|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skupno pranje oblekic
2.8.2009 16:47:56   
PC Baby
Kdaj ste začele prati otrokove oblekice skupaj z vašimi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 16:49:29   
Zamima
user posted image  od začetka, zakaj jih pa ne bi? user posted image  

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 16:50:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

user posted image  od začetka, zakaj jih pa ne bi? user posted image  


isto user posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 16:50:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

user posted image  od začetka, zakaj jih pa ne bi? user posted image  


isto user posted image


Od day D minus 2 meseca naprej

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 16:57:46   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

user posted image  od začetka, zakaj jih pa ne bi? user posted image  


mene tudi to zanimauser posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 16:59:56   
Anonimen
tudi od zacetka.


(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 17:00:10   
PC Baby
Ja ne vem - v šoli za starše so nam rekli, da je potrebno vsaj prve tri mesece(poleti še dlje) otrokove oblekice prati ločeno od odraslih, ker se kljub visoki temperaturi določene bakterije (ali nekaj podobnega), ki jih trok še nima, prenesejo na njegove oblekice. A vam niso tega rekli? Se spomnim, da je bila še prav debata na to temo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 17:02:47   
botrca
Manj kot kompliciraš boljši je. Zakaj bi si življenje še bolj obremenjevala če ni potrebno?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 17:03:07   
Anonimen
So nam rekli to v materinski ja, pa mi ni bilo nikoli jasno, zakaj. Če otroka neprestano valjam po rokah, je v neposrednem stiku z mojo kožo in oblekami, enako velja tudi za druge člane družine, ne vem, zakaj bi prala ločeno.
Razen če uporabljaš mehčalec, potem mi je logično, ampak jaz ga ne, tako da sem pri obeh prala že od začetka skupaj.

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 18:51:32   
Zamima
bakterije? ah, lepo vas prosim, a bi radi imeli otroka v sterilnem okolju? potem bo pa enkrat nekdo 2m stran kihnil pa boste 1 mesec na bolniški user posted image .

Od začetka že perem njene cunje z mojimi, pa nima nobene alergije, pik, tudi bolana ni veliko, pač tiste viroze, smrkanje, občasno kaka vročina ali driska,... zato mi ni jasno zakaj komplicirati user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 19:10:06   
Katy78
Ajoj, a lahko še bolj komplicirajo v materinskih šolah? user posted image  Jaz sem vedno prala skupaj.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 19:20:58   
CatJa
Jaz sem en tak čudak, ki mu še pri njegovih 15m perem ločeno, sicer zgolj zato, ker imam poleg previjalne koš za perilo in ko je poln, roma na pranje. Pri starejšem sem isto, pač dokler je bila postavljena previjalna, ene dve leti in pol, nekaj takega. Saj vem, ja user posted image   user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 19:26:54   
ALWAYS LARA
ja madona kok cun pa morš to met pol da napolniš cel stroj brez da ti zmanjka ne vem bodijev? a pol prazen stroj pereš?

js sem prala od začetka vse skupaj!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 19:29:44   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

ja madona kok cun pa morš to met pol da napolniš cel stroj brez da ti zmanjka ne vem bodijev?



Veliko.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 19:35:39   
PC Baby
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Jaz sem en tak čudak, ki mu še pri njegovih 15m perem ločeno, sicer zgolj zato, ker imam poleg previjalne koš za perilo in ko je poln, roma na pranje. Pri starejšem sem isto, pač dokler je bila postavljena previjalna, ene dve leti in pol, nekaj takega. Saj vem, ja user posted image   user posted image


Jaz isto! user posted image
Ko se njegov košek napolni dam prat. In poln stroj se kaj hitro nabere...

Edino pri bolj občutljivih stvareh, ki se ne kuhajo se nabira dalj časa.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 19:41:15   
luan
Jaz tudi že od vsega začetka perem perilo skupaj in uporabljam mehčalec.No ja, ločeno perem le moževe trening cuje(zaradi smole).user posted image
LP

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 20:15:02   
kajajaka
Prvi mesec sem prala ločeno- dokler se ni popek popolnoma lepo na čisto zacelil in dokler sem imela čiščo- to je tudi razloga zakaj naj ne bi prali skupaj perila matere s čiščo in otrokovih stvari. Saj pri prekuhanih stvareh ni problem, pri 60 stopinjah pa je že teoretična možnost, da preidejo bakterije iz materine čišče v otrokovo kri skozi nezaceljen popek.
Pa kaj vam tega niso razložili v materinski ali ob prvem obisku patronažne? user posted image  Brez zamere, ampak tu dostikrat zasledim vprašanja, ki so jih nam že v materinski razložili.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 20:38:46   
Anonimen
Nikol nism ločevala

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 20:39:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

user posted image  od začetka, zakaj jih pa ne bi? user posted image  


isto user posted image

Isto ... je pa res, da mi ni nikoli blo jazno kako zakaj bi svoje gate in pa otrokove bodije prala skupaj. Moje in od mojga gate sem prala skupaj, najino pisano perilo in otrokovo pisano perilo pa skupaj. Da bi pa zaradi čišče ločila moje majice od otrokovih mi a na misel ni padlo ... že tako sem imela polno cot za oprat, pa da bi še tam komplicirala kjer ni ni potrebe pa ni šans.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 20:57:17   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Ja ne vem - v šoli za starše so nam rekli, da je potrebno vsaj prve tri mesece(poleti še dlje) otrokove oblekice prati ločeno od odraslih, ker se kljub visoki temperaturi določene bakterije (ali nekaj podobnega), ki jih trok še nima, prenesejo na njegove oblekice. A vam niso tega rekli? Se spomnim, da je bila še prav debata na to temo.


Zdaj pa ne štekam. A njegov drek, ki zleze po celem bodiju  vsebuje manj bakterij kot moj švic? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 21:21:07   
bskrle
Ene 3 mesece. Zato, ker za nas uporabljam tudi agresivna sredstva kot je vanish - kar za dojenčka nepotrebno.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 21:31:35   
alička
Od prvega dne.
Le mehčalca na začetku nisem uporabljala.

< Sporočilo je popravil alička -- 2.8.2009 21:32:03 >

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 21:47:25   
Najaa
Samo prvič sem oprala samo dojenčkaste cunje, ker jih je bilo tooooliko. Potem pa skupaj.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 21:59:27   
PC Baby
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Zdaj pa ne štekam. A njegov drek, ki zleze po celem bodiju  vsebuje manj bakterij kot moj švic? user posted image


Ne manj, ampak drugačne. Očitno ima proti svojim razvita protitelesa, proti našim pa še ne.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: skupno pranje oblekic
2.8.2009 22:25:30   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

ja madona kok cun pa morš to met pol da napolniš cel stroj brez da ti zmanjka ne vem bodijev?



Veliko.


A maš res tolk cotk, da napolniš stroj oz. da ti vmes ne zmanjka???
Potem pa moraš res ogromno met, pa še veliko zlaganja in prostora rabiš...
Jaz pa obračam po 4 bodije, operem jih skupaj z najinimi cotami, brez mehčalca, če pa še vsega skupaj nimam za stroj (kar največkrat res nimam) potem pa kar na roke požulim (skoraj vsak dan kaj).


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?