanjauser posted image



_____________________________

Običajno je, da starši skrbijo in vzgajajo svoje otroke, vendar lahko tudi otroci včasih razsvetlijo starše in jim pomagajo pri preoblikovanju.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spanje z dudo
6.9.2006 8:16:58   
Tracy
Pa saj je star šele 4,5 meseca. Mislim da so le redki otroci, ki se pri tej starosti ne zbujajo več ponoči. Mi smo se nehali zbujati ponoči pri 9 mesecih.

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu Enchantress)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spanje z dudo
6.9.2006 8:47:09   
Aleksandra
Kot so že vse pred mano napisale: to nima nobene veze in nič ne poslušaj drugih, temveč le sebe in svojega otroka.

Naša ni marala dude do 4 meseca, potem pa kar naenkrat brez nje ni mogla ne podnevi ne ponoči. Zdaj pri 8 mesecih pa se je že malo umirila in jo sama meče ven.  Od kar zaspi z dudo jo potem skoraj vedno, ko trdno zaspi, sama vrže ven, sicer pa ji jo jaz vzamem. Spimo pa celo noč že od petega tedna. Začeli smo s 6 urami zdaj smo pa pri 11ih urah.

Včasih se predrami 1x ali 2x, pa ji samo dudo vtaknemo v usta in spet takoj pade v globok spanec. Kot vidiš, spanje res nima veze z dudo. Sicer pa tudi odrasli ne spimo kot top celo noč in se sem in tja vsaj malo predramimo.

Uživajta in lepe sanje!

Sandra & Lara

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




OSKAR
TLF

Kako vam je všeč ime Oskar za dečka?

zelo všeč (34%)

ne preveč (24%)

ni mi všeč (42%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!