|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slovenske novice
25.10.2010 20:40:36   
Maya80
http://www1.slovenskenovice.si/clanek/126435

Jaz kr ne morem verjeti, da je to res.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slovenske novice
25.10.2010 20:48:42   
enea
user posted image user posted image user posted image  bruh,. ta si ne zasluži niti........ ma bom rajši tiho, ker me take reči raz****user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slovenske novice
25.10.2010 20:51:36   
Anonimen
sm brala dans zjutri v novicah ja.....ti matr kaj bi ji jst nardilauser posted image iz 15 metrov bi jo dol vrgla če bi mela šasno....taki ljudje si sploh ne zaslužjo met otrok...še plodni si ne zaslužjo bit...žalostno res žalostno

(odgovor članu enea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slovenske novice
25.10.2010 21:25:27   
thaiss
user posted image user posted image
ampak da sta bila sedem let na prostosti, kaj ju nismo mogli prej strpat za zapahe???

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slovenske novice
25.10.2010 22:32:10   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

user posted image user posted image
ampak da sta bila sedem let na prostosti, kaj ju nismo mogli prej strpat za zapahe???


Tudi sama se to sprašujem, le kaj so delali 7 let?????? Drugače pa žalostno, tragično in skoraj ne morem verjet, da lahko takšna ženska hodi po tej zemlji.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slovenske novice
25.10.2010 23:25:54   
onka
Ne morem verjet, kaj se vse dogaja za stenami, vsi vedo, prepreči pa nihče nič.
user posted image user posted image Katastrofa.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slovenske novice
25.10.2010 23:36:55   
Freya88
Toliko o svetli prihodnosti:S

Zenska ki se fizicno spravlja nad svojega otroka je na prostosti 7 let... ce pa bos videl eno zensko, ki iz discipline udari otroka po ritki (ki je po moznosti se v plenicah), bo le-ta imela se isti dan na vratih socialno...

in kje je zdaj tu logika?!:S

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slovenske novice
26.10.2010 7:38:36   
Maya80
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Toliko o svetli prihodnosti:S

Zenska ki se fizicno spravlja nad svojega otroka je na prostosti 7 let... ce pa bos videl eno zensko, ki iz discipline udari otroka po ritki (ki je po moznosti se v plenicah), bo le-ta imela se isti dan na vratih socialno...

in kje je zdaj tu logika?!:S



To je tudi moj reko "jaz ga bom pa enkrat po riti pa bom isto v časopisu ko ta, ki je mučila svojga otroka."
Pa tolko staršev bi z veseljem vzelo otroka, ker ne moro met svojih.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slovenske novice
26.10.2010 8:10:01   
maya2
Pa kakšni ljudje so to (sosedje), da vedo kaj se dogaja, pa nič ne rečejo.... user posted image jaz bi jih dala za sokrive! 

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slovenske novice
26.10.2010 9:47:42   
koala
Sem brez komentaraja.


maya2 ni rečeno da sosdje niso ukrpali, jaz vem za primer (sicer ne tako hudega nasilja nad otrokom,pa vseeno) ko smo sosoedje in šola, policija podali nešteto prijav  na center pa niso ukrepali.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slovenske novice
26.10.2010 10:14:57   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Sem brez komentaraja.


maya2 ni rečeno da sosdje niso ukrpali, jaz vem za primer (sicer ne tako hudega nasilja nad otrokom,pa vseeno) ko smo sosoedje in šola, policija podali nešteto prijav  na center pa niso ukrepali.


user posted image user posted image user posted image žalostno res....


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slovenske novice
26.10.2010 10:31:04   
HuAnita
OMG

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slovenske novice
26.10.2010 10:49:35   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

user posted image user posted image
ampak da sta bila sedem let na prostosti, kaj ju nismo mogli prej strpat za zapahe???


10 let kasneje gresta za zapahe user posted image user posted image user posted image  takemu človeku bi ....grrrrrr ne smem napisati, za bruhat sta res user posted image user posted image user posted image  in čisto premalo bosta obsojena

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slovenske novice
26.10.2010 11:40:46   
lexl
V bistvu sta še hujša od tega, kar ste napisale, ker pri tem dejanju, ki sta ga storila nista pomislila, da imata še enega otroka, ki pa bo zdaj postal žrtev prvega dogodka, saj bo rasel gor brez očeta in mame, ki bosta v zaporu in z vedenjem, da sta njegova starša ubila otroka.

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slovenske novice
26.10.2010 11:52:09   
alenkica
Grozno!!!!!!!!!!
Nobena kazen ni zadostna za tako ravnanje!

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slovenske novice
26.10.2010 12:04:10   
jagoda77
vsi sosedje imajo vedno tolk velik za povedat, ko je že vse mimo, prej pa noben peuser posted image nič ne naredi... nej grejo nekam vsi skupaj res... sram naj bo še sosede, še njih naj kaznujejo za prekrivaje zločina. Jaz vem, da bi prijavila, če se bi kaj čudnega dogajalo pri sosedu ali pa če prihajajo kakšni čudni zvoki. A dej no... resno... vedno povsod tišijo nosove, ko je pa treba kej naredit, pa od nobenga soseda nič. Zdej pa naj imajo na vesti tole bogo bitje user posted image

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slovenske novice
26.10.2010 12:12:38   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: lexl

V bistvu sta še hujša od tega, kar ste napisale, ker pri tem dejanju, ki sta ga storila nista pomislila, da imata še enega otroka, ki pa bo zdaj postal žrtev prvega dogodka, saj bo rasel gor brez očeta in mame, ki bosta v zaporu in z vedenjem, da sta njegova starša ubila njegovo sestrico.


ej, točno to sem razmišljala...In to, da se sodni postopki nenormalno dolgo vlečejo...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: slovenske novice
26.10.2010 12:36:25   
PIRANJA
a ni čudno, da tega bratca nikjer ni omenjenega? Saj pomoje je dodeljen komu drugemu, ker tale dva, nista zmožna skrbet za otroke, ampak upam, da ni bil 7 let z njima?
Ubogi otrok, no punčica je rešena psihotov.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: slovenske novice
26.10.2010 13:34:37   
Anais Nin
Fantek je že nekaj časa v rejništvu, HB. Sta se pa zelo trudila, da bi ga dobila nazaj.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: slovenske novice
26.10.2010 13:38:56   
darja.mark
user posted image user posted image  joj kako žalostno. Zgodbe sploh nisem brala ker me take stvari preveč potrejo in raje ne berem, mislim pa da poznam zgodbo že iz medijev. Ne vem zakaj imajo eni otroke če so jim potem v napoto, nekateri bi pa vse dali za plusek in se matrajo pa ne uspeuser posted image   res žalostno. Boga deklica.


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu Anais Nin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: slovenske novice
26.10.2010 13:55:00   
poli*
Evo, podpiram smrtno kazen brez možnosti pomilostitve!
Ma sploh ne smem pomisliti na ubogo punčko, kaj je prestajala user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: slovenske novice
26.10.2010 15:35:23   
matejchy
Grozno, kaj se dogaja. Uboga punčka, kaj je morala prestati. Nekdo si pa tako želi imeti otroke pa jih ne more imet. Ta hudič babji, pa je svojega otroka mučil. Groza, nimam besed...

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?