|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smotan ginekolog?
31.1.2008 20:29:47   
iva77
user posted image  kot vsaka user posted image  se tudi jaz vedno veselim obiskati G. ampak danes mi je moj G. pokvaril dan in ne samo meni ampak celi družini. Stvar je taka:
Danes sem imela NS v Kranju, in kot sem že v nekaterih temah opisovala niti sam G. mi ne določi pravega tedna nosečnosti. V zgornjem kotu na sliki UZ piše GA=14w0d (to je datum določen po ZM), spodaj mi piše GA=12w6d (določeno po velikosti ploda) še mere: CRL 5,72cm, BPD 1,84cm, vendar pred 14dnevi mi je izračunal drugače 9w6d, se pravi da danes mi je danes pokazal za 1w0d preveč, ampak nič zato, naj drži to kar piše,

presenetil me je njegov odnos (tih, brez komunikacije z mano,...itd), ko sem gledala na ekran pri UZ, ga vmes sprašujem, odgovarja mi momljajoče, srček se je lepo slišal, potem napiše na UZ nosna kost in nič NE komentira, ko konča me vpraša "ali ima kdo v družini genetske težave??" odgovorim mu NE, in ga vprašam če je kaj narobe, in on meni " a, bi moralo biti kaj narobe, ko boste rodili se vse vidi", in pravi še da se bova pogovorila na GP-ju dne 15.02, dal mi je še MK, notri izpolni samo v rubriki UZ

Rabim vašo vzpodbudo, mogoče še kakšna podobna izkušnja z G.

LP

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:32:33   
ina83
Katerega ginekologa pa maš?

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:34:56   
iva77
Handžar!

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu ina83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:37:03   
špelin@
Moje sožalje user posted image  Tudi sama imam ginekologa, ki je ledeno hladen, redkobeseden (še takrat, ko spregovori, je zajedljiv), nedostopen, "ekspresen",... user posted image  Pa ni iz Kranja.
 
Upam, da ti je vsaj NS meril z licenco. O njegovem komentarju pa samo tole: user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:38:42   
Tinky
ma tveganje za DS ti je izračunal?

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:38:44   
Anonimen
Licenco za opravljanje NS nima noben gin. v Kranju....Handžar je drugače ok in pomoje te je čisto tako vprašal.
Vem pa kako se počutišuser posted image

(odgovor članu iva77)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:42:05   
iva77
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

ma tveganje za DS ti je izračunal?


kaj pa je to DS, nekaj je vpisoval v MK, pa če si lahko bolj točna ???

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:46:30   
iva77
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Licenco za opravljanje NS nima noben gin. v Kranju....Handžar je drugače ok in pomoje te je čisto tako vprašal.
Vem pa kako se počutišuser posted image


Tudi moj mi je rekel da je to verjetno čist tko vmes rekel, in če bi bilo res kaj narobe bi že rekel. Ni mi pa bilo vseeno.

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:47:05   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: iva77

IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

ma tveganje za DS ti je izračunal?


kaj pa je to DS, nekaj je vpisoval v MK, pa če si lahko bolj točna ???


Ds je downov sindrom

Ginekolog ti na podlagi meritev, predvem izmerjene nuhalne svetline izračuna treganje za downov sindrom.

Si plačala pregled?


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:47:40   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: iva77
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky
ma tveganje za DS ti je izračunal?

kaj pa je to DS, nekaj je vpisoval v MK, pa če si lahko bolj točna ???


Potem je bilo tole merjenje NS za en drek user posted image  Pojdi samoplačniško na PRAVO merjenje NS h G z licenco.
TULE lahko vidiš, kateri slovenski G to licenco imajo - izberi Slovenia in klikni search.

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:49:54   
iva77

[/quote]

Ds je downov sindrom

Ginekolog ti na podlagi meritev, predvem izmerjene nuhalne svetline izračuna treganje za downov sindrom.

Si plačala pregled?

[/quote]

Ne ni bilo treba nič plačat

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:51:18   
Anonimen
PDP po UZ-ju se lahko zelo razlikuje od PDP-ja po ZM. Dva UZ-ja v razmaku enega tedna ne pokažeta enako, ker tudi otroček ne raste konstantno enako. Rast niha. Meni npr. se je zgodilo, da je bila glavica velika za 28 t vse ostalo pa za 26 t. Po ZM pa sem bila noseča 25t3d.

Tudi vprašanje o genetskih težavah v družini je običajen.

Sama sem imel NS v Domžalah in isti dan še UZ tudi pri dr. Hanđarju. Kot je napisala **** v Kranju ni g, ki bi imel licenco za NS. V KR ti le ugotovijo prisotnost nosne kosti in izmerijo vratno svetlino (upam, da sem prav napisala user posted image ) tveganja pa ti ne izračunajo.

Lahko rečem, da sem primerjala izvid Ns in Domžal ter izvid dr. Hanđarja (še star UZ, ne nov, ki ga imajo sedaj) in je bilo odstopanja zelo zelo malo.

(odgovor članu iva77)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: smotan ginekolog?
31.1.2008 20:52:43   
Tinky
Pol pa tip nima licence in pregleda za NS nisi imela. Čim prej se naroči k nekomu, ki ima licenco!!

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
31.1.2008 22:34:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: smotan ginekolog?
1.2.2008 14:17:46   
murva
Draga iva77,
kar se tiče meritve nuhalne svetline v Kranju, so že vse moje predhodnice povedale. Kar se pa Handžarja tiče....hm, ne vem kaj se je zgodilo z njegovim dobrodušnim pristopom. Sicer sama nisem njegova pacientka, sem pa imela dve izkušnji z njim kot dežurnim zdravnikom. In oktobra 2007 nisem mogla verjet svojim ušesom in očem...ker sem leta 2003 iskala pomoč na urgenci v Kranju zaradi krvavitve v nosečnosti in je bil Handžar zelooo človeški in topel, oktobra 2007 sem se pr njemu zopet znašla z enakimi težavami in je bil skrajno hladen, osoren, skratka, nič od nič. Še dobro, da nisem bla prevelika jokica, ker bi glih umrla tam na tisti mizi...
Skratka, želim ti, da čimboljše preživiš user posted image , pa naj bo dete zdravo in veselo user posted image .

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: smotan ginekolog?
1.2.2008 14:44:28   
iva77
Stvar je taka, res je da si vsi izbiramo svojega zdravnika, in jest sem si ga tudi izbrala ravno zaradi tega ker je res v redu G., daleč od tega da bi ga obrekovala, do sedaj je super, želim si le da je imel le slab dan, kar se tiče NS, so mi razložili da je to v Kranju in ni samoplačniško, zato sem tudi to naredila v Kranju. Pri predhodnih user posted image , o NS ni nihče govoril, za to sem prvič slišala o tem na tem forumu, in logično je če nekaj slišiš prvič in nimaš pojma kaj to je, tudi neveš kaj je prav, zame je bila beseda NS in to se mislila da je tudi v Kranju.

Sicer sem se pa sedaj naročila v Domžalah pri dr. Dariji Strah  v čet. 7.2.08 ob 17:45 user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu murva)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: smotan ginekolog?
1.2.2008 18:22:42   
Estrella*
Mogoče je imel je imel slab dan. Jaz sem rodila decembra 2002 v KR. Pri porodu je bil ravno on. No, 2 x je prišel mimo in nato me je šival. Bil je tako osoren, da ne rečem grob. Tako se mi je zameril, da sem rekla, da bi bilo bolje, da me sploh šivali ne bi!
Tak je bil 5 let nazaj in vidim, da se očitno ni kaj dosti spremnil. Ali pa ima veliko slabih dni.

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: smotan ginekolog?
1.2.2008 20:07:04   
matejchi
Tinky lepo se pištolca vidi.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: smotan ginekolog?
2.2.2008 9:48:32   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Tinky lepo se pištolca vidi.


Sem blond, ne razumem user posted image user posted image


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: smotan ginekolog?
2.2.2008 11:36:50   
Februarka08
Ena moja znanka ima Handžarja in je ful zadovoljna z njim. Druga kolegica ga je imela pri porodu oz. ko jo je zašil in je bil tud ful the bestuser posted image . So se samo hecali non-stop. Jaz sem tudi enkrat zakrvavela med user posted image in šla urgentno v P v nedeljo in sem na njega naletela. Na pogled sem se ga ustrašila in po parih vprašanjih in rutinskem pregledu še bolj... Potem, ko smo šli pa z mojim na UZ, je pa vse lepo razložil in me pomiril.... Zgleda da ima res čudne trenutke...

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: smotan ginekolog?
2.2.2008 12:34:29   
valentina2006
iva77: Vse smo v stanju user posted image  bolj občutljive....tud moja G, čez vse kritike....sem že velikrat razmišlala, da jo zamenam, sam druge v mojem okulju so še bolj grozne.... Tud jest v svoji 1 user posted image  nosečnosti nisem mela NS, ker je G sama pogledala (brez licence), pa je rekla, da je dobr vidla user posted image .
Smo pa me user posted image  žrtve njihovih slabih dni......ŽAL....

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: smotan ginekolog?
2.2.2008 12:38:43   
iva77
Ja se se strinjam, na veliko klepetam s kolegicam, in vse se čudijo na njegovo čudno obnašanje, sigurno je imel SLAB DAN, ker vem da je res dober G. sej sem se že pomirila, sploh zdej, ko sem se prijavila na NS v Domžalah

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




OSKAR
TLF

Kako vam je všeč ime Oskar za dečka?

zelo všeč (34%)

ne preveč (24%)

ni mi všeč (42%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!