|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje čez dan
15.2.2008 10:53:38   
glaser
Mene pa zanima, kje spijo vaši malčki čez dan a jih date v posteljico, kjer spijo ponoči ali jih pustite kjer pač zaspijo npr. na kavču.?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 10:54:48   
neisha80
v posteljici

(odgovor članu glaser)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 10:55:15   
bsasab
Kak kdaj, ponavadi pa jo dam v  posteljco, ker ve da tam mora spatuser posted image user posted image ....

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu glaser)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 10:56:43   
srursa
Če mi zaspi na rokah ga dam v posteljico. Drugače ga pustim tam kjer je.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 11:08:54   
*lenc@*
po 5m striktno v posteljci, podnevi in ponoči, da se je navadla, prej je pa kar na kavču čez dan.pa zdaj se že obrača in ni več varno.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 11:14:28   
ThinkPink
Ponavadi mi zaspi na rokah, tako da jo dam v posteljico ali pa na kavč v dnevni (če se vležem poleg nje - kar je zelo redko). Če pa slučajno (kar je tudi zelo redko) zaspi kje drugje, npr. v lupinici, pa jo kar pustim tam.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 11:54:14   
2 Sraki
V postelji, naredim temo in zagotovim mir. Tako mi morda celo spi 2x po eno uro na dan. Večinoma pa je po pol ure že pripravljen na nove vragolije.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 12:04:25   
r1ta
Čez dan spi v svoji sobi, vendar v ta veliki postelji. Z manoj ponavadi! In se greva beauty sleep v dvoje!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 13:44:26   
Naja30
V svoji posteljici.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 13:49:05   
Mesečnica
Od njegovega 6. tedna dalje striktno spi v svoji posteljici. Od začetka je zaspal tudi kje drugje, pa sem ga odnesla v posteljico, zdaj (star je 8,5 meseca) pa sploh ni govora, da bi zaspal npr. na kavču ali meni v naročju, ker se je toliko navadil na posteljico. Pri starih starših pa vedno spi v svoji prenosni posteljici in ni nobenih problemov.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 14:14:28   
MissLady
Moj 4,5 mesečnik čez dan spi na kavču v dnevni. Zaspi mi v naročju med dojenjem. Je pa tišina, ker sva ponavdi sama doma in ugasnem lučko, da je malo temneje. Mu to najbolj odgovarja.

Je pa res, da se zaenkrat še ne obrača in ni nevarnosti, da bi čmoknil iz kavča.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 22:10:50   
andie
V NAšI user posted image postelji (skos spi z mano).
Če je pri nani, spi v prenosni postlci, če je pri drugi babici, spi v njeni... Kam jo daš, ni problema, hvala boguuser posted image

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 22:21:14   
annie
Čez dan spi kar v najini postelji, ker ga dojim leže in mi ponavadi med dojenjem zaspi. Če pa mi npr. zaspi v naročju, pa ga dam v njegovo posteljico.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spanje čez dan
15.2.2008 22:22:06   
mehurčica
Včasih v njeni, večinoma pa v moji, ker se zraven vležem da lažje zaspi. Ji pa naredim temo, ker boljše in bolj dolgo spi - ponavadi 2 uri, 2x na dan. Če sva na sprehodu spi tudi več, če pa imamo kakšna druga letanja naokoli pa manj, ampak takrat gre zvečer prej spat. Torej dopoldan zelo malokrat spi doma, ker greva ob njenem času za spanje na sprehod.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?