|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje na trebuščku
24.9.2004 14:19:18   
M&P
Sem čisto zbegana in upam, da mi lahko pomagate. Moja mala (stara 3 mesece) skoz spi na trebuščku, ker ji tako ful paše. Če jo dam spat na bok ali hrbet, spi ful malo, če pa jo dam na trebuh, pa spi skoraj celo noč(do 5h,6h)Edino čez dan jo dajem počivat na hrbet, tako, da ni skoz na trebuhu.Pediatrinja me je čudno gledala, če sem mal nora,drugi spet pravijo, da bo imela špičast obraz... :zmeden:

Kaj pa ve pravite?

lp,:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   spanje na trebuščku
24.9.2004 14:39:51   
tesa
Moj je star dva meseca in tudi ves čas spi na trebuhu.
Tako spi bolj mirno in dalj časa in še kupčki se mu zvečer lepo podrejo.:)-
Jaz ne vidim v tem nobene panike in tudi moja svakinja, ki ima že vrsto let izkušnje kot patronažna sestra za novorojenčke mi je rekla, da je to čisto v redu.:bravo:
Zakaj pa špičast obraz?
Res pa je da ga nisem dajala na trebuh dokler ni znal sam glavco obračat.
lp

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   spanje na trebuščku
24.9.2004 14:54:28   
M&P
Hvala,zdej sem vsaj mal pomirjena Tud jaz jo dajem spat na trebuh šele kakšne dva meseca.
Nimam pojma zakaj špičast obraz, tko pravjo....

lp,:rozica:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   spanje na trebuščku
24.9.2004 15:01:40   
beti 1
Naš :duda: je najlepše spal na trebuščku že v porodnišnici. Je pa res, da je že takoj znal obrnit glavco in jo dvignit. In je potem do šestih mesecev v veliki večini spal na trebuščku, pa mu nič ne fali. Ko se enkrat znajo v spanju obrnit, pa tako al tako spijo v takih položajih, da se bojiš, da se bodo vsi zlomnjeni zbudili, nijh pa nič ne moti.

lepo rastita

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   spanje na trebuščku
24.9.2004 19:19:29   
Urša
Moja spi ponoči na boku ali hrbtu, čez dan pa na bušiju. Ne vem kaj misli zdravnica o špičastem obrazu...:zmeden: men se zdi, da mejčkni :duda: nej ne bi spali na trebuščku zaradi nevarnosti zadušitve, dokler ne znajo obrnt glavice vstran. :ups:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   spanje na trebuščku
24.9.2004 21:26:45   
LEJLA
Mi spimo na trebuscku od petedga tedna nonstop. Na hrbtu ni sans, da zaspi. Ce pa je na trebuscku si cez obrazek navlece se plenicko in skupaj z dudiko zaspita. Vedno isto podnevi in zvecer.
Pred tem je pa zaspal samo pri meni v narocju in ravno tako sva "spala" ponoci, tako da je bilo nujno neki pogruntat in ko sem ga polozila na busija :love: so se za naju zceli boljsi casi.
lp

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




kolikokrat greste brez partnerja ven
Spark



1x na teden (11%)

1 x na mesec (10%)

2x na mesec (4%)

redko (54%)

nikoli (21%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!