|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   septemberke, kdaj ste šle ven
10.10.2006 12:43:30   
pinkiponki
ja, zanima me po kolikem času ste šle z dojenčki ven, glede na to, da je tkoooo lepo vreme??? Moj Jaš bo jutri star 2 tedna in sem kr fajn težko notr, ker je pa zuni tko zlo lepo, pa še oči pa Taja se skoz potepata, midva pa sam čez okno gledava sončka user posted image

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: septemberke, kdaj ste šle ven
10.10.2006 12:45:36   
lan
Jaz sem rodila novembra pa sva šla že po 8 dnevih ven na sprehod za 2 uri.
Brez skrbi gresta lahko ven!

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: septemberke, kdaj ste šle ven
10.10.2006 12:55:00   
vesna.com
Takoj venuser posted image !

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: septemberke, kdaj ste šle ven
10.10.2006 13:15:08   
tinica
Jaz sem rodila 2.10 pa sma šla ven ko je bil star točno 1 teden.

Lp, Tina


_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: septemberke, kdaj ste šle ven
10.10.2006 13:25:27   
žiža
PInikponki ala ven na sonce! user posted image  
Mi smo šli...  se pravi 11.9. sem rodila, na petek 15. sva domov prišla (je lilo kot pri norcih) potem je bil cel vikend dež, v pon. je prišla patronažna, v torek 19.9. smo šli ven za dobre pol urce. NP naslednji dan smo pa že cel popoldne zunaj po sončku šetali. Zdej pa brez ovir samo, da smo zunaj.
Pa ne ga preveč oblečt, raje dve dekci vzemi pa ga na sončku odkri v senčki pa mal bolj zadelaj.
Komi čakam da se kej dobimo. A boste kupili buggy borda? mi ga kr bomo, ker nikamor ne pridemo z našo počasnelo. user posted image  Sej popoldne ko gremo vsi 4je ven gre ona s kolesom, jaz sama jo pa z vozom ne morem lovit.
sori ker kr nakladam, hotla sem reč VEN PEJTE pa UŽIVAJTE! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: septemberke, kdaj ste šle ven
10.10.2006 13:30:28   
total
Joj,z otrokom kr ven,ko sm jaz rodila septembra sm šla 5 dan že ven in bla celo jesen zunaj...,skorist lepo vreme.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: septemberke, kdaj ste šle ven
10.10.2006 13:38:29   
Maxica
Ja, Pinkiponki, jaz sem sicer prvič rodila avgusta, ampak vseeno - tako vreme kot je sedaj, je pa res za izkoristit. Saj ni nujno, da gresta takoj za eno uro ven, pojdita najprej za 15 minut, pol pa podaljšujta. Izkoristita sončka, jaz bi ga tudi.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: septemberke, kdaj ste šle ven
10.10.2006 13:40:10   
smrka
Ce se ti dobro pocutis, pejt na sprehod, zakaj pa nebi smela??? Nerabis pretiravat, bodi danes po ure, jutri malo vec in tako dalje.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: septemberke, kdaj ste šle ven
10.10.2006 14:05:20   
pinkiponki
Ojej, pol bomo šli pa res vn, ker vidim, da sm kr mal čudna, ker še vedno notr čepim user posted image user posted image .
Žiža, mi smo kupl strolli riderja in ga bomo zdej očitno v kratkem sprobali, potem pa poročam, kako je. Sta šla pa Taja in oči zadnjič poskusno vožnjo, pa je baje čist fajn sedela in uživala, bomo vidl.


_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: septemberke, kdaj ste šle ven
10.10.2006 14:18:54   
asso
Pinkiponki ja res, kar ven hodi.
Mi smo šli po enem tednu. Je tudi patronažna rekla, da kao rečejo po 2 tednih, ampak če je lepo vreme in če se mamica počuti o.k., da naj kar greš. Najprej 15 min in vsak dan več...
Pa poročaj kako je s Strollijem. Pri nas se po moje ne bi preveč obnesel, ker naša nima sekunde mira...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?