|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   senca na plaži
24.7.2005 22:50:23   
nynna
Živjo!
Ali mi lahko prosim poveste kako naredite vašim :duda: senco na plaži. V babycentru prodajajo neke šotorčke za 5000 SIT. Je to uredu. Ali prodajajo kje kaj podobnega pa malo cenejšega?
Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   senca na plaži
24.7.2005 22:56:12   
beba76
Mi mamo od Top Shopa - mislim, da se reče SUNYOJ, nisem pa ziher.
Cena je pa malo astronomska, pred dobrimi 5 leti je stal 9.990 SIT. Je pa super (vreden tega dnarja), saj ga zložiš v par sekundah.




(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   senca na plaži
24.7.2005 23:03:39   
mala Tinka
Sem jih videla v Merkurju pred 14. dnevi in so bili cenejši (okoli 3.500 SIT, če se ne motim). Meni osebno je to zelo dobra zadeva, samo rabiš nekaj prostora na plaži - mi pa itak ne hodimo tja, kjer je gneča.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   senca na plaži
24.7.2005 23:16:20   
lin
jaz grem ponavadi pod naravno senco(drevo)drugače pa mam še neko stvarco od Nivee kot neki pol šotor ki se pol zloži na minimalno.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   senca na plaži
24.7.2005 23:19:36   
frutka_
Jaz ga nameravam senčiti z marelo na vozičku ter s pleničko. V vročini in hudem soncu pa itak ne bomo na plaži. Iskala bom naravno senco, torej drevo.

Za te šotore pa prvič slišim, morda pa je zadeva celo uporabna?!:zmeden:

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   senca na plaži
25.7.2005 7:48:31   
k1
frutka, mi bomo nardili isto - voziček, drevesa, plenička.

ta šotor je kar dober, sem ga že večkrat videla na morju, ampak ti res zavzame kar precej prostora. mogoče gga nabavimo drugo leto, ko bo naša že bolj aktivna!

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   senca na plaži
25.7.2005 8:27:32   
Bejba
Mi smo nabavili ta šotorček ( v Leclercu je bil okoli 3600)in se je ful obnesel. Še vedno smo bili pod kakšnim drevesom, ampak je bilo fino, ker niso padale razne žužke na malega in ni imel razgleda na vse okoli ter je lahko zaspal. Ko en dan nismo imeli šotorčka je bilo naokoli tako zanimivo, da ni bilo šans zatisniti očke. Mi ne gremo nikamor več brez njega. Se pa ful hitro postavi (če imaš ta pravega desca ;)) in tudi ko ga zložiš je čisto majhen (še manjši kot armaflex).

LP; Bejba :rozica:

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   senca na plaži
25.7.2005 9:42:19   
povhek
Poglej v novičke od tega meseca!Zložljiv senčnik, kot nek šotor izgleda, je v akciji, 3.500 se mi zdi če se prav spomnim, v babyju.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   senca na plaži
25.7.2005 9:55:48   
Anonimen
Videla tak šotorček pri sosedih na plaži...kot sem opazila se ni kaj preveč obnesel,vsi štirje so se tlačili v senco obračali na vse strani,pa niso izgledali zadovoljni.
Mi smo kupili velik senčnik-marelo,sence na pretek,sapica nas je hladila...za vse je bilo dovolj sence.

(odgovor članu nynna)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   senca na plaži
25.7.2005 12:48:21   
mala Tinka
Danes je v Sparovem letaku ta šotor po 1.740 SIT!

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   senca na plaži
25.7.2005 12:56:08   
Pikabu
Mi imamo pa tega.

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/pgsotori/pg_sopom/mallorca.htm

Sicer na morju še nismo bili, kar smo ga pa doma uporabljali, se je pa fino obnesel. Verjamem, da se bo na morju tudi.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   senca na plaži
25.7.2005 22:13:42   
špelica
Plačamo ležalnike in senčnike!

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




KAKOVOST VRTCEV
carmencita

KAKO STE ZADOVOLJNE S KAKOVOSTJO VRTCEV?

Zelo zadovoljna (31%)

Še kar zadovoljna (37%)

Nezadovoljna (7%)

Zelo nezadovoljna (4%)

Ne vem (20%)


Število vseh glasov: 307

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!