|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje na trebuščku
30.6.2005 22:10:41   
goga74
Naš sinko, ki šteje mesec in pol, najlepše spi na trebuščku. Takrat spi mirno in dolgo, tudi štiri ure. Kadar pa spi na boku, je nemiren in se prebuja. Spanje na trebuščku mu je očitno ljubše, vendar ga ne upam puščati tako, čeprav že dvigne glavico in jo obrne na drugo stran. Kaj naj naredim, da bo lepo spal? Ga lahko puščam spati na njegov priljubljen način-na trebuščku?
Sicer imamo doma že triletnika, vendar z njim ni bilo nikoli težav s spanjem. Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   spanje na trebuščku
1.7.2005 9:06:37   
Anonimen
Pusti ga tako kot mu paše. Vsi ne marajo spati na boku. Če je tako bolj miren, in lažje spi, je očitno tako bolje za njega.
LP
Tash

(odgovor članu goga74)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   spanje na trebuščku
1.7.2005 9:31:52   
DadyO
Temu da malček najraje spi na trebuščku, ni mogoče reči, da gre za težave. Tako mu pač ustreza.
Če spi na penasti "žimnici" in če odstraniš dekice in vzglavnike, ki bi mu lahko ovirale dihanje, se mu ne bo zgodilo nič hudega.




(odgovor članu goga74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   spanje na trebuščku
1.7.2005 14:13:00   
eva1
Naš od tretjega tedna spi na trebuščku-ker drugače je v 15 minutah pokonc(če ga dam na bok)! Pač mu tako paše!

(odgovor članu goga74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   spanje na trebuščku
1.7.2005 22:29:51   
goga74
Hvala, me je bilo samo strah, da bi se obrnil tako, da ne bi prišel do zraka. Ja, na kaj vse včasih mislimo mame. Se mi zdi, da je zdaj tudi bolj zadovoljen, ko je bolj naspan. Tudi on se je na boku prebujal vsakih 15min. Zdaj oba srčka lepo spita. Zlata sta.

(odgovor članu goga74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   spanje na trebuščku
6.7.2005 8:32:36   
Anonimen
Filip že od prvega dne v porodnišnici spi na trebuščku. In tako je še sedaj pri 13 mesecih. :)

(odgovor članu goga74)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   spanje na trebuščku
9.7.2005 12:07:01   
iva01
moj tud spi že od začetka na trebuščku, pa sem mu odctranla povšterček da lažje diha pa da ga ne moti sedaj je pa itak star že skot 8 mesecev in si že sam najde lego ko pa mi zaspi v naročju ga v posteljico vedno položim na trebušček

(odgovor članu goga74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   spanje na trebuščku
11.7.2005 11:06:10   
ANAJURIJ
Po moje je O.K. ce spi na trebuscku, Jurij spi ze od prihoda iz porodnisnice na hrbtu in je vse O.K., tudi ce mu ujide malo mleka iz trebuscka ni bojazni, da bi se zadusil z izbljuvki. Prijateljicina tamala pa spi od rojstva na trebuscku in to traja ze dve leti, pa vse stima. Jim ze tako pase.

(odgovor članu goga74)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




OTROŠKA OBLAČILA


KAJ VAS PREPRIČA ZA NAKUP OTROŠKIH OBLAČIL?

CENA (22%)

VRSTA BLAGA (22%)

DESIGN (8%)

SAMO DA JE POCENI (4%)

BRAND (0%)

KVALITETA (45%)


Število vseh glasov: 51

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!