|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje na boku
1.12.2008 12:07:04   
vesela veselka

malce smešno vprašanje, ampak vseeno, prebrala in tudi že slišala sem o tem, da v času nosečnosti ni dobro in tudi priporočljivo ne spati na desnem boku, ampak NA LEVEM! Ali je to res oziroma kakšne imate izkušnje s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje na boku
1.12.2008 12:13:11   
nara123
jaz sem spala na katerem koli boku,odvisno kako mi je bilo lažje....moje mnenje je spi tako kot ti paše,vseeno na katerem boku.....nosečnice pa najbi kokr da spale na levem boku zaradi pretoka krvi in kisika do otročička...tako da nevem.....spi res kot ti paše edino spanju na hrbtu se pa malo izogibaj!

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje na boku
1.12.2008 12:17:11   
evi28
http://www.ringaraja.net/forum/spanje_na_desnem_boku/m_3433133/tm.htm

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje na boku
1.12.2008 12:50:32   
gajči
Spi tako kot ti najbolj odgovarja.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje na boku
1.12.2008 12:54:29   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: gajči

Spi tako kot ti najbolj odgovarja.


se strinjam

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje na boku
1.12.2008 13:31:12   
AnciM
Spanje in ležanje na levem boku posebej priporočajo nosečnicam, katerih user posted image imajo zastoj v rasti. Zato ker vene tako potekajo, da v tem položaju user posted image dobi največ hrane. Če pa sta oba zdrava, pa spi kakor ti paše.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje na boku
2.12.2008 12:36:49   
pikolina66
ja, tudi meni so zabičali strogo na levem boku, zadnja dva meseca, saj naj bi  premalo pridobival na teži, nikakor ne na hrbtu pa tudi desni bok se odsvetuje.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spanje na boku
2.12.2008 13:37:29   
maca m
jaz sem spala tako na levem kot na desnem boku od začetka do konca nosečnosti. sem pa imela tako velik trebuh, da sem se na koncu že tako težko premikala po postelji, da sem ponavadi kar obležala na levem (da sem bila bližje možu), četudi mi ni vedno čist ugajalo.

(odgovor članu pikolina66)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Adaptirano mleko
Sanikaa

Katero adaptirano mleko dajete otroku:

Aptamil (36%)

Novalac (22%)

Milumil (3%)

Hipp (14%)

Nestle Beba (5%)

drugo (19%)


Število vseh glasov: 314

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!