|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slaba vest-kriza
30.3.2009 0:52:03   
mižek
ta krizaaa,..
Na kratko da mi vse ne uidete, je že kar pozno, pa klub temu ne gre spat.
Zakaj?
Ker ni pa ni uspeha pri iskanju službe. Vem boste sedaj rekle, NISI EDINA, NE JAMRAJ!
Ampak nekako se ne morem rešiti slabe vesti da ne prinesem v gospodinjstvo nobenega denarja, ne vem ponavadi dobim slab filing ko je treba zapret oči in zaspat,.. ...
Najbolj pa je hudo ko posedaš doma, sicer pri otroku bolj malo, ampak vseeno pa se ti dan vleče ko sto hudičov in čakaš da pride fant domov, ker ti je že res tečno še šposebej če si bogu za hrbtom doma in nimaš avta, niti denarja na razpolago da bi hodil človek na kavice in tračkal s prijateljicami,...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 1:08:39   
sanja nk.
ja zdej ni ravno pravi čas za iskanje službe, ker naj bi ta kriza trajala vsaj še eno leto, to leto naj bi bilo najhujše ravno nekje v čsu poletja, ko bo največja kriza , nakje do drugega leta pa se bo začel New deal....vsaj tako se sušlja v krogih v katerih se gibljem...
to je res, kar si napisala, ni se potrebno sekirati, ker jih veliko nima službe, pa zato niso nič manj vredni, samo v napačnem času na napačnem mestu.., zmeraj glej optimistično na vse, važno je kot vidim , da ima partner službo , da imasta kje biti, da sta zdrava, ker če je zdravje pride še vse ostalouser posted image
Poglej kot praviš imaš veliko prostega časa, nameni ga nečemu kar ti bo pomagalo najti službo,
lahko se učiš jezike, vadiš retoriko govorauser posted image , narediš plan kaj bi rada še v življenju dosegla in se ga nato držiš, ne glede na posledice, lahko delaš kakšna ročna dela, vrt, vse bo prav prišlo če se kriza podaljša....
veliko pomaga, če še naprej pošiljaš prošnje v upanju da ti bodo odgovorili , se boš že boljše počuila , da nekaj pa tudi delaš za iskanje službe.....,kaj pa si po izobrazbiuser posted image user posted image ....,
pa zelo pomembno je da ti ni pod častjo sprejeti neko službo, ker nikoli ne veš kam te ta služba lahko pripelje...
no ubistvu v vsem tem času odkrij kaj te veseli, kaj bi rada delala....in pojdi proti tem ciljem....kriza te ne bo ustavila..user posted image
vso srečo lp



(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 8:54:35   
smigli
mižek, dobro jutro, si kaj boljše volje?

Jaz imam službo, ampak se vsakodnevno srečujem z iskalci in vidim in slišim, da je to skoraj loterija.

Sicer pa v sili, hudič žre (skoraj) vse.......user posted image

Si morda razmišljala o kakšem delu na domu? Kaj si po izobrazbi? Jaz bi razmišljala o kakšni kratkoročni rešitvi, da se vsaj malo zaposliš in zmanjšaš občutek krivde. Morda bi lahko poprijela za kakšno gospodinjsko delo na domu, čiščenje, likanje, pomoč starejšim? Vedno več je gospodinjstev, ki najemajo pomoč.

Drugače pa srečno in vstrajaj!

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 8:57:47   
mojamura
no nekaj podobnega sem jaz želela svetovaTI. jaz sem tudi nekaj časa čistila v blokih hodnike in stopnišča. pa eni premožni ženski sem pucala nekaj časa stanovanje

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 9:45:44   
TomTaylor
Joj, Mižek kako dobro te razumem! Mene se je pošteno lotila depresija, vsak dan je bil hujši in hujši, pa čeprav sem sama dala odpoved, ker je bila služba čisto preveč stresna....Totalno sem se počutila nesposobno, neuporabno,...Jz te ne bom tolažila, ker tudi meni tolažba in tolažilne besede "sej bo", "potrpi", "danes je težko..." niso popolnoma nič pomagale. Svetujem ti lahko samo kako si lajšat te grozne občutke, vest in dušo, med stresnim iskanjem službe:
Jaz sem se malo  "razvedrila" s športom (aktivno kolesarjenje). Potem sem se spominila na to, da imamo dosti "lenih" študentov, ki z veseljem plačajo za izdelavo seminarskih nalog, tako sem izdelala kar nekaj seminarskih in za vsako zaslužila vsaj toliko, da sem brez slabe vesti lahko šla na tortico in kavico, pa seveda plačala tiste skromne položnice za moj telefon.. Potem sem si omislila tudi vrtiček na katerem sem čez poletje pridelala osnovno zelenjavo (paradižnik, solato, čebulo, korenje, bučke in kumare). Če imaš okoli sebe znance in prijatelje jih kar aktivno sprašuj če vedo ali poznajo koga, ki bi vedel za kakšno prosto delovno mesto - tako sem tudi jaz preko kolegičine kolegice dobila eno začasno delo sicer izven moje stroke in za 1/2 delovni čas. Ni bilo bogvekaj, ampak vsaj počutila sem se koristno in lahko sem si vsaj rekla: "imam službo". To mi je dalo novih moči, energije in motivacijo za nadaljnje iskanje primernejše službe, ki sem jo nato po 3-eh mesecih končno dobila.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 10:51:45   
mižek
Dobro jutro,

ja zjutraj je vedno bolje, dokler spet ne pride zvečer in razbijanje glave, tako da,..user posted image
No da odogovorim na par vprašanj, po poklicu sem vzgojiteljica in imam zato verjetno veliko manj možnosti da bi dobila službo, izpod časti mi ne bi bilo vzet nobeno službo, bi čistila tudi, ker mi ni problem, ampak kot pravim sem dokaj oddaljena od vseh večjih naselij in tukaj je težava najti kako tako začasno službo. sicer se mi obeta enkrat oktobra, decembra varstvo ampak do takrat je še daleč,....
Skratka, nič ne pomaga jamrat, ampak bo treba kar stisnit zobe

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 11:32:22   
Korina1
mižek, saj če doma vse postoriš pa skuhaš pa pospraviš, pač vse kar je potrebno tudi nekaj pripomoreš k gospodinjstvu.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 11:52:24   
mižek

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

mižek, saj če doma vse postoriš pa skuhaš pa pospraviš, pač vse kar je potrebno tudi nekaj pripomoreš k gospodinjstvu.


imaš prav, ampak sem navajena na svoj denar, potem pa je to potem ko ga enkrat več nimaš kar hudouser posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 11:53:17   
TomTaylor

Mogoče tvoj izraz, mižek, "slaba vest" ni najbolj na mestu, oz. slabe vesti ne moreš imeti zgolj zaradi dejavnikov na katere pač ne moreš vplivati. Ali pa imaš res slabo vest, ker je nekaj v ozadju kar te razžira in to je nekaj na kar lahko vplivaš - pa nočeš. Mislim, da gre za slednje, saj sem iz tvojega zadnjega posta razbrala, da delala bi sicer VSE, ampak so službe daleč...Sama se v službo vozim v 60 km oddaljen kraj. Nimamo vsi te sreče, da imamo službo za vogalom. Če se HOČE ni ovire....Mogoče od tukaj izvira tvoja "slaba vest". Ko boš razčistila v sebi in spoznala kaj hočeš, boš tudi zvečer lažje zaspala.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 12:29:25   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

ta krizaaa,..
Na kratko da mi vse ne uidete, je že kar pozno, pa klub temu ne gre spat.
Zakaj?
Ker ni pa ni uspeha pri iskanju službe. Vem boste sedaj rekle, NISI EDINA, NE JAMRAJ!
Ampak nekako se ne morem rešiti slabe vesti da ne prinesem v gospodinjstvo nobenega denarja, ne vem ponavadi dobim slab filing ko je treba zapret oči in zaspat,.. ...
Najbolj pa je hudo ko posedaš doma, sicer pri otroku bolj malo, ampak vseeno pa se ti dan vleče ko sto hudičov in čakaš da pride fant domov, ker ti je že res tečno še šposebej če si bogu za hrbtom doma in nimaš avta, niti denarja na razpolago da bi hodil človek na kavice in tračkal s prijateljicami,...



Tudi jaz mislim, da se doma vedno najde dovolj dela, da a) ti ne more biti dolgčas, b) ne rabiš imeti slabe vesti. Če imaš zares vse opravljeno, se vedno lahko lotiš še kakih drugih del - morda imaš šivalni stroj in lahko kaj zašiješ ter s tem prihraniš kak nakup, spleteš kaj, ali se to naučiš, morda se lotiš kake nove gredice ali pa začimb v lončkih, če nimate vrta...
Jaz sem tudi doma, celo sama sem pustila prejšnjo službo. Ker imam rizično nosečnost, poleg tega še ne smem delati ampak samo počivam. In ja, ni prijetno, ker ni denarja, vendar nimam slabe vesti. Ker vem, da sva se skupaj odločila, da pustim službo in skušam zanosti, ker vem, da nisem jaz kriva, da ne smem delati, ker vem, da če bi lahko, bi doma oobrnila hišo na glavo in bi v bistvu delala precej več kot osem-urni delavnik, in ker tudi temu primerno ne trošim denarja. Če sem doma, ga pač ne potrebujem, in dajati za kavice se mi pač ne zdi smiselno.
Mislim, da slaba vest nima dosti opraviti samo z dejstvom, da nisi zaposlena. Bolj s tistim, kar si opisala kasneje - da cel dan čakaš na fanta... zakaj je tako, pa moraš razmislita sama in rešitev najti pri sebi.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 12:31:17   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


Mogoče tvoj izraz, mižek, "slaba vest" ni najbolj na mestu, oz. slabe vesti ne moreš imeti zgolj zaradi dejavnikov na katere pač ne moreš vplivati. Ali pa imaš res slabo vest, ker je nekaj v ozadju kar te razžira in to je nekaj na kar lahko vplivaš - pa nočeš. Mislim, da gre za slednje, saj sem iz tvojega zadnjega posta razbrala, da delala bi sicer VSE, ampak so službe daleč...Sama se v službo vozim v 60 km oddaljen kraj. Nimamo vsi te sreče, da imamo službo za vogalom. Če se HOČE ni ovire....Mogoče od tukaj izvira tvoja "slaba vest". Ko boš razčistila v sebi in spoznala kaj hočeš, boš tudi zvečer lažje zaspala.


Tudi to je res. Slabe vesti nimamo zaradi dejavnikov, na katere ne moremo vplivati ali odločitev, do katerih smo prišli s tehtnim razmislekom, pogovorom, strinjanjem... ampak takrat, kadar vemo, da nekaj ni tako, kot bi lahko uredili...

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 14:14:35   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


Mogoče tvoj izraz, mižek, "slaba vest" ni najbolj na mestu, oz. slabe vesti ne moreš imeti zgolj zaradi dejavnikov na katere pač ne moreš vplivati. Ali pa imaš res slabo vest, ker je nekaj v ozadju kar te razžira in to je nekaj na kar lahko vplivaš - pa nočeš. Mislim, da gre za slednje, saj sem iz tvojega zadnjega posta razbrala, da delala bi sicer VSE, ampak so službe daleč...Sama se v službo vozim v 60 km oddaljen kraj. Nimamo vsi te sreče, da imamo službo za vogalom. Če se HOČE ni ovire....Mogoče od tukaj izvira tvoja "slaba vest". Ko boš razčistila v sebi in spoznala kaj hočeš, boš tudi zvečer lažje zaspala.



tako kot si rekla, sem se mogoče napačno izrazila glede slabe vest, naj kar takoj na začetku razjasnim, da ni težava v tem da jaz nebi delala v oddaljenem kraju, se bi vozila delat tudi v 50 km oddaljeni kraj, samo mi pšrosim povej kateri delodajalec bi me vzel in mi plačal tako kilometrino, ko pa lahko vzame nakoga ki ima majn km in mu tako ne rabi plačat veliko potnih stroškov.

Toliko v pojasnilo prošnje pošiljam 100 na uro, tudi tja kjer jih lahko daš samo v njihovo bazo in te potem mogoče čez x časa pokličejo če potrebujejo koga, naj pa povem da prihajam iz prlekije, kjer je brezposelnost najvišja in delovnih mest najmanj na voljo, če bi bila doma iz ljubljane ali okolice, ali če bi stanovala v bližini maribora, bi brez težav našla zaposlitev, če ne drugo bi pazila otroke na domu. Na našem koncu pa jih ima polovico staršev otroke v vrtcih zato ker vrtca tako ne rabijo plačat in jim varstvo ne pride v poštev.

Bom pa še enkrat povdarila, da se ne počutim vredu, ker je vsak dan skoraj enak in to ti sčasoma postane tečno, najbolj pa je kriza če ne prideš med ljudi, VSAJ MENI.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 16:19:25   
Korina1
 Žal je res  da delodajalci danes vprašajo s kje si doma in potem vzamejo raje takega ki ima do delovnega mesta 10 km kot pa tistega ki ima 30km ali več.
Tudi v našem koncu vsi dajo raje otroka v vrtec ker pravijo da jih pride ceneje kot zasebno varstvo. Pred časom mi je znanka punudila da bi ji nekaj mesecev čuvala na otroka ( kao si brez službe pa rabiš denar in mi ponudila isto plačilo kot ona plača vrtcu-30€ S tem da bi otrok imel še vso hrano pri meni.) Nisem sprejela ker potem bi še jaz morala kaj dodati da bi otrok pri meni normalno jedel. Kaj ni res tako?

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 16:31:09   
m@j@
ja, Korina, se strinjam s tvojim zadnjim stavkom. Razumem pa tudi Mižek. sama sicer ne vem, kaj pomeni biti brezposeln, hvala bogu, ampak pri prvi porodniški sem bila dneve in dneve sama doma, če imaš majhnega otroka, niti ne moreš celega boga delati, kot skrbeti zanj in gospodinjstvo in res je, sčasoma se ti odpuli. Če pa je morda zraven še kakšen dejavnik, ki otežuje situacijo (sitna tašča,...), si kmalu zrel za psihiatrijo. in verjemite, da v takih primerih rabš kak čvek ob kavi ali brez.

Pa brez zamere vsem, ki se z mano ne strinjate.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 16:44:06   
noranate
Hej, sem bolj nova. Korina 1 tista tvoja znanka je pa za na luno. Kako pa nahraniš otroka s 30 evri na mesec?!
Kar se tiče brezposelnosti, sem med vami. Sicer sem si do sedaj plačevala delovno dobo, dokler ni najmlajša dopolnila 6 let. user posted image Sedaj, pa še ne vem, kako bo naprej s tem.user posted image   Danes delodajalci zelo gledajo na oddaljenost do službe in stiskajo te potne stroške, nagrade si pa delijo.user posted image

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 16:47:01   
Korina1
noranate- ta znanka ni samo ena, sem že od večih ljudi slišala ki so ponudili komu varstvo pa vsi rečejo da za isto ceno kot v vrtcu ja, drugače jih pa predrago stane in da raje sami ostanejo doma.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 18:49:41   
Anonimen
Najbolj pa je hudo ko posedaš doma, sicer pri otroku bolj malo, ampak vseeno pa se ti dan vleče ko sto hudičov in čakaš da pride fant domov, ker ti je že res tečno še šposebej če si bogu za hrbtom doma in
nimaš avta, niti denarja na razpolago da bi hodil človek na kavice in tračkal s prijateljicami,...


Verjamem, da se ne pocutis dobro, ker ne prispvevas nic k proracunu.

....ampak

....saj prosti cas in tisto, kar clovek lahko pocne, niso samo kavice in trackanje s prijateljicami, no. Ves koliko stvari lahko pocnes doma?

(odgovor članu mižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 19:48:11   
mižek

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Najbolj pa je hudo ko posedaš doma, sicer pri otroku bolj malo, ampak vseeno pa se ti dan vleče ko sto hudičov in čakaš da pride fant domov, ker ti je že res tečno še šposebej če si bogu za hrbtom doma in
nimaš avta, niti denarja na razpolago da bi hodil človek na kavice in tračkal s prijateljicami,...


Verjamem, da se ne pocutis dobro, ker ne prispvevas nic k proracunu.

....ampak

....saj prosti cas in tisto, kar clovek lahko pocne, niso samo kavice in trackanje s prijateljicami, no. Ves koliko stvari lahko pocnes doma?


Ja, saj vem da to ni edina stvar na svetu, ampak vseeno manjka človeku, pa če je to le enkrat na mesec, danes npr je dan minil ful hitro, sem bila nonstop v muvingu, saj večino časa sem vedno ampak, včasih pa se dan vleče ko pes

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 19:51:10   
Anonimen
danes npr je dan minil ful hitro, sem bila nonstop v muvingu, saj večino časa sem vedno ampak, včasih pa se dan vleče ko pes


Saj to se vsakemu, tudi ce si v sluzbi user posted image .

Ja, brezveze jamras user posted image .

(odgovor članu mižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 20:46:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Saj to se vsakemu, tudi ce si v sluzbi user posted image .




O, a res? Boš mogla pa mal v mojo službo pridet pogledat, pa ti bo cel dan prekratek za tisto, kar bi morala narediti.
Najbolj žalostno je, da jih je ogromno brez službe, eni pa garamo...kaj bi dala, da bi bil še kakšen dodaten sodelavec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 20:53:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Saj to se vsakemu, tudi ce si v sluzbi user posted image .




O, a res? Boš mogla pa mal v mojo službo pridet pogledat, pa ti bo cel dan prekratek za tisto, kar bi morala narediti.


Sploh ni bilo tako misljeno, da nimas dela, ampak da ti dan vlece. Pac pride tak dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 21:46:46   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: mižek


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Najbolj pa je hudo ko posedaš doma, sicer pri otroku bolj malo, ampak vseeno pa se ti dan vleče ko sto hudičov in čakaš da pride fant domov, ker ti je že res tečno še šposebej če si bogu za hrbtom doma in
nimaš avta, niti denarja na razpolago da bi hodil človek na kavice in tračkal s prijateljicami,...


Verjamem, da se ne pocutis dobro, ker ne prispvevas nic k proracunu.

....ampak

....saj prosti cas in tisto, kar clovek lahko pocne, niso samo kavice in trackanje s prijateljicami, no. Ves koliko stvari lahko pocnes doma?


Ja, saj vem da to ni edina stvar na svetu, ampak vseeno manjka človeku, pa če je to le enkrat na mesec, danes npr je dan minil ful hitro, sem bila nonstop v muvingu, saj večino časa sem vedno ampak, včasih pa se dan vleče ko pes


Mižek, kot nekdo, ki je že kar predolgo samo doma, te povsem razumem. Ampak ta problem ni to, na kar si opozarjala v prvem zapisu, da imaš slabo vest. Očitno sama veš, da delaš vse, kar lahko, da bi dobila službo, in ni tvoja krivda, da je ne. Tebe očitno bolj mori pomanjkanje službe. Malo slabo si definirala svoj problem. In prav to je navadno prvi korak k rešitvi - da ugotoviš, kaj te zares moti.

No, ta "socialna izoliranost" včasih moti tudi mene. Bogu izza nogu, še zdravstveno omejena, da ja kaj ne pride v poštev, pa tudi če bi, denar precej na tesno... in ko si le doma, se ti ščasoma že meša, ker poznaš le tiste 4 stene.
Kako to rešiti, ne vem. Jaz se trenutno pač zamotim z vsem, kar me veseli in izpolnjuje. Pričakujem bebo (no, ti jo imaš), ko morem, kaj delam, kaj ustvarjam, grem na obisk k mami eno nadstrope višje, malo brskam po internetu... morda si čas lahko zapolniš s sprehodi, odkrivaš nove poti, pa še koristilo ti bo. In dobila boš novo energijo za iskanje službe. Kar ti bo slejkoprej uspelo, držim pesti.

Le slabih misli, obupa in slabe vesti, za katero niti dobro ne veš, od kod je, odženi stran. To pa vseeno ni dobra družba user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 22:15:33   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Saj to se vsakemu, tudi ce si v sluzbi user posted image .

Ja, brezveze jamras user posted image .


meni je pa vedno dan prekratek,pa kjerkoli sem  in karkoli delam..


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 22:17:22   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

sicer pri otroku bolj malo



ne razumem-maš otroka al neuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: slaba vest-kriza
30.3.2009 23:08:25   
mižek
No, da se še enkrat poudarim zakaj sem temo tako poimenovala. Ne vem sicer zakaj je to pomembno ampak vseeno; slabo vest imam zato ker ne hodim v službo in tako v skupni proračun ne doprinesem nič, je res, da v tem trenutku naredim vse, da bi si našla službo, ampak mi pač ni usojeno in tako se včasih sprašujem, kaj bi bilo če bi naredila faks, bi potem mogoče imela službo sedaj,… Slabo vest imam zato ker je treba kljub temu plačati račune in bo to naslednji mesec malo težko, zakaj? Zato ker jaz nimam službe.
In da se odgovorim na zadnji post, ni mi dolgčas v tem kontekstu da bi lenarila na kauču, zdaleč od tega imam otroka ki od mene zahteva 100 in več procentov ampak se ti ko se že cel dan izvajaš monologe lahko toži po civilizaciji v tem kontekstu, da se ob kavici pogovoriš s kako prijateljico ali sodelavko s katero se dobro razumeš. Ne pa da se ti dnevi in meseci vrstijo, v enakem ritmu, brez spremembe,…
Ne razumite me narobe zelo rada sem mamica, ampak svojemu otroku bi rada ponudila kaj več kot pa nesrečno mamico, ki se ne počuti dobro v svoji koži, in to trenutno sem jaz, sem pač tip človeka, ki potrebuje službo, da se dobro počuti,…Mislim, da to ni nič slabega,...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?