|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smučarski komplet
24.9.2009 11:34:13   
livia
Iščem kak kvaliteten topel in nepremočljiv komplet za smučanje, posebej hlače in bunda za našo 3,5 letnico.
Kje to kupujete, da je preverjeno ok?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smučarski komplet
24.9.2009 11:50:00   
lukec
Naš je imel lani hlače iz H&M, tiste z lobanjami, super, niti enkrat niso premočile, še vzgojiteljica jih je pohvalila.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smučarski komplet
24.9.2009 11:53:06   
Lenny
Do 5 let sem vedno kupovala v Eduscho. Bojim se, da je zdaj že razprodano, drugače pa poglej v Intersparu. Všeč mi je njihov model, pri katerem se bundica in hlače popolnoma spnejo z zadrgo in v bistvu dobiš kvaliteto pajaca, lahko pa stvar nosijo tudi ločeno.



_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smučarski komplet
24.9.2009 12:15:33   
blak


Jaz sem kupila v hoferju in je bil super! nikoli ni premočil, čeprav se je tamali valjal po res mokrem snegu. Jaz sem bila super zadovoljna in grozno upam, da mu bodo letos hlače še prav, da jih lahko še uporabljamo.
Sestra pa je kupila v Lidlu in ni bilo tako ok.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smučarski komplet
24.9.2009 13:43:34   
darja72
Odvisno koliko denarja si pripravljena odšteti zanj.
Mi običajno enega kupimo v Intersportu (Etirel) in je ok. Tadrugega pa izberemo glede na glede na ceno in kvaliteto.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smučarski komplet
24.9.2009 13:57:52   
Lara28
Se strinjm z blak!

Hoferjevi kombinezoni oz. kompleti so bili (vsaj lani) SUPER!!!!!
Jaz sem ga kupila lani za rezervo ker smo enega "boljšega" ki smo ga dobili že imeli.
Na koncu se je izkazal hoherjev za NAJBOLJŠEGA. Res niti enkrat ni premočil, pa se je kar dosti valjal v njem. Prav tako je bolj tanke in zato okreten, čeprav je bil tudi topel. Srčno upam, da jih bodo imeli tudi letos.
Lp, M

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smučarski komplet
24.9.2009 14:56:38   
livia
Pa se kaj spomneta kdaj so jih lani imeli v Hoferju? Cca?
Kako bi jih prepoznala, če jih bodo imeli še letos? Ime, firma,...
THX

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: smučarski komplet
24.9.2009 20:39:35   
silvy
Mi smo tudi lani kupili dvodelni komplet v Hoferju za 24 eurov in je bil super. Ni premočil. Valjali pa smo se po dolgem in počez. Nisem preveč pristaš kombinezonov, ker je komplicirano za slačit, če greš na kosilo ali pa na pijačo. Mislim, da sem kupila nekje novembra. Tudi jaz čakam, da bo akcija.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: smučarski komplet
24.9.2009 20:40:14   
silvy
So pa te Hoferjeve firme...IMPIDIMPI, če se ne motim

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: smučarski komplet
24.9.2009 21:16:32   
Anonimen
Tudi jaz sem se odločala med H&M dvodelnim kompletom in kombenizonom iz Hoferja. odločila sem se za slednjega i ni mi bilo žal. Imeli smo velikost 86/92 pa ji je bil malo velik (velike št.) tako da upam, da ga letos do novega leta še malo ponosimo. bom tudi letos kupila če jih bodo imeli. Pa še ugoden je bil. V vrtcu so ga zelo pohvalili, pa še edina v skupini ga je imela in se je res lahko valjala po globokem snegu, medtem ko so jo drugi pikci lahko le opazovali user posted image

(odgovor članu silvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: smučarski komplet
24.9.2009 21:18:27   
Anonimen
IMPIDIMPI, če se ne motim


Ja ta firma je. Danes so imeli pa v akciji farmer hlače, žametke, ki jih v velikosti 92 in 98 nisem nikjer dobila. Za 9 eur so enkratne, pa če jih ima samo za doma user posted image jaz kar velikokrat kupujem od te firme, pa sem zadovoljna. Pa še škoda mi ni pol za doma.

(odgovor članu silvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: smučarski komplet
9.10.2009 8:30:43   
livia
A je to mogoče to kar bo v četrtek na njihovih policah?
Tiste, ki ste lani kupovale, povejte. Meni na sliki zgleda neki tanko, čeprav piše, da je za smučanje. A naj še čakam, al morem it v četrtek se grebst?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: smučarski komplet
9.10.2009 9:31:51   
Lara28
Ne, ti kompleti niso isti, kot so bili oni lani. Vsaj ne po sliki. Hlače so bile drugače narejene - cele iz istega materiala. Tudi tisti lanski je bil sicer bolj tanek, ampak kljub temu zelo topel. Mislim, da bo treba it pogledat in se pač grebstuser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: smučarski komplet
9.10.2009 9:36:52   
špelin@
Ne, ti kompleti, ki bodo v čet. v akciji v Hoferju, niso zimski. Tisti ta topli še pridejo user posted image

Sem lani kupila v Hoferju komplet bunda + smuč. hlače za mlajšo hči Impidimpi, za večjo pa Alive in je odlična kvaliteta user posted image user posted image

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: smučarski komplet
9.10.2009 10:53:58   
livia
Hvala.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: smučarski komplet
12.10.2009 10:01:47   
cmokec
Zanima me, če so ti kompleti, ki bodo 15.10 v akciji tapravi. Znamke so že.

Hvala za odgovor.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: smučarski komplet
12.10.2009 18:25:32   
livia
A je kdaj katera kupovala to robo v Kiku? Sem videla na letaku, da imajo lušne bunde in kombinezone, samo kvaliteto (nepremočljivost in toploto) pa ne morem razbrat iz letaka. user posted image  Ima kdo izkušnje iz prve roke?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: smučarski komplet
12.10.2009 21:00:00   
jakaracman
Jaz imam super komplet od Chicota v sivi in rumeni barvi, če katero zanima.Starost za 3-4 leta.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?