|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje
1.10.2004 8:21:12   
Mojca20
Na temo spanje me samo nekaj zanima. Prosim napišite mi tiste, ki jim otročki ponoči spijo in tiste, ki jim otročki ponoči ne spijo ali imajo dudko, saj imam občutek, če bi naš pikec z dudko več spal.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   spanje
1.10.2004 8:24:21   
malika
Moj ima dudo samo za zaspat(pa še to vedno manj), potem pa jo obvezno ven vrže.Ko se zbudi, ga pa z dudo ne morem potolažit.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   spanje
1.10.2004 8:40:31   
*maja
Naš :duda: zvečer zaspi z dudo in tudi ponoči jo ima. Spi celo noč, če pa se slučajno zbudi, mu damo dudiko in v momentu zaspi naprej.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   spanje
1.10.2004 8:56:17   
Lenny
Naš pikec sicer pred spanjem še vedno hoče dudko, vendar jo po dveh treh minutah izpusti. Spi celo noč, dudko mu damo samo, če sanja, pa jo kmalu spet vrže v kot posteljice.
Prijetno spanje in lep pozdrav!

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   spanje
1.10.2004 10:40:14   
mehurčica
Moj pikec se zbuja nevemkolikokrat na noč. Včasih manj, včasih več. Včasih, ko se zbudi, je duda dovolj, včasih pa nič druga kot mamina zizika. Ampak po ziziki ponavadi tud dudo v usteca.
No, danes je cca.4x dudica zalegla, 1x!!!!!:zmeden: pa dojenje. (Še zdaj ne morem verjet, da se je do 5:30 samo 1x dojil!, do 7:30ko se je zbudil torej samo 2x)

Ima jo za zaspat ali ko postane malo siten, da se potolaži-pocarta.:)

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   spanje
1.10.2004 10:45:32   
ZARA
moja spi veliko,ampak duda je pa nepogresljiv rekvizit cez dan in ponoci...
papa:rozica:

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   spanje
1.10.2004 13:08:59   
BARBARA R.
V zadnjem mesecu je na sporedu samo spanje.Tako podnevi,kot ponoči.Zaspi pa z levim palcem v ustih in z desnico si zvleče kovtrček na glavo.Danes sem kupila v baby centru ninico.Samo operem jo in vam sporočim, če bo pustila kovtrček primiru.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   spanje
1.10.2004 16:11:18   
mtd
naš mali zaspi z dudo, ko trdno spi, jo pljune ven, ko pa se ponoči zbudi, včasih duda pomaga, da podaljšava za kake pol ure, uro, pol pa se priklopiva na zizo. Sinoči sva jedla ob 19.00, ob 2.00 in 5.30, pol pa šele ob 10.00:bravo:
- pa to je ta narlepši scenarij, so pa tudi hujši

lp:love:

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?