|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slikanje zob
25.2.2006 9:04:38   
Anonimen
Midva z možem se trudiva na user posted image , približno eno leto, ker ta mesec še nisem dobila M upava , da nama je mogoče uspelo, imam pa en problem naslednji teden moram nujno na slikanje zoba, ker imam v njem zdravilo, zanima me  če je bila, katera od vas na slikanju v času nosečnosti.
Lepo se imejte in lep pustni vikend!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slikanje zob
25.2.2006 12:42:32   
muha1
Jaz sem bila v prvem mesecu nosečnosti. Pravzaprav še nisem vedela za nosečnost. Ko sem imela prvi pregled sem omenila gin. in mi je rekla, da rtg zob pod nobenim pogojem ne škodi user posted image . Zobozdravniku omeni nosečnost ( tudi zaradi zdravil ) in zahtevaj, da te zaščiti. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slikanje zob
25.2.2006 15:15:24   
naja78
zaradi rtg-ja ne skrbi.
1x greš slikat zob,je enako kot 1 ura letenja z avijonom ali 5 ur smučanja na krvavcu.user posted image user posted image


(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slikanje zob
26.2.2006 10:22:05   
casandra
Jaz bi pa prav v petek morala it slikat zob in potem pulit le tega. In povem da mogoče bi lahko bila. Pa mi niso ne slikal ne pulil. Rekli so naj pridem nazaj ko bom vedela. Pa še tko prijazno sestro imam in je mi rekla da puljo (lokalna) ne radi sploh v prvih mesecih ne da nebi reskirali kak splav. Tko pravijo v MB

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?