|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spalna vreča od 100cm dalje
27.9.2010 11:24:29   
NANA123
Ali mogoče katera ve kje bi se dalo po najugodnejši ceni kupiti spalno vrečo od 100cm dalje ali če jo katera proda hvala za odgovore lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
27.9.2010 12:29:46   
ribica.
kik, h&m, leclerc

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
27.9.2010 12:51:36   
livia
http://www.posteljnine.si/si/

Tu jih jaz naročam.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
27.9.2010 13:08:37   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: livia

http://www.posteljnine.si/si/

Tu jih jaz naročam.


Mi bomo tudi tu, ker nikjer ni dobit čez 100cm, razen v baby centru, sam je ta ista vreča tam 10 evrov dražja. Videla sem tudi velike vreče v rutarju, res zelo lepe, noro dobre na otip, ampak čez 50 evrovuser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
27.9.2010 22:37:32   
A.J.
Jaz jih imam nekaj za prodat, mislim, da ne smem reklame delat, tako da samo namig - imam slikce na mojalbum.com  pod nanamalaopica. Če težko najdeš, sporoči, ti dam link na privat

< Sporočilo je popravil A.J. -- 27.9.2010 22:38:08 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
27.9.2010 23:54:02   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: livia

http://www.posteljnine.si/si/

Tu jih jaz naročam.

Mi bomo tudi tu, ker nikjer ni dobit čez 100cm, razen v baby centru, sam je ta ista vreča tam 10 evrov dražja. Videla sem tudi velike vreče v rutarju, res zelo lepe, noro dobre na otip, ampak čez 50 evrov user posted image


Hope2, a to jih majo tudi z rokavi?

mene pri teh spalkah na posteljnini.si moti da majo to blago od rjuh zunaj - mislim, zgleda ko en prt user posted image meni so ful bolj normalne une plišaste..


< Sporočilo je popravil mateyka -- 27.9.2010 23:56:57 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
28.9.2010 7:37:07   
Hope2
Meni gre teta iskat, ker je tam blizu doma in hoče kupit to za darilo. Jaz mam itak raje brez rokavov. Pokliči pa vprašaj, ker ne vem kdaj bo šla teta

Tele spliša pa sem videla v rutarju. Drugod pa so vse velike iz te rjuhe, vsaj kar sem jaz videla. V tušu so zdaj ene ful luštne iz pliša in precej cenejše kot v BC (iste), ampak so samo do 90 številke. Zraven je še ninica.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
28.9.2010 7:38:55   
Anonimen
Jaz sem kupila 110cm dolgo v kiku za okrog 10€ pa je ful fajna, mehka in topla.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
28.9.2010 11:29:29   
NANA123
če jo ima kdo za prodat jo kupim pišite na email damjana.nejc@gmail.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
28.9.2010 19:36:00   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: livia

http://www.posteljnine.si/si/

Tu jih jaz naročam.


Mi bomo tudi tu, ker nikjer ni dobit čez 100cm, razen v baby centru, sam je ta ista vreča tam 10 evrov dražja. Videla sem tudi velike vreče v rutarju, res zelo lepe, noro dobre na otip, ampak čez 50 evrovuser posted image



Jaz sem se tudi zgražala nad ceno tistih vreč... potem pa v eni košari našla lušne poletne vreče 110 za 17€ user posted image . Ker take res debele itak ne rabimo, ni tako mrzlo v sobici, te pa so deklarirane kot poletne, vendar so podložene s flanelo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
29.9.2010 14:55:35   
nananaja
Mi mamo pa od Odeje z rokavi, imajo do številke 6, meni so fine, ne ravno iz pliša a vseeno mehke, sploh ko enkrat opereš. Izgledajo pa res tako robustne. Ko sem kupovala, so ble okol 35€, to me je pa tud motilo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
29.9.2010 15:03:47   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Mi mamo pa od Odeje z rokavi, imajo do številke 6, meni so fine, ne ravno iz pliša a vseeno mehke, sploh ko enkrat opereš. Izgledajo pa res tako robustne. Ko sem kupovala, so ble okol 35€, to me je pa tud motilo.


Jaz sem mu jo tudi za pozimi kupila v Odeji, in sicer z rokavi, je kar precej daljša od 100cm. Mi je fajn, ker je topla medtem ko so rokavi iz tankega blaga, da ni potem otrok kot robot. Pa pomembno mi je, da je mehka, ne pa trda in robustna. So pa precej drage, malo manj kot 50EUR, ampak jaz sem ujela 50% popust.



(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spalna vreča od 100cm dalje
5.10.2010 0:10:32   
Lencha
Pozdravljene,

informativno sporočam, da sem začela delati podložene (s polnilom) spalne pajace od št. 62 do št. 140.
Je res težko dobiti dobro kvaliteto za ugodno ceno.  
Tudi jaz sem imela isti problem, kje dobiti dobro spalno vrečo no, potem pa ni hotel biti v njej user posted image .
Sem pa naredila podloženega pajaca in nogice se spodaj zapirajo z vrvico. Tako ostanejo nogice notri tople, dolžina je daljša in ima lahko 2 zimi. Material je mehak iz bombaža. Zelo udobno za spanje.
Malo sem se poigrala z obliko podloženega pajaca (da ne bo dolgočasen enobarvni ali z medvedki pajac) in je nastal gasilec user posted image  (lep avto in gasilna naprava ter ogenj).

Morem še povedati, da bom imela vse na internetu okoli 15.10.
Če katero zanima (ogled podloženega spalnega pajaca ali kaj več, po želji) mi lahko piše na helena.germsek@gmail.com

Lp,
Helena

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?